CDC 771

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

CDC 771

Příspěvek od jstange »

Dobrý den všem,

mám dotaz ohledně vynikajícího modelu 771: pokud dojde k přenosu následující návěsti, modrá indikace stále svítí. Neměla by zhasnout, pokud k přenosu dochází? Je to chyba modelu nebo to některé verze VZ mají i takto?

Díky moc.

P. S. Titulek vlákna jsem záměrně nechal obecný, aby jej bylo možné využít i k případné další diskuzi nad modelem.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: CDC 771

Příspěvek od kiski »

Nie som síce autor, ale poväčšine to záleží od toho, aký druh VZ je použitý a o akú konkrétnu návesť sa jedná. Pokiaľ ide o LS-IV, tak pri prenose návesti VOĽNO alebo VÝSTRAHA modré svetlo na NO svietiť nemá, okrem prípadu, keď je rýchlosť tuším pod 10km/h a je zabrzdená prídavná brzda a samozrejme v prípade nevyžiadanej obsluhy TB. Pri prenose návesti STOJ, rozsvieteného MEDZIKRUŽIA, popr. prenosu návesti VÝSTRAHA 4AB svieti modré svetlo pri rovnakých podmienkach ako je uvedené vyššie pre návesti VOĽNO a VÝSTRAHA, plus samozrejme po uplynutí doby približne 6s od potvrdenia bdelosti.

Ak je to inak, nech ma znalejší opravia.
Braňo
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: CDC 771

Příspěvek od jstange »

Ano, mas pravdu, nevyjadril jsem se presne. Mel jsem na mysli situaci, kdy se prenasi zelena. Vcera jsem se teprve dostal k tomu, abych model vyzkousel, mel jsem prenos volno, rychlost 80-90 a modra svitila stale. Z videi na youtube jsem pak videl, ze nejsem sam, ale nikdo to nekomentoval jako chybu.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: CDC 771

Příspěvek od kiski »

Tak pri situácií, ktorú popisuješ, nemá modré svetlo na NO svietiť.
Braňo
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: CDC 771

Příspěvek od jstange »

Ano, to si myslim take, diky moc.
Odpovědět