YB Vozy Download

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

Dobrý den,

zcela náhodou jsem nalezl odkaz na stažení vozů Y/B, jde o následující odkaz:

https://trainzforpeople.wixsite.com/net ... e-download

Problém je, že stažný soubor (RAR) nelze rozbalit, zkoušel jsem stáhnout vícekrát, hash je vždy stejný (samozřejmě nevím, zda je OK), zkoušel jsem rozbalít vším možným SW, i na linuxu. Ani se nezdá, že by šlo o kryptovaný archiv.

Máte někdo ty vozy z tohoto archivu? Daří se Vám jej rozbalit?

Zajímavé také je, že jsem se o tomto downloadu zde na foru nikde nedočetl, tak nevím, zda se spíše nejedná o nějaký vtip...

Díky moc.
JardaS
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. dub 2017 9:50:11

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od JardaS »

Po stažení, rozbalení přes WinRar 5.20 bez problémů.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od Kal000px »

Vtip, protože to není na fóru? Opravdu?
Ne, vozy jsou opravdové a plně funkční, stačí to jen rozbalit ve WinRaru
Jede jede mašinka..
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od CRR144 »

No vidíš to. Popisuješ tu aký si guru na PC, čo všetko vieš a čo si skúšal a nedokážeš rozbaliť, alebo dokonca ani len stiahnuť jeden archív normálne. :roll:

Aby si nepovedal že som pes, tak použi iný prehliadač, alebo download manažér keď to už inak nejde.....(existuje ich viac)
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

CRR144 píše: ned 20. led 2019 9:04:08 No vidíš to. Popisuješ tu aký si guru na PC, čo všetko vieš a čo si skúšal a nedokážeš rozbaliť, alebo dokonca ani len stiahnuť jeden archív normálne. :roll:

Aby si nepovedal že som pes, tak použi iný prehliadač, alebo download manažér keď to už inak nejde.....(existuje ich viac)
Slovo guru zaznělo přesně kde? Tyto urážlivé reakce si prosím opravdu nechte, nevím, proč vždycky na českých forech toto musí být a někdo si musí zvyšovat sebevědomí. Neskutečné.

Co jsem vše zkoušel jsem popisoval proto, aby bylo jasné, že chápu, že jedno stažení a jeden program prostě můžou mít problém. Samozřejmě mě bohužel nenapadlo, že starší a jiné verze unrar by mohly všechny shodně hlásit neplatný archiv, pokud jsou s ním nějak nekompatibilní, to jsem v životě neviděl... takže jsem nabyl dojmu, že musí být problém se zdrojovým archivem a že třeba nejde ani o skutečný download, protože většina takovýchto modelů, pokud vyjdou, tak se o nich informace na tomto foru objevují. To je celé. I proto jsem prostě nezkusil poslední winrar, protože si nechci zaplevelovat OS deseti kompresními programy.

Takže moc děkují za odpovědi, že jde o platný archiv a čím to lze rozbalit.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od anry »

Prostě jsem si stáhnul Total Commander a v tom rozbalím skoro vše, včetně tohoto archivu.
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

anry píše: ned 20. led 2019 19:18:47 Prostě jsem si stáhnul Total Commander a v tom rozbalím skoro vše, včetně tohoto archivu.
Muj TC to nerozbalil, to je prvni vec, co pouzivam, protoze rovnou rozbaluji i RWP a manualne kopiruji jeho obsah do Railworks, abych se nezdrzoval instalaci pres Utilities.

Mozna mam starsi verzi TC nebo ten vas pouziva novejsi rar jako externi dekompresor. Asi nastal cas jej aktualizovat take...
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od popocatepetel »

Mne sa to podarilo rozbaliť pomocou 7-zip. Nemusel som nič skúšať, hneď na 1. krát sa to rozbalilo. Ale ešte to nemám v hre.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od CRR144 »

jstange píše: ned 20. led 2019 16:13:31 Problém je, že stažný soubor (RAR) nelze rozbalit, zkoušel jsem stáhnout vícekrát, hash je vždy stejný (samozřejmě nevím, zda je OK), zkoušel jsem rozbalít vším možným SW, i na linuxu. Ani se nezdá, že by šlo o kryptovaný archiv.
Slovo guru som použil práve kvôli tomu čo som hrubo vyznačil. A neboj nič si nedokazujem. Ja som totižto nič nedokázal, takže to veselo môžeš ignorovať. :mrgreen:
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

CRR144 píše: pon 21. led 2019 19:43:47
jstange píše: ned 20. led 2019 16:13:31 Problém je, že stažný soubor (RAR) nelze rozbalit, zkoušel jsem stáhnout vícekrát, hash je vždy stejný (samozřejmě nevím, zda je OK), zkoušel jsem rozbalít vším možným SW, i na linuxu. Ani se nezdá, že by šlo o kryptovaný archiv.
Slovo guru som použil práve kvôli tomu čo som hrubo vyznačil. A neboj nič si nedokazujem. Ja som totižto nič nedokázal, takže to veselo môžeš ignorovať. :mrgreen:
Pokud to, co jste vyznacil, z nekoho dela guru, pak je guru temer kazdy, kdo ma pocitac...
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od CRR144 »

Jasne beriem na vedomie. Môžem sa aj mýliť, len mi to prišlo ako keď niekto kto je zručný elektrikár premeria celí prístroj čo mu nechce fungovať merákom. Keď na nič nedôjde, zoberie schémy aby zistil čo presne kde ako namerať ale stále nedôjde na nič....Nakoniec zistí, že to zabudol zastrčiť do zásuvky.
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

CRR144 píše: pon 21. led 2019 21:40:23 Jasne beriem na vedomie. Môžem sa aj mýliť, len mi to prišlo ako keď niekto kto je zručný elektrikár premeria celí prístroj čo mu nechce fungovať merákom. Keď na nič nedôjde, zoberie schémy aby zistil čo presne kde ako namerať ale stále nedôjde na nič....Nakoniec zistí, že to zabudol zastrčiť do zásuvky.
Pokud chcete pouzit tento primer, pak je to spis jako kdyby nevedel, ze mezitim nekdo zmenil fyzikalni zakony a k mereni proudu a napeti potrebuje poridit nove meraky... ;)
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

Po nějaké době jsem si tyto vagony chtěl nainstalovat na jiné PC, nemám momentálně přístup ke starému PC, kam jsem je původně stahoval, nemáte někdo informaci, zda jsou ještě někde ke stažení? Původní odkaz už neexistuje. Díky moc.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od Pets »

jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od jstange »

Pets píše: sob 13. čer 2020 15:34:22 možná zde:
https://trainzforpeople.wixsite.com/net ... s-download
Ano, je to ono, díky moc!
OnCe
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. led 2021 21:36:09

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od OnCe »

Mám dotaz potřebuju stáhnout vozy Y/B ale někdo zrušil ten download Byl by někdo ochotný mi je poslat nebo mi s tím nějak pomoci ? :(
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: YB Vozy Download

Příspěvek od Subterra »

Odpovědět