Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Nejspíš to myslí tak že: tlačítku nějakou dobu trvá, než se promáčkne nadoraz a musí během té doby držen "Q" stisknuté. Podle mě chce, aby tlačítko zafungovalo hned po stisknutí "Q" bez prodlevy.
Z toho nemůže mít nikdo požitek to ovládat kávesy ty stroje,to si ani nemůže připadat jako by to řídil když to nemá přes myš pevně v ruce. :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:
KaMat píše:Nejspíš to myslí tak že: tlačítku nějakou dobu trvá, než se promáčkne nadoraz a musí během té doby držen "Q" stisknuté. Podle mě chce, aby tlačítko zafungovalo hned po stisknutí "Q" bez prodlevy.
Však ano, ale mám odzkoušené, že čím menší FPS, tím je ta animace pomalejší. A proto musí klávesu déle držet. Já to zrychlovat nebudu. S FPS kolem 25 se mi to zdá v pořádku a odpovídající reálu. Tam to taky musím pořádně zmáčknout.
V tom případě jsem předtím pochopil špatně já tebe ;)
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Majkl »

Je to opravdu tak jak píše Michal... Já když najel do stanice kde mi padlo FPS pod 20 tak jsem musel také tlačítko držet delší dobu než to se stisklo :)
A to samé bylo při přidávání výkonu.
František Dvořák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 06. zář 2015 17:54:33
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od František Dvořák »

KaMat píše:Nejspíš to myslí tak že: tlačítku nějakou dobu trvá, než se promáčkne nadoraz a musí během té doby držen "Q" stisknuté. Podle mě chce, aby tlačítko zafungovalo hned po stisknutí "Q" bez prodlevy.
Přesně tak jsem to myslel.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Zkuste Jacka nebo Jirku. Ale asi to bude spíš o tom, že dodají audio, pokud ho mají ;) . Zbytek si budete muset udělat sami. Spolupráce je s nimi jinak výborná, tedy v rámci časových možností, jelikož RW až tak nepropadli jako my :) .
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

Zajímavé, a zrovna Pan "tomas12" po mě vydoloval přes 200Mb zvukových nahrávek k tvorbě zvuků x5x a x6x. Jak ale píše Michal, doteď sem od něj nedostal ani jednu ukázku tvorby. A to jsem mu nahrávky posílal někdy před rokem a půl. Osobně mi spíš připadá, že si chtěl jen poslechnout, co se mi tu válí za materiál.

Jinak co se týče mé spolupráce na tvorbě zvuků pro x5x a x6x, tak si myslím, že zůstaneme na bodu mrazu.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

:?

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Stín modelu kabiny? :lol: Myslím, že mi o tom Hekl psal.
Jo :). Je potřeba k modelu kabiny přidat zjednodušený model skříně lokomotivy. Kdysi jsem s tím laboroval u Túčka. U zamračený už to pak bylo automaticky.
František Dvořák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 06. zář 2015 17:54:33
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od František Dvořák »

Je špatné, že odešel zvukař :( . Chci se zeptat jestli teď budeš ve zprovozňování ovládání 362/363 pokračovat nebo budeš čekat než příjde nějaký zvukař?
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

Já osobně bych to "zvukařem" ani nenazýval, vzhledem k tomu, že jsme od něj nikdy nic neslyšeli, kromě řečí teda :!:
František Dvořák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 06. zář 2015 17:54:33
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od František Dvořák »

Tak čistě teoreticky kdyby Michal chtěl tak by mohl vydat už kompletně zprovozněnou 362/363 jenom bez zvuků. Zvuky by mohli být až ve finální verzy. Nechci Michalovi do toho moc kecat, je to jeho věc :)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Model by D.Javurek a Milda. Balik bude komplet obsahovat Apee 139 - 002,005, 009 + Bpee 237 - 006, 020. Balik vyjde, az bude komplet pripraveny, skor nie. Rozpracovaneho mam toho viac, cize postupne predstavim. Tak prosim, otazky kedy to bude vynechajte :)
Obrázek Obrázek
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Filip27-Railways »

Model vypadá moc hezky, s těmahle vozama jezdím docela dost rád tak se na ně už těším :)
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

Helou, malá otázka: komunikujú loko 363 v tandeme? Viem, že v predchádzajúcej bete spolu nefungovali - teraz mi to nejde tiež, ale to môže byť aj tým, že mám obe rúčky ľavé. Ak nefungujú, plánuje Michal naskriptovať funkčnosť? 8-)
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Na facebooku se objevily screny avízovaného huga v novém kabátu v RW:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
více screnů na facebooku.
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Percy 12 »

Tak tohle je prostě paráda :o :) :D

EDIT by Kiski: odstránená zbytočná citácia.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Vypada to pekne.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Dalsie vozne od dua Milda a David Javurek, tentokrat Apee 139 005 a 009:
Obrázek Obrázek Obrázek
Ako vzdy, moja uloha spociva len v uprave modelu, LODov a textur pre pouzitie v TS....
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

toš tak to je silná frajerina :shock: . Ja som s tým esom viezol fakt ťarchu v zlých adhéznych podmienkach a narobil som sa jak ďas. :mrgreen:
Pri skuske tych ochran mi az tazko bolo :D a dedo na zetore 8:59 nebojacne na prejazd. :lol:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Vidim, ze to zase zacinas pekne "tunit". Dobra praca.
Odpovědět