Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Já taky manuály nečtu. A to, že když použiji rychlé nahození, tak musím stejně znovu cvaknou přepínačem řízení abych udělal test Mirelu jsem tam stejně neviděl (píšu záměrně neviděl :D), když už jsem manuálem ze zoufalství procházel. Docela mně to vycvičilo :D. Pořád jsem bral, že pokud je řízení zapnuté, je to splněná podmínka testu. Pokud někdo oživuje normálně, ten problém asi nemá :)
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Přiznám se, že jsem to tak na mašině udělal záměrně. :twisted: Ale ono se to chová vlastně správně. Po rychlém nahození mašina detekuje spínač řízení v 1, ale neví o tom, že byl v 0, protože v tu dobu byly vypnuté baterky. Takže očekává dosažení i druhé polohy...
V manuálu snad o rychlém nahození není žádná zmínka. Pouze je uvedena klávesová kombinace. :oops: Ale význam jednotlivých testů D1 tam je.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od CRR144 »

Je to tak úplne korektne. V reále to robíme tak, že keď mi nevybaví spínač riadenia, nechám dofúkať do imiek 10 bar naplním hp na 5 bar, obtiahnem bp a potom už len zhodím a obtiahnem riadenie. Následne si po zapnutí riadenia sama dva krát odfúkne a je vymaľované. Keď som lenivý držať OBE tak kľudne si pred tým dám režim do A.
Brejloveczdenek
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09. úno 2019 11:26:42

Problem s lokomotivou 362

Příspěvek od Brejloveczdenek »

Dobry den, mam problem s lokomotivou nejde mi zapnout . Nahodim jistice zapnu baterii zapnnu ovladaci panel, zapnu pomocny kompresor zvednu zberac jsem pripojenej zapnu ale nejdeou mi zapnout kompresory ahouka porucha napajeni poradite mi dekuji.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Martens »

Centrální zdroj a HV máš taky zapnutý?
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od CRR144 »

Niečo s toho čo si napísal nie je pravda.....Inak by to išlo. Takže zase poprosím foto signalizácie a poprosím foto zadnej steny prepínačov + ističov..

S toho sa dá všeličo možné zistiť. Takto slovne nič moc.

Alebo skús toto......Kvalita obrazu nič moc, ale je to presný postup...

https://www.youtube.com/watch?v=U-4D9LwzS5Y
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Tady bude každá rada drahá. Tento uživatel zásadně nečte manuály. Vždyť i v mém obrázkovém manuálu k 36x je přesný postup krok za krokem, jak tu mašinu nahodit...
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Tomasz.L »

Chci se zeptat na peršing v zeleném nátěru. Na internetu jsou videa a fotky, ale nemohu nikde najít ke stažení skin soubor. Lze toto někde stahnout?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Z dílny Hekla to určitě není. Na peršingu sice pracujeme, ale zelená varianta není na pořadu dne.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Tomasz.L »

Michal píše: úte 19. bře 2019 20:47:13 Z dílny Hekla to určitě není. Na peršingu sice pracujeme, ale zelená varianta není na pořadu dne.
To je škoda:(. V zeleném nátěru se mi nejvíc líbily a už vymírají. Držím vám palce!
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od CRR144 »

Rozdiel nie je len v nátere. To chce nový model a hlavne nový pult. To ostatné by sa dalo upraviť. Ale kto by to spravil.?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Kal000px »

Na stránce http://modely-msts.cz můžete stahovat novou verzi zvuků pro 15x, za poskytnutí několika nahrávek patří díky Andrejovi. :)
Jede jede mašinka..
alesino62
Příspěvky: 42
Registrován: úte 20. kvě 2014 10:27:32
Bydliště: Česky Těšin

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od alesino62 »

Ahoj. Chci se zeptat na tvůj názor, jestli by šel vytvořit model třeba loko. pomoci skenovaciho zařízení , které se používá třeba ve stavebnictví nebo archeologii.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Kal000px »

Model by takhle vytvořit šel, ale topologie daného modelu by byla naprosto šílená a pravděpodobně neslučitelná s další prací, např. mapování toho modelu by byla nejspíš noční můra. :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Já si myslím, že by ani vytvořit nešel. Nejsou výstupem toho skeneru jen body v prostoru? Lidská představivost si to pak spojí dohromady, ale simulátor by to nerozdýchal. :lol:
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jack.Grave »

Já osobně se domnívám, že s nějvyšší pravděpodobností je to možné je. Jestli mne pamět neklame vývojář IHH tvrdil že jeho BR Class 47 je dělaná podle laser scanu skutečné lokomotivy a jsem si téměř jist že jeho model posloužil jako předloha pro BR Class 47 z Train Simulator: Virgin Trains First Generation Pack Loco Add-On. Jak je psáno výe musela by stím být pekelná práce. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od CRR144 »

Robený podľa skenu nemusí znamenať , že výsledok scenu je model. Možno získal takto len presné rozmery podľa ktorých to vymodeloval v inom programe.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Subterra »

ten peršan bude asi hodně vymazlenej :lol:
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od CRR144 »

Tak zatiaľ je to len prevod holého modelu. Je to stále 363. Tak sa uvidí.
Odpovědět