Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
Vlastik

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Dodo: mrknu proč je tam Svinov a opravím. Jen mi ještě řekni která aktivita to byla.
Vlastik: moje uložiště to není a netuším kde může být problém. Je to vždy celé, protože nebudu každému debilovi zvlášť psát co má k tomu ještě stáhnout. Jen soubory se změnou rozhodně vyhledávat nebudu. Můžu ti ale kdyžtak upnout samotnou trať jestli chceš.
Možná by stálo zato ty uploaudy rozdělit,zvlášt assets a routes,příjde mi zbytečné pokud jsou stejné objekty znovu nechávat kopírovat i přepsat 4.5Gb. když samotná trat je několik Mb.
Kdo trat nevlastní tak si stáhnout komplet,kdo jí vlastní tak mu stačí jenom trat za předpokladů že nebyla žádná změna v objektech.
Já už to stáhl z uložto,to je v pohodě,díky.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Byla změna akorát u Heklových objektů. Divil by ses ale to rozdělení dělá taky problém. Každý stáhne trať a pak otravuje proč mu to nejede :D
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

KaMat píše:Malý update hlavně pro Arnyho :D
http://rw.simtrains.eu/KaMat/Praha%20-% ... tovice.txt

Snad opravené všechny linky, dodělané mosty mezi Těšínem a Třincem, kompletně přepracovaná stanice Frýdlant nad Ostravicí podle aktuálních google map.


Každou podezřelou chybu opět hlásit.
Obrázek
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Tohle prosím zatím ignoruj :D Prostě zatím nemám náhradu :D
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od kropi213 »

Nevim proc,ale stahuju aktualizaci asi po treti a po ctvrte na to kalsu nechapu proc ulozto nikdy se to cele nestahne a ukonci se to...problem jen zatím s tvym nahravanim nevim co se kde deje
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

S mým nahráváním problém není. Stáhnout mi jde.
Až budu dělat novou aktualizaci tak to rozdělím na dvě části. Snad to pomůže.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od kropi213 »

A muzu se zeptat pokud vychazi aktualizace,v ktere je napr update tri mostu neni zbytecne po kazde aktualizaci davat celej cca 2,5Gb soubor stahovat znova??Nejde jen dat ke ztazeni update at uz objekt nebo update te mapy?Ta snad 2,5gb nema :).Jen se ptam nebijte me .)
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od seriozo »

KaMat píše:Malý update hlavně pro Arnyho :D
http://rw.simtrains.eu/KaMat/Praha%20-% ... tovice.txt

Snad opravené všechny linky, dodělané mosty mezi Těšínem a Třincem, kompletně přepracovaná stanice Frýdlant nad Ostravicí podle aktuálních google map.


Každou podezřelou chybu opět hlásit.
Chci se zeptat která je poslední verze trati.Ten malá updat pro Anryho nebo co vyšlo tady na :http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ov-olomouc s datem 30.12.2015 jako aktualizace
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od kropi213 »

Tak uz OK z ulozto sem to nestahl ale z druheho linku se mi to stahlo v pohode.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

kropi213 píše:A muzu se zeptat pokud vychazi aktualizace,v ktere je napr update tri mostu neni zbytecne po kazde aktualizaci davat celej cca 2,5Gb soubor stahovat znova??Nejde jen dat ke ztazeni update at uz objekt nebo update te mapy?Ta snad 2,5gb nema :).Jen se ptam nebijte me .)
Pokud výjde aktualizace, kde byl nový jenom jeden strom, tak tě nikdo nenutí to přece stahovat :D Napíšu to ještě pro tebe. "Snad opravené všechny linky, dodělané mosty mezi Těšínem a Třincem, kompletně přepracovaná stanice Frýdlant nad Ostravicí podle aktuálních google map."
Opravené linky je málo ? Vím o člověku, který dělá aktivitu v Frýdlantu, tak jsem ho musel opravit. Speciálně pro Arnyho jsem si našel čas a dodělal mosty.
Nových věcí je tam víc ale vzhledem k tomu, že nejsou funkční, tak jsem se o nich nezmiňoval. Např.: propojený Přerov s Ostravskem...

"Ke stažení update" - Poraď, jak bych to měl udělat, abych nemusel oddělovat jen upravené soubory.

Už jsem to psal jednou a napíšu to naposled. Rozdělím balík na dvě části. To vám musí stačit.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

seriozo píše:
KaMat píše:Malý update hlavně pro Arnyho :D
http://rw.simtrains.eu/KaMat/Praha%20-% ... tovice.txt

Snad opravené všechny linky, dodělané mosty mezi Těšínem a Třincem, kompletně přepracovaná stanice Frýdlant nad Ostravicí podle aktuálních google map.


Každou podezřelou chybu opět hlásit.
Chci se zeptat která je poslední verze trati.Ten malá updat pro Anryho nebo co vyšlo tady na :http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ov-olomouc s datem 30.12.2015 jako aktualizace
Mělo by to být stejné.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od sasule »

@KaMat - ohledně velikosti stahovaného archivu:

Možná je to blbost, ale mě jakožto linuxáka napadla jedna věc.

Existují programy jako diff a patch. Diff umí porovnat výchozí soubor proti novému a vyplivne to rozdíly. Patch pak vezme jen ty rozdíly a aplikuje na původní soubor. Přiznám se, že nevím, jak by se to zachovalo u binárek/archivů (mám na mysli rwp/zip), ale pro pomalejší internetové připojení by to mohlo být řešení. Jen by asi každý musel mít základní soubor.

A tím končím OT s možná pitomým nápadem... :-)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Tak total commander tyhle věci umí taky. Problém je v tom, že já nehodlám plýtvat svým časem jenom pro to, že to někomu pak dlouho stahuje. Navíc tím eliminuju problém, že se někdo pořád ptá "proč to nefunguje", když nestáhl všechny součásti.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Tomasz.L »

:roll: Na strankach uloz.to stahovani update funguje! Sice to trva nekdy cca 2hod. ale jde. Pokud to nekomu nejde, tak ma problem s rychlosti sveho internetu nebo PC. Chces-li jeste rychlejsi stahovani zaplat si kredit.



kropi213 píše:Tak uz OK z ulozto sem to nestahl ale z druheho linku se mi to stahlo v pohode.
Vlastik

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Vlastik »

Tomasz.L píše::roll: Na strankach uloz.to stahovani update funguje! Sice to trva nekdy cca 2hod. ale jde. Pokud to nekomu nejde, tak ma problem s rychlosti sveho internetu nebo PC. Chces-li jeste rychlejsi stahovani zaplat si kredit.
kropi213 píše:Tak uz OK z ulozto sem to nestahl ale z druheho linku se mi to stahlo v pohode.
Přesně tak,každý zde říká že by investoval autorům nějákou částku,zde máš možnost si zapatit sms kredit a máš to coby dup,stažené.
Investice do rychlého stahování se vyplatí,jistota stažení a nebo možnost napojení.
Trat jsem tak zběžně projel nové úseky a vypadá to velmi dobře,takže za mě doporučuji,kde není elektrika tak jsou dobré 749,kde je na koridoru tak 15x,kde není tak stačí 36x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Info: Trošku jsem zapracoval a postavil co mi celou dobu do plánu chybělo. Komplet hlavní tahy na Ostravsku. Pokračování 321 z Havířova ( Bartovice, Kunčice, Vítkovice ) Pokračování 323 ( Kunčice, Střed, hl.n. ) a konečně dokončení 270 ( Bohumín, Ostrava hl.n., Svinov )
Právě dokončuju Svinov a pak se vrhnu na hlavák. Až bude hotovej, tak to zase půjde ven. Samozřejmě nejsou a nebudou postavené vlečky. Celou Ostravu stavět nebudu :D
Další krok bude stavba stanic na 270. Pak další aktualizace. Pak konečně stavba krajiny.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Tomasz.L »

Ve skratce PANOVE! Meli by jste prestat nechutne ripat do autoru trati a zamyslet se nad tim co kolikrat pisete!!! :x Snazi se neco vytvorit aby to co nejlepe vypadalo a mi vsichni jsme tu vubec neco meli. Uvedomte si ze tvorba neceho takoveho stoji kus casu. Autor se vyrovnava se spousty problemu ktere ho provazi celou stavbou. Nema cas se neustale zabivat nejakou otazkou nebo zkousenim nejakych vedlejsich programku ktere vy sami doporucujete. A VUBEC, TAKOVE TO KLABOSENI SI MYSLIM ANI SEM NEPATRI!!! TOTO MISTO JE VYHRAZENO PRO AUTORA KTERY BY ZDE MEL PODAT JEN INFORMACE O PRUBEHU STAVBY PRIPADNE UKAZKA FOTOGRAFII A VEREJNE VYDANI SVYCH DOWNLOADU CI UPDATE PRO DANOU TRAT.
NEDIVTE SE ZE TU NEMUZETE NAJIT TEN CI ONEN UPDATE V TOMTO VAMA VZNIKLIM CHAOSU! JA SAM S TIM MAM PROBLEMY! NEVITE ZE KLUCI ZDE POUZIVAJI TAKE EMAIL A SZ??? SAMOZREJME S ROZUMEM A VYCKANIM NA ODPOVED!!! NIKDE NENI PSANO ZE SE VAM MUSI DOSTAT ODPOVEDI. A VUBEC KAZDY MAME MOZNOST SI ZALOZIT VLASTNI TRAT A DO TOHO SE UCIT MODELOVAT V PROGRAMU BLENDER, 3D CRAFTER NEBO 3DS MAX A POCHOPITE VSE O CO TU JDE! CO SI MUZETE A NEMUZETE DOVOLIT SAMI I VUCI AUTORUM! S pozdravem T.
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od stasek »

To KaMat : mám malý problém- po instalaci update z 27.12.2015 mi v QD nejde nastavit projetí tratě z/do Frýdlantu n.Ostr. Pokud se snažím např. nastavit trasu z Vratimova do Frýdl., tak mi to postaví ve Vratimově soupravu opačným směrem. U předchozí verze z 26.11.2015 bylo vždy vše OK. Můžeš mi prosím poradit? Předem díky !! :)
Naposledy upravil(a) stasek dne sob 02. led 2016 22:38:10, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

To stasek: Jistě, poradám ti. Zatím ignoruj. Chyba byla u mě, kdy jsem neaktualizoval trasu po rozebrání a znovusložení Frýdlantu. Na příští vydání bude opraveno.
Naposledy upravil(a) KaMat dne sob 02. led 2016 22:41:34, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Zatím nejblbější stanice jakou jsem kdy stavěl.

ObrázekObrázek
Zamčeno