Skiny Liadem

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Liadem
Příspěvky: 10
Registrován: pát 08. úno 2013 13:59:52

Skiny Liadem

Příspěvek od Liadem »

Jelikož mě už MSTS omrzelo, tak jsem přešel k jinému, podle mě suprovému simulátoru, a začal jsem tedy skinovat sem. Můj první skin pro RW je dokončen, a představuji vám AŽD 749.039-4. Děkuji Pikkovi za suprový model, a také Romanovi za suprové stanoviště,na které se moc těšim tak, jako na celý zbytek mašiny. Snad se vám skin bude líbit
Obrázek
Oddy_CZ
Příspěvky: 36
Registrován: pon 08. pro 2014 21:39:36

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Oddy_CZ »

Povedený ještě by si mohl udělat nějakou zrezlou :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Hekl338 »

Vypada to dobre, ale urcite by som to doladil. Stred skrine je svetlejsi, nez zbytok. Najviac je to vidiet na tom rame. Na take veci pozor, v RW sa to potom vsetko ukaze dvojnasobne. Milda by vedel rozpravat :lol:
Liadem
Příspěvky: 10
Registrován: pát 08. úno 2013 13:59:52

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Liadem »

Hekl338 píše:Vypada to dobre, ale urcite by som to doladil. Stred skrine je svetlejsi, nez zbytok. Najviac je to vidiet na tom rame. Na take veci pozor, v RW sa to potom vsetko ukaze dvojnasobne. Milda by vedel rozpravat :lol:
Dobře, podívám se na to.Jsem rád, že se skin líbí :)
Uživatelský avatar
Daniel Marek
Příspěvky: 78
Registrován: ned 13. dub 2014 17:42:04
Bydliště: Úpice

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Daniel Marek »

To je dobře, že už kašleš na RW. :lol: Alespoň se náš skinařský kruh rozrozte. :D :lol:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od kiski »

Kašle na RW??? :roll:
Braňo
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Roman »

kiski píše:Kašle na RW??? :roll:
Kašle, nekašle, ve hře to vypadá dobře :lol: . Alespoň jedna z flotily bude leštěnka :lol: . Ten env efekt ještě není finální, alfu mám jen nahrubo a na normal textuře nejsou retušovaný reklamní nápisy.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od kiski »

Ja len že sa asi chlap pomýlil, a chcel napísať, že kašle na MSTS, nie na RW... :lol: :lol:

Vyzerá to naozaj veľmi dobre... ;) To je TrainBumpSpecEnvMask shader? A inak pozerám Roman, že máš svoje obľúbené miesta pre screenshoty... :D
Braňo
Uživatelský avatar
Daniel Marek
Příspěvky: 78
Registrován: ned 13. dub 2014 17:42:04
Bydliště: Úpice

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Daniel Marek »

kiski píše:Ja len že sa asi chlap pomýlil, a chcel napísať, že kašle na MSTS, nie na RW... :lol: :lol:

Vyzerá to naozaj veľmi dobre... ;) To je TrainBumpSpecEnvMask shader? A inak pozerám Roman, že máš svoje obľúbené miesta pre screenshoty... :D
Ano, pomýlil jsem se. ;) Chtěl jsem napsat na MsTS. :lol:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Roman »

kiski píše:
To je TrainBumpSpecEnvMask shader?
Přesně tak. Na ten shader, co objevil Hekl nemám nervy :lol: . Ale třeba ho jednou taky zkusím ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od kiski »

Ja už som ho skúsil... Je relatívne jednoduchý, len treba na začiatku experimentovať s odtieňmi sivej a nájsť to optimum pre odlesky a odrazy... A predpokladám že to vieš, ale pre lepšiu istotu - textúry určené pre jednotlivé kanály RGBA, ktoré budú tvoriť výslednú auxiliary textúru, musia byť grayscale... ;) Aspoň v GIMPe to tak je, ale asi to bude platiť aj pre iné graf. editory.
Braňo
Liadem
Příspěvky: 10
Registrován: pát 08. úno 2013 13:59:52

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Liadem »

Roman: Tak to je nádhera :o Díky moc za ní ;) Jsem moc rád, že ses jí takhle rychle ujal, a jinak jsem jí trochu upravoval, tak pak zašlu update textur :)
Oddy_CZ
Příspěvky: 36
Registrován: pon 08. pro 2014 21:39:36

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Oddy_CZ »

Ty vagóny se budou dát také stáhnout ?
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Blade77 »

Je to mooooc pěkný! :!: Jsem rád, že se nás věnuje RW víc, nejde mi do hlavy, že i tak je nás málo, přitom RW je graficky nádherná hra... Na bertu se moc těším! :)
Jirka/VonShark
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od kuboss »

Liadem mozem sa spytat v com si tu texturu robil a ci je to robene z fototextury ci namalovane? Inak je to krasny skin ;) -> chcelo by to este ten "final touch" a nemyslim tym shadery.
Vlastik

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Taky jsem rád, že se objevují další aktivní tvůrci. Alespoň my, co to táhneme od samého začátku, budeme moct jít do zaslouženého tvůrčího důchodu. :mrgreen: Mašina je to opravdu pěkná. Jen tak dál.
Michal má pravdu ,přeci jenom od roku 2008 toho už bylo dost a je potřeba to přenechat další generaci,a mi si počkáme na nové engine v roce 2016 a začneme znovu s unreál 4. :D
Jinak taky osobně jsem rád že díky tvůrcům z Trainzu se to trochu rozeběhlo,jinak k tomu je že za tu dobu jsem měl v kontaktu asi 8 stavitelů tratí a mezi nimi byl i jeden nadšenec co chtěl stavět 210 kde by se to ted hodilo,ale je to tak 3 roky zpátky.
Liadem
Příspěvky: 10
Registrován: pát 08. úno 2013 13:59:52

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Liadem »

Tak po delší době přibude snad do RW další skin ode mě. Model se musí tedy ještě převést z MSTS, ale snad v tom nebude mít Dem problém :) Na skinu zbývá doladit pouze pár detailů u podvozku a poupravit model, a skin je hotov :)

Obrázek
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od alesmafia1 »

jo klasické zelené BDs mi v RW chybělo :P
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Lesan »

Pěkný, ale jsi si jistý velikostí bedny na spodku vozu (a vlastně tím, že tam je)?
Liadem
Příspěvky: 10
Registrován: pát 08. úno 2013 13:59:52

Re: Skiny Liadem

Příspěvek od Liadem »

O té bedně vim, proto píšu upravit model :)
Odpovědět