FS E645-646

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Robo píše:Z iného súdka. Tentokrát pri načítaní uloženého free screnára vlak s dvojičkou RW nepadne. Akurát, že mnoho prvkov je neovládateľných, všetky kontrolky vysvietené a vozidlo sa napriek tomu nedá oživiť. Takže smola pre autora a aj pre mňa, celý pack ide do koša.
Hmm... To se mi stalo jednou i při změně stanoviště. Najednou nebyly některé ovladače funkční.
Je to škoda, ale na druhou stranu je to asi na (za) hranici možností rw....
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: FS E645-646

Příspěvek od Michal Kučera »

Teď sem scénář dokončil. Do Vlkova sem dojel se zpožděním 6 minut. Ještě musím pořádně vychytat ovládání lokomotivy, jelikož celkem často sem si vyhazoval HV.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Michal Kučera píše:Teď sem scénář dokončil. Do Vlkova sem dojel se zpožděním 6 minut. Ještě musím pořádně vychytat ovládání lokomotivy, jelikož celkem často sem si vyhazoval HV.
To je dobrý na někoho, kdo neví co ho čeká. Autor má přeci jen výhodu, když ví, co si připravil. Hlavně, že to jde dokončit. Jediný problém asi byl s okolní dopravou, která zmizí dřív, než se tam dojede :( . Jinak HV vypadává i při přehřátí. Je třeba se po rozjezdu dostat co nejdřív na hospodár. A to je, hlavně při odjezdu z Louk trvale do stoupání 5 promile, problém. Ale jak píšu, je to HardCore :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: FS E645-646

Příspěvek od Michal Kučera »

Hmm asi sem mašinu málo zkoumal takže nevím kde hledat indikaci přehřívání :) Jinak zatím se mi z ní právě ani nekouřilo :D
Je fakt že ten rozjezd z Louk byl zajímavý, ale tam mi HV nepadlo, horší to bylo v tom stoupání do Vlkova.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Žlutá kontrolka vpravo od kontrolérů. Asi tedy :) . Pokud svítí delší dobu, začne se mi z mašiny kouřit a pak vypadne i HV. A to klidně i při 400 A.
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: FS E645-646

Příspěvek od Michal Kučera »

Tak dneska jsem si ten scénář pustil znovu a zajel sem ho se zpožděním 2 minuty :)
Jinak měl bych menší dotaz k trati. Jelikož máme kde naložit uhlí, dalo by se tam přidat místo kde se to uhlí dá zase vyložit? :)
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: FS E645-646

Příspěvek od Robo »

Vykládku môžeš uskutočniť o 5m ďalej od miesta nakládky. :lol:
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: FS E645-646

Příspěvek od Michal Kučera »

Já vím, toho sem si všiml, ale tak když je tu možnost nakládat a vykládat tak proč to nevozit dál :)
Samozřejmě moc do toho kecat nemůžu, je to na Romanovy co a jak na své trati postaví :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Michal Kučera píše:Já vím, toho sem si všiml, ale tak když je tu možnost nakládat a vykládat tak proč to nevozit dál :)
Samozřejmě moc do toho kecat nemůžu, je to na Romanovy co a jak na své trati postaví :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :)
Já nějakou nakládku a vykládku nepotřebuju vůbec :) . Dokonce první vůz od Kanka byl bez animace. Jen Michal to zase řešil a tak jsem tam tu testovací nakláku udělal. :mrgreen:
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: FS E645-646

Příspěvek od slowly »

Tak ve scénaři jsem se dostal jen do Louky. Tamní výpravčí mi nebyl schopen doručit pořádný rozkaz OP :lol: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Tak ve scénaři jsem se dostal jen do Louky. Tamní výpravčí mi nebyl schopen doručit pořádný rozkaz OP :lol: .
A pod tím si mám představit co? :roll: . Nezobrazila se hláška ?
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: FS E645-646

Příspěvek od slowly »

Hlašku jsem dostal, tady máš rozkaz, ale žádnej mi nedal :mrgreen: . První jizda byla seznamovací s mašinou do Louky, druhá s minutou zpožděn. Scénář pěknej a pohodovej ;) . Ty pohledy na začátku jsou dobrý, člověk hned ví o co zhruba půjde.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Tam snad píše, že OP na přejezdu v Čremošném , ne ? A nebo ne? kilometry Ti nedám, protože na trati nejsou. A pokud Ti scénář přijde pohodovej, tak si tedy opravdu borec. Já ani nestačím očumovat okolo :D . A ta minuta asi sedí. Poprvé jsem jel na čas, ale asi proto, že OP jsem brzdil i očima a na poslední chvíli. Podruhé už se dvěma minutami jako Michal Kučera.
A ta kamera není problém. Brnkačka :D . Měl jsem ji původně i při čekání v Loukách, jenže pokud by někdo přijel pozdě, tak mu to už rozhodí scénář a nezajede to. Kamera nemusí být nutně jen intro. A samozřejmě jsem se snažil naznačit těmi záběry o co při posunu půjde.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

Jinak ještě dotaz na dva jediné "členy klubu přátel reálné simulace jízdy" , Mám udělat ještě jeden scénář ? Asi tedy zpět. A pokud ano, nějaký návrh? Osobák, rychlík, náklad....
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Jurajs_89 »

Já už si tu mašinku taky stáhl, moc pěkný. Jak graficky, tak možnostmi. Jen mi ta mašina přijde strašně líná. 15 osobáku, a dynamika mi přijde jak u našich nexáku :shock: . A co nesmím opomenout je rychlost povolování soupravy. Naše mašiny honem nafoukají na 5, ale této to v jedné poloze docela trvá, což je dobře.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: FS E645-646

Příspěvek od slowly »

S OP jasný, žádná křeč :mrgreen: . Borec nejsem to ne! První jízdu jsem si zajel do Louky a vysledoval kdy to padá a kdy ne, no a ještě učinnost brzdy. Podle toho jsem pak jel, bez pádů a v klidu. Jelikož tu trať už trochu znám, tak jezdím bez hudu a OP jsem docela trefil bez zbytečných průtahů. Pak už to do Vlkova jede jak po másle.
Ještě ke kameře, naznačil jsi to přesně, ani jsem nemusel číst začátek :mrgreen: . Nemohl bys udělat návod na tu kameru?
Tenhle druh scénářů mám nejradši. Žádný EC z A do B pořád na volno a za 30 minut nazdar. Musí se taky něco dít, takže díky moc za něj ;) .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: FS E645-646

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Nemohl bys udělat návod na tu kameru?

A rozumíš alespoň trochu lua skriptu? Nemusíš umět nějak zázračně programovat, třeba jako Michal, ale jen chápat, co tam je za příkazy. Já taky nejsem žádný programátor, ale vím, co tam přibližně je a jak to upravit aby to chodilo ve hře. Pokud to víš, tak to půjde.
Michal Kučera
Příspěvky: 18
Registrován: sob 22. bře 2014 22:50:53

Re: FS E645-646

Příspěvek od Michal Kučera »

Já bych si nějaký scénář s touto loko zajel :) Ale něco s pořádnou zápletkou. Křižování a nebo i jednokolejný provoz mezi stanicema pokud by to šlo :)

Taky si někdy budu muset sednout k tomu TS a zkusit udělat nějaký ten scénář. :)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: FS E645-646

Příspěvek od slowly »

Roman píše: A rozumíš alespoň trochu lua skriptu?
Ne :lol: . Neva, časem třeba....
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: FS E645-646

Příspěvek od 750225lentilka »

K 1.11.2014 je ke stažení verze 2.2 Jelikož tyto lokomotivy nevlastním, nedokážu říci, co se změnilo, co je nové atd...
Odpovědět