Modely Kal000px

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od CRR144 »

kuboss píše:Ze to vobec riesite.
Niečo riešiť a niečo spomenúť je trošku rozdiel. Mne to príde strašne smiešne, keď čítam takýto text. Jak keby som videl reakciu toho koho ste tu najviac kritizovali.....A potom nezabudni, že čo je banalita pre jedného, nemusí byť pre iného. Od toho je tu fórum.

Dominik dík za odpoveď. Úprimne ani mi to k tebe nepasovalo. 8-)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Kal000px »

Brtnik: Jo, uznávám, to bych mohl napravit :mrgreen: Našlo se pár chyb, tak až to opravím, tak na web hodím aktuální balíček a přejmenuju to :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od kuboss »

CRR144 píše:
Niečo riešiť a niečo spomenúť je trošku rozdiel. Mne to príde strašne smiešne, keď čítam takýto text....
Ja som tym len myslel, ze kto chce kopirovat mody bude to robit dalej aj ked je to tam napisane, cize mi to prijde ako mrhanie energiou. A este zvlastnejsie mi prijde ze rozpitvavas samotny rozhovor ohladom toho :D ale ako vravis, diskusne forum je o diskutovani - tak nech si kazdy riesi co chce. (A zo slovickami sa ja nehram - riesit ci spomenut =jedno).
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Kal000px »

Neřešme pár slintů pod modelem, podstatný je to celý opravit, ať se s tím dá pořádně jezdit a všichni jsou spokojení :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj, stáhl jsem si model ale je tu jeden problém - vnější textury vlaku jsou bíle. Občas se při natočení do správného úhlu objeví pravá strana vlaku, jinak je vlak skoro celý bílý. Nevíte čím to může být?
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od adamec475101 »

Zdravím. Model je naprosto úchvatný, je to druhá polovina mé milované dvojce B + B - Bardotka + Brejlovec. Jenom si nějak nejsem jistý, jestli je správně chlazení. Jel jsem z Hanušovic do Branné s pěti osobními vozy. Jel jsem občas na 4., hlavně na 5. a občas na 6. stupeň, chvíli před Brannou na 7.. Teplota postupně stoupala a když jsem přijel do Branné, byla teplota vody i oleje cca 95°C. Tak jsem čekal, ventilátory fungovaly, ale po asi pěti minutách začal bzučet alarm, motor se vypnul a na teploměrech bylo 100°C. Příjde mi to zvláštní, protože u nás v Kyjově jezdily 750 pravidelně (než je nahradily 854) a nikdy v okolních sklonech 16 promile a víc neměly problém. Taky když přijede Brejlovec, očividně pořádně zahřátý (ventilátory hučí opravdu hlasitě), ale po nějaké době se ventilátory trochu ztiší. Trochu zvláštní se mi to zdálo i u Pomeranče T679.019 od Romana a Pikka, ale tam to je asi tím, že je to jedna z prvních československých traťových lokomotiv. Děkuji za případnou odpověď.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Kal000px »

Chlazení je počítaný podle otáček motoru K6S310DR, které jsou asi o třetinu mensi. S Romanem jsem to řešil, jakmile opraví skript, tak vydám opravu ;)
Jede jede mašinka..
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Brtnik »

adamec475101 píše:....ventilátory fungovaly, ale po asi pěti minutách začal bzučet alarm, motor se vypnul....
Potvrzuju,při delší jízdě se mě to stalo několikrát taky,dokonce i při jízdě výběhem z kopce.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Echineo »

No tak k tomu hybridu sa asi už nedostanem...predtým som ho nemal čas vyskúšať a teraz už vôbec keďže JachyHm zablokoval subdoménu za porušenie podmienok...http://jachyhm.cz/subdomeny/rw/ :?

PS: tá laminátka vyzerá naozaj úchvatne :o
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Kal000px »

Je to nastavený špatně, ale jak to můžete upálit cestou z kopce? Já s tím projel na spěšňáku celou Vláru a nic..
Jede jede mašinka..
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Hans »

Já tedy taky přidám svou troškou do mlýnice. Začne to chcípat i stylem kdy jedu max. 5. j. stupeň na vzdálenost cca 50-60 km a to nemám nějakou extra zátěž. Je mi tedy divné, že když zastavím a chcípnu, tak teplota oleje a vody(?) stále drží těch 90 až 100°C.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Majkl »

Já to taky zavařil ze spádu :D Ale je fakt že už sem byl teplotou za 90 stupněma.. a když sem jel na výběh, tak teplota už stále stoupala
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Brtnik »

Kal000px píše:.... jak to můžete upálit cestou z kopce?...
Tak pozoruj teploměry.Když je motor v tahu,tak se ohřívá,vyleze to dejme tomu na 90,hodíš výběh ,ale teplota pořád leze nahoru,až na těch 95 a pak stop motoru a je to... Ve výběhu by se měl motor chladit,nebo by ho měl termostat držet na nějakejch stupních.U auta to tak je,ale jak to funguje na loko nevím,ale snad podobně.A na kolik stupňů to je tam nastavený taky nemám páru,u aut je to +/- okolo 90 stupňů.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od jiri56 »

Echineo píše:No tak k tomu hybridu sa asi už nedostanem...predtým som ho nemal čas vyskúšať a teraz už vôbec keďže JachyHm zablokoval subdoménu za porušenie podmienok...http://jachyhm.cz/subdomeny/rw/ :?

PS: tá laminátka vyzerá naozaj úchvatne :o
Stejně tak já. Za chvilku se tady z těch modelů stanou limitované edice, protože to vždy autorovi nějakej po**nej č**ák svým geniálním počínáním zkazí nejenom autorovi ale i všem ostatním.
Ach jo, jak dlouho to bude trvat :roll:
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Echineo »

jiri56 píše:Stejně tak já. Za chvilku se tady z těch modelů stanou limitované edice, protože to vždy autorovi nějakej po**nej č**ák svým geniálním počínáním zkazí nejenom autorovi ale i všem ostatním.
Dúfajme, že sa to čoskoro vyrieši. Čo som tak pozrel na ofpmafiu tak prerabáju web tak hádam, že už budem všetko OK a žiadne žabomyšie vojny tu už nebudú :)
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od CRR144 »

Chlapci nie dúfať, ale vykašlať sa treba na takýchto autorov........Takýchto rozmaznaných pubertálnych výhonkov nie je potreba.....A najviac sa štorcujú spravidlá tý, čo sami kradnú a konvertujú o sto desať.......

Teraz už je Vám aspoň jasné prečo bazírujem na zverejňovaní repaintov na môj model výhradne na mojej stránke. Práve preto, aby keď prdne v hlave ďalšiemu pubošovy , nech nezmyzne polovica tvorby zo sveta....

Dominik nevybral si si zrovna dobrého kolegu.....Vybabral aj s tebou...
jiri56 píše:
Echineo píše: Za chvilku se tady z těch modelů stanou limitované edice, protože to vždy autorovi nějakej po**nej č**ák svým geniálním počínáním zkazí nejenom autorovi ale i všem ostatním.
Ach jo, jak dlouho to bude trvat :roll:
jiri56 za tento stav môžte poďakovať len a len tomu čo blokol stránku. Nikto iný v tom prsty nemá........Kde sú tie staré dobré časy keď sa tvorilo pre potešenie a nie pre nejaké uznanie, prvenstvo, laiky, a čo ja viem čo ešte.........Teraz je to každú chvíľu len vyhrážanie súdom , advokátom a neviem čo ešte.......Všetci čo ste takto pekne mimo by som Vám poradil niečo osožné pre Vás aj pre komunitu.....Zbalte to a chodte od toho preč.....Nechajte to celé tak. Namiesto Vás sa nájdu taký čo budú tvoriť pre iné nezištné dôvody a nie ako vy......

Môj celí a úprimný názor na toto čo sa tu robý v poslednom čase. Môžte ma kameňovať.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Echineo »

CRR144 píše:A najviac sa štorcujú spravidlá tý, čo sami kradnú a konvertujú o sto desať.
To máš pravdu v poslednom čase to sedí na skoro každého človeka čo poznám čo je dosť smutné :(
CRR144 píše:Teraz už je Vám aspoň jasné prečo bazírujem na zverejňovaní repaintov na môj model výhradne na mojej stránke.
Prepáč ale nejako mi uniklo ako sa volá tvoja stránka, snáď ma za to neukameňuješ. :D
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Kal000px »

Jede jede mašinka..
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od Echineo »

Kal000px píše:http://demmsts.eu/
Tú stránku poznám len som tam nikdy nevidel CRR144 tak preto som sa divil :roll:
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Kal000px

Příspěvek od CRR144 »

Nevidim ziaden dovod ,mat nick s fora na webe. Takze to tam nikde ani neuvidis.
Odpovědět