DB Hamburg - Hannover (addons RSC)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

DB Hamburg - Hannover (addons RSC)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ahoj, trať si zde určitě zaslouží své téma, a já bych rovnou začal i otázkou.

:idea: Proč nemůžu před QD dostat Tauruse od HRQ na tuto štreku? Hra vždy vyhodí hlášku, že není možno.

Díky za radu.
[RunTimeError 20:33:55] Duplicate Scenario GUID in SerializeDatabase
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] ASSERT(mScenarioMap.find( scenario->getScenarioID() ) == mScenarioMap.end());
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] cScenarioDatabase::SerializeDatabase()
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] cScenarioDatabase.cpp : 1035
[RunTimeError 20:33:55] Duplicate Scenario GUID in SerializeDatabase
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] ASSERT(mScenarioMap.find( scenario->getScenarioID() ) == mScenarioMap.end());
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] cScenarioDatabase::SerializeDatabase()
[RunTimeError 20:33:55]
[RunTimeError 20:33:55] cScenarioDatabase.cpp : 1035
[RunTimeError 20:33:57] Duplicate Scenario GUID in addScenario
[RunTimeError 20:33:57]
[RunTimeError 20:33:57] ASSERT(mScenarioMap.find( scenario->getScenarioID() ) == mScenarioMap.end());
[RunTimeError 20:33:57]
[RunTimeError 20:33:57] cScenarioDatabase::addScenario()
[RunTimeError 20:33:57]
[RunTimeError 20:33:57] cScenarioDatabase.cpp : 2071
[RunTimeError 20:36:26] Verify failed:
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] cRailVehicle.cpp : 1960
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Expression: mBogeyList.size()!=0
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Empty bogey list
[RunTimeError 20:36:26] Verify failed:
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] cConsist.cpp : 2071
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Expression: railVehicleEntityPtr != 0
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Verify failed:
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] cConsist.cpp : 2215
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Expression: success
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Could not construct all rail vehicles
[RunTimeError 20:36:26] Verify failed:
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] cScenarioManager.cpp : 969
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Expression: consist != 0
[RunTimeError 20:36:26]
[RunTimeError 20:36:26] Could not create consist from blueprint!Roman72\Trate\PreLoad\CD_150_213_R_01_con.xml
[RunTimeError 20:36:46] Assertion failed
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46] ASSERT(count == 0);
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46] cHcDisplayManager::shutdown()
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46] Pc\cHcDisplayManagerPc.cpp : 671
[RunTimeError 20:36:46] Verify failed:
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46] DxCommon\cHcDrawInterfaceDx.cpp : 178
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46] Expression: (count = mPlatform.mD3D->Release ()) == 0
[RunTimeError 20:36:46]
[RunTimeError 20:36:46]
Přílohy
2013-08-02_00002.jpg
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Až se dnes vrátím z dovolené a bude čas, chystám se trať koupit. Časem to také vyzkoušíma dám vědět. Nejdou jen ty moje soupravy nebo i originál consisty od HRQ ? Já osobně taky preferuju tauruse před br 101.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ani puvodni consist od HRQ.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Tak koupeno, částečně projeto a velká spokojenost ;) .
Samozřejmě, že pokud v tom budeme šťourat, najdou se chyby ale v kontextu všech addonů od RSC je tam pokrok a kvalita. Hlavně provedení modelů objektů a jejich zapracovaní do scény je velmi dobré. Nikde jsem si nevšiml levitujících nebo do průjezdného obrysu zasahujících objektů. A zpracování krajiny je také velmi dobré (že by ta buchta přinesla do RSC cit pro zpracování krajiny ? :mrgreen: ) . Kladně hodnotím využití nové troleje, tedy vyjma velkých stanic. To se ale nedivím, že se jim to nechtělo drátovat :lol: .
Také jsem si všiml, že je snad poprvé u RSC, použito několik druhů textury kolejového svršku. Tak jsem se konečně u placeného addonu dočkal stavu, kdy na dvojkolejné trati je jedna kolej jako po provedené údržbě.
Trochu mě zaráží malé převýšení vnější kolejnice a to v kontextu toho, že u nás je maximální povolené převýšení 150mm a u DB dokonce 180 mm. Očekával bych tedy pořádné "klopení" . Takhle to sotva vyrovná odstředivou sílu působící na vozidlo a svislá osa je při průjezdu obloukem je téměř kolmo k podloží :) .
Další plus dávám za denní dobu a to včetně textur oblaků. Textury terénu a objektů jsou v násvitu také barevnější a nepůsobí tak depresivně. Někdy to na mě dělá dojem, jako by něco okoukali od nás :lol: :lol: :lol: .
QD je plně funkční (i Taurusy ;) ) a podporuje i okolní provoz. Ne, že by Jste míjeli jeden vlak za druhým, ale sem tam něco potkáte. Kladně hodnotím i velký výběr výchozích a cílových destinací.
Náročnost na výkon PC je malinko vyšší ale mimo velké stanice to fičí pěkně i v té dvoustovce. Já u sebe malinko stáhnul stíny a pak nebyl žádný problém ani v obřích stanicích.
Pokud bude tedy zdarma i ta avizovaná BR 424 , je to pro mě lepší investice (když pominu slevu za půl roku :D), než kupovat komplet TS 2014 . Už z důvodu toho, že jednu z tratí (Donner) už mám a ta další, měl jsem možnost jí vyzkoušet, mě vůbec neoslovuje.
Dle mně se jedná o druhý nejlepší addon od RSC, ihned za mým oblíbeným Woodhead Line.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Jurajs_89 »

V tom pripade, proc mi to nejde?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Podle logu to vypadá, že Jsi tam chtěl dát soupravu se 150 213. Dalším možností je nevhodně zvolený výchozí bod. Souprava může být dlouhá a nevejde se na kolej... Ale nikdo z nás do Tvého PC nevidí, přijít na to musíš sám. Mně to funguje bez problému ;) .
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Jurajs_89 »

S Míchalem jsme to řešili poměrně dlouho, nepomohli různé body, různé soupravy, vložit Banána či Tauruse přes AE taky nejde, tak nevím, čím to je... Ani upravit scénaře přes RW tools, pokaždé tam je ta podělaná 101...
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Nevím , co Jste s Michalem prováděli, ale mně jde vše. Jasně , že nemůžeš editovat kariérní scénář (jiné ani v trati nejsou), ale stačí naklonovat pomocí RW_tools a vyměnit vozidla.
Tady jsou tři naklonované scénáře s Taurusy:

http://ulozto.cz/xtpmJQNX/taurus-scenar-hh-rwp


Obrázek

Spustit jdou všechny, částečně projetý jen jeden...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Já v té době ale trať určitě neměl zakoupenou :mrgreen:
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od jiri56 »

Zdravím,
chci si dát QD na této trati s taurusem 1216+EC OBB Vindobona a vždy mi vyskočí tabulka že scénář nelze načíst. Funguje to jen na Test. trati, na ostatních tratí ne.(Mám EU Assets pack). Není to ovšem jen tato souprava. Fungují jen ty když má mašina např. 8x ic nebo vagony regional či náklad.
nevíte co by to mohlo způsobovat?


Obrázek
Vlastik

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Vlastik »

jiri56 píše:Zdravím,
chci si dát QD na této trati s taurusem 1216+EC OBB Vindobona a vždy mi vyskočí tabulka že scénář nelze načíst. Funguje to jen na Test. trati, na ostatních tratí ne.(Mám EU Assets pack). Není to ovšem jen tato souprava. Fungují jen ty když má mašina např. 8x ic nebo vagony regional či náklad.
nevíte co by to mohlo způsobovat?


Obrázek
Děj si editovat soupravu a hned zjistíš jestli máš správné vozy ,pokud se ti načte souprava ,tak dej znovu uložit ,ale vypadá to že ti právě chybí ty vozy OeBB. Proto nelze načíst tu soupravu.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od jiri56 »

Vlastik píše:
jiri56 píše:Zdravím,
chci si dát QD na této trati s taurusem 1216+EC OBB Vindobona a vždy mi vyskočí tabulka že scénář nelze načíst. Funguje to jen na Test. trati, na ostatních tratí ne.(Mám EU Assets pack). Není to ovšem jen tato souprava. Fungují jen ty když má mašina např. 8x ic nebo vagony regional či náklad.
nevíte co by to mohlo způsobovat?


Obrázek
Děj si editovat soupravu a hned zjistíš jestli máš správné vozy ,pokud se ti načte souprava ,tak dej znovu uložit ,ale vypadá to že ti právě chybí ty vozy OeBB. Proto nelze načíst tu soupravu.

Když dam edit, tak se mi žádná souprava nenačte. Můžu si podle libosti sestavit vlak. Pole je prázdné. A když se mi ta souprava Vindobony načte do testovací trati, tak ty vozy mít musim. V editu soupravy se mi taky zobrazí, ale ne ty Oebb. V editoru jako takovém jo. V edtioru si můžu postavit Vindobon kolik chci,(to v případě Free jízdy ale zas taky podle toho na které trati). Jde o to že když edituju vlak, tak si nemůžu zaškrtnout vozy dle autora. Ty vozy jsou od Andiho myslim. právě v editu soupravy jsou myslím DB IC několik variant, ale ty se mi nezobrazí a tudíž je nemůžu dát do soupravy s loko. To samé s vozy Eurofima - nezobrazují se v editu soupravy. V editoru scénáře ano.
Vlastik

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Vlastik »

Když dam edit, tak se mi žádná souprava nenačte. Můžu si podle libosti sestavit vlak. Pole je prázdné. A když se mi ta souprava Vindobony načte do testovací trati, tak ty vozy mít musim. V editu soupravy se mi taky zobrazí, ale ne ty Oebb. V editoru jako takovém jo. V edtioru si můžu postavit Vindobon kolik chci,(to v případě Free jízdy ale zas taky podle toho na které trati). Jde o to že když edituju vlak, tak si nemůžu zaškrtnout vozy dle autora. Ty vozy jsou od Andiho myslim. právě v editu soupravy jsou myslím DB IC několik variant, ale ty se mi nezobrazí a tudíž je nemůžu dát do soupravy s loko. To samé s vozy Eurofima - nezobrazují se v editu soupravy. V editoru scénáře ano.
musíš mít andiho vozy ,tedy hlavní základ ale pozor poslední verze 2.4 už má jiné směrování což je docela na škodu ,takže ostatní jsou jenom skíny vozy čd,DB,PKP a pod ,takže musíš mít stažené i tyto skíny ,ale ted si nejsem jist jak to je udělané .
Assets\RWAustria\Austria_RailVehicles\
místo Assets\Andi_m\OEBB\

Takže pokud máš poslední verzi andiho balíčku ,tak ty skíny fungovat nebudou protože jsou v jiné složce ,pokud máš starší verzi tak by měli.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od jiri56 »

Vlastik píše:
Když dam edit, tak se mi žádná souprava nenačte. Můžu si podle libosti sestavit vlak. Pole je prázdné. A když se mi ta souprava Vindobony načte do testovací trati, tak ty vozy mít musim. V editu soupravy se mi taky zobrazí, ale ne ty Oebb. V editoru jako takovém jo. V edtioru si můžu postavit Vindobon kolik chci,(to v případě Free jízdy ale zas taky podle toho na které trati). Jde o to že když edituju vlak, tak si nemůžu zaškrtnout vozy dle autora. Ty vozy jsou od Andiho myslim. právě v editu soupravy jsou myslím DB IC několik variant, ale ty se mi nezobrazí a tudíž je nemůžu dát do soupravy s loko. To samé s vozy Eurofima - nezobrazují se v editu soupravy. V editoru scénáře ano.
musíš mít andiho vozy ,tedy hlavní základ ale pozor poslední verze 2.4 už má jiné směrování což je docela na škodu ,takže ostatní jsou jenom skíny vozy čd,DB,PKP a pod ,takže musíš mít stažené i tyto skíny ,ale ted si nejsem jist jak to je udělané .
Assets\RWAustria\Austria_RailVehicles\
místo Assets\Andi_m\OEBB\

Takže pokud máš poslední verzi andiho balíčku ,tak ty skíny fungovat nebudou protože jsou v jiné složce ,pokud máš starší verzi tak by měli.
No na těch rakouskejch stránkach co má Andi ty vozy, tak jsem stahoval všechny, tedy i ty ÖBB Eurofimawagen v.2.4. což zahrnuje vozy : PKP, OeBB, CD, DB a Bundesheer. To jsou modely nebo skiny? O starší verzi nevím že by byla. (Možná jsem v tu dobu neměl TS 2014). A mám to ve složce Assets/ Andi_M/CD, DB, OeBB ....... potom mám ještě v Assts složku RW Austria/v ní složky -Austria, rail wehicles - common, pasengers. Jinak v ník nejsou žádné vozy. Tak je nějak potřeba změnit to směrování?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od Roman »

Nijak si s tím moc nelámej hlavu, tedy pokud to o soupravu s mojí složky PreLoad k testovací trati. Je možné, že ten problém způsobuje několikeré přesměrování mezi Providery a hlavně s těmi skiny v QD je opravdu problém, tedy i u lokomotiv. Primárně to bylo dělané jako traffic k Testovací trati a je tam v blueprintu také tato trať jako jediná definována.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Hamburg - Hannover

Příspěvek od jiri56 »

Roman píše:Nijak si s tím moc nelámej hlavu, tedy pokud to o soupravu s mojí složky PreLoad k testovací trati. Je možné, že ten problém způsobuje několikeré přesměrování mezi Providery a hlavně s těmi skiny v QD je opravdu problém, tedy i u lokomotiv. Primárně to bylo dělané jako traffic k Testovací trati a je tam v blueprintu také tato trať jako jediná definována.
No koukám že je to pěkně zamotané. :shock: Rád bych se totiž s ní projel na delší trati.
Odpovědět