Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Ono je to teraz fuk, pozdejsie to zrejme niekto aj tak presunie cele.
Nastavenie shaderov je individualne. Podla mna zrozumitelny navod napisat nejde a tie vseobecne najdes na roznych forach. Ono je fakt, ze casto by sa podrobny navod zisiel, ale kto by ho urobil je problem, hlavne casovy. Ak ja mam nejaky volny cas, obetujem ho tvorbe. Spisat podrobnejsie navody vyzaduje hodne casu a trpezlivosti :D
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od HoralkaEU »

Mohol by mi niekto helfnut? Skusam si 350ku na Test tracku, mirel nastavim na ZAV aby ma neotravoval, trochu prejdem, ale akonahle zmenim smer nazad, smerom k obluku, po par sekundach zacne pipat mirel a zastavi ma s NZ3, co je podla manualu nesulad s navolenym smerom. Nechapem kde robim chybu, resp. co je zle.. :/
Ked zastavim, dam smerovu paku do neutralu, dam brzdu, a cez F1 zmenit kabinu. Treba to nejak inak robit?

A este jedna vec co som si vsimol, neviem preco ale mirel na pozadi stale svieti nieco ze D1, ako keby textura, nainstaloval som nieco blbo? Vopred vdaka
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Pozri sa zvonku, či v tom stanovišti, do ktorého si sa prepol, je aj postavička majstra. Ak je na druhej strane, z toho plynie nesúlad smeru. Potom už len ostáva prepínať sa dovtedy, pokiaľ nebude postavička fyzicky tam, kde si sa ako užívateľ prepol.
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od HoralkaEU »

Aha, fakt tam nie je. Ale skusal som sa prepnut viac krat a postavicka bola stale len na povodnom mieste.

Hmm, nebude to preto, ze ked som robil ten scenar, som pridal drivera len na jednu stranu rusna? Skusim sa na to pozriet...

A este by vedel niekto, preco mi ten mirel svieti aj texturu textu D1? Dost tazko sa to potom cita.
http://i.imgur.com/siuEwTI.jpg
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

přechod do druhé kabiny Ctrl+= (= - druhá klávesa vlevo od backspace)
To je v readme, takze takto treba prechadzat do druhej kabiny, potom to funguje. Podla screenu to ale skor vypada, ze mas nejaku posahanu instalaciu kabiny. Skus odinstalovat a znovu instalovat.
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od HoralkaEU »

Tu skratku som samozrejme tiez skusal, to bolo hned prve co ma napadlo, ale mne to bohuzial nebere. Ale skusim to vsetko nainstalovat este raz? Aky by mal byt spravny postup?
Pack, kabina a posledne zvuky?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Skus preinstalovat len obe kabiny (x5x a 350). Mozno aj preto ti ten prechod nefunguje koretkne. Prechadzanie do druhej kabiny inym sposobom nepomoze, pretoze skript je prave viazany na tu skratku a ako uz pisal Robo, musi prejst aj ten pandrlak, inak to nefunguje a Mirel si mysli, ze si stale v tej istej. Snad som to napisal dobre :D Ak to nepomoze, tak vsetko. Loko, zvuky, kab.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Reinštal mu moc nepomôže. Ja mám aktuálnu verziu a tiež to proste občas zblbne. Nakoniec, sme sa o tom po ICQ neraz bavili. Vtedy proste na pár sekúnd vkuse držím shift+- a pozriem sa, či je súlad postavičky a mnou zvoleného stanovišťa. Ak nieje, skúšam ďalej a po čase sa to samo spraví.
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od HoralkaEU »

Takze vsetky assets som odstranil a dal len cisto 350 pack, 350 zvuk a 350 cab.. ta textura je uz dobre..
a prepinanie kabiny tiez, len mi az neskor napadlo, ze mi treba prepnut jazyk vo Windowse (teda v hre priamo som to spravil) a ja to mam cez shift + alt :D

A este psolednu otazku mam. Teraz mam nainstalovane len ten pack 350. Ked ale chcem 151, ktore zvuky tam treba doinstalovat? Stacia zvuky 350 alebo treba x5x?
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Musím poopraviť predošlé tvrdenie, ozaj to je ctrl+-. Vidieť, že som RW dlho nehral.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Mozte stahovat balik voznov od Kanka. http://modely-msts.cz/voznerw.html
Este doplnim, ze vozen rwtn_Uacs_211 a ZSSKC Eas 31 617 naskinoval Robo a vozen ZSSKC Eas 31 724 som skinoval ja. Pripadne chyby hlaste. Ak sa vam vozne nezobrazia na webe, nezabudnite F5.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Luxusní práce pánové :)
Uživatelský avatar
tomas12
Příspěvky: 12
Registrován: sob 11. led 2014 21:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od tomas12 »

Opět opravdu skvělá práce.
Děkuji vám.
UrBi
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mraca121 »

Děkuji moc. Parádní práce pánové. ;)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

Pěkný, jen je škoda, že tam nejsou i s koncema.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Proč by neměli být s koncema? Mají je všechny vozy :roll:
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

Jak je na vůz teda dostanu? :roll:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Zapnutim svetiel na masine.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

Ach tak to je. No není to u všech, tak jsem si toho nějak nevšiml, díky.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

slowly píše:Ach tak to je. No není to u všech, tak jsem si toho nějak nevšiml, díky.
Není? To jsme teda blbě testovaly. Já ale procházel složky a všude skript, který konce zobrazí bez ohledu nato, jak je vůz otočen je.... Pokud bude konkrétní poznatek u kterého vozu to nefunguje, dejte vědět. Zjednáme nápravu :)
Odpovědět