Dílna JachyHm

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od Kal000px »

A kdo to v reálu zná.. :mrgreen: Navíc, nemusí to být jen rez, třeba je to jen nějaká hnědooranžová špína :)
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od JachyHm »

Už delší dobu jsem nic nového nevydal, tak to zase trochu změníme.
Navíc, když už nemůže být kvůli epidemii dnešní oslava 40 let provozu dvojiček ve skutečnosti, tak si ji udělejme alespoň v simulátoru :lol: .
Model i manuál ke stažení na obvyklém místě. ;)

https://youtu.be/XxvVkNFa9hI
JH
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od It_s_Real »

Can you describe how the control of the locomotive works when changing cabs? :roll:
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od It_s_Real »

I think it will be useful https://youtu.be/-tKBK1HQg30
Alejandro20
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. úno 2020 16:28:49

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od Alejandro20 »

Dobrý večer, kde si můžete stáhnout tento model? V uloz to říká, že soubor byl smazán.
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od krovakos »

kde stáhnout?.....co se třeba podívat na stránky autora, nebo na popisek pod videem na youtube :D Fakt mě někdy zaráží, na co všechno "nelze" přijít:-)

Nicméně....chtěl jsem se zeptat, jestli je to záměr....celá 131 je podle mě fantastická, akorát mi to dělá to, že někdy při startu ať už aktivity, nebo free roam scenario začínám s nafoukanými brzdami, někdy tak cca na 3 bary, někdy zcela nenafoukáno. Zatím jsem nepřišel na souvislost kdy a jak. Zdá se, že to dělá náhodně. Jenom jestli je to záměr.

Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od JachyHm »

Alejandro20 píše: úte 05. kvě 2020 22:55:24 Dobrý večer, kde si můžete stáhnout tento model? V uloz to říká, že soubor byl smazán.
Hi Alexi,
if you mean old class 460, that is currently down because of some "refurbishement".
There is lot of stuff missing and I really can't tell when it will become published again.
Sorry for inconvenience.
JH
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od JachyHm »

krovakos píše: úte 05. kvě 2020 23:17:03 akorát mi to dělá to, že někdy při startu ať už aktivity, nebo free roam scenario začínám s nafoukanými brzdami, někdy tak cca na 3 bary, někdy zcela nenafoukáno. Zatím jsem nepřišel na souvislost kdy a jak. Zdá se, že to dělá náhodně. Jenom jestli je to záměr.
Nevím co přesně myslíš pojmem
nafoukanými brzdami
každopádně jestli je to tlak v hlavní jímce, pak ano volí se náhodně při startu simulace.
Děkuji za odpověď
Není zač ;)
JH
Alejandro20
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. úno 2020 16:28:49

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od Alejandro20 »

Děkuji moc JachyHm :D :D :D
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od krovakos »

JachyHm píše: stř 06. kvě 2020 1:16:36
krovakos píše: úte 05. kvě 2020 23:17:03 akorát mi to dělá to, že někdy při startu ať už aktivity, nebo free roam scenario začínám s nafoukanými brzdami, někdy tak cca na 3 bary, někdy zcela nenafoukáno. Zatím jsem nepřišel na souvislost kdy a jak. Zdá se, že to dělá náhodně. Jenom jestli je to záměr.
Nevím co přesně myslíš pojmem
nafoukanými brzdami
každopádně jestli je to tlak v hlavní jímce, pak ano volí se náhodně při startu simulace.
Děkuji za odpověď
Není zač ;)
Ano to jsem přesně myslel, omlouvám se za nejasné vyjádření, ano, jedná se o vzduch v hlavní jímce. Tak aspoň vím, že to není chyba:-) Děkuji
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od krovakos »

Omlouvám se, možná budu za troubu, co si nepřečetl pořádně návod, ale stává se mi, že někdy jedu 10km bez problému a někdy z ničeho nic vlak jednoduše zastaví, žádný alarm, zásah mirelu, porucha, nic. Prostě při "ťuknutí" do OBE1, jako bych chtěl klasicky přibržďovat, naběhne plný tlak a nejde odbrzdit. Jediné, co v tu chvíli zabere je hodit ovladač OBE1 do švihu. Tím se jedině odbrzdí. Při opětovném přestavení do jízdy zase naběhne plný brzdný tlak. Zkoušel jsem i zda to nemůže mít souvislost s EDB, protože na displeji MIRERU svítí tlak v převodníku - vypnul jsem ji a zkoušel odbržďovat, ale ani to nepomohlo.

Děkuji za odpověď.
TomikSK
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. črc 2020 10:54:01

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od TomikSK »

Čaute
chcel by som sa spýtať kde model 460 do rw môžem stiahnuť lebo keď idem na Jachymovu stráku tak my ukáže stránka nenalezena alebo my to ukáže Neaktuální verze, aktuální verze aktuálně není. Vie my niekto pomôcť, ako a s kadial to stiahnuť, :geek: :(
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna JachyHm

Příspěvek od kiski »

Predpokladám, že nikto ti asi pomôcť vedieť nebude, okrem autora. Keďže on sám to zabalil, a jeho tvorba je u ľadu, ťažko povedať, kde sa vôbec najaktuálnejšia verzia 460 nachádza.
Braňo
Odpovědět