Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Tak ešte raz - zvuky sú furt tie isté... myslel som, že z môjho príspevku je to jasné. Neviem o nikom, kto by ich odvtedy menil. Prečo ti to znie zrazu inak, to ja netuším - či je to spôsobené tými reprákmi ako píšeš, neviem...

Pointa ale je, že pre mňa je projekt 15X uzavretá záležitosť. Predpokladám, že pre Hekla takisto. Ak niekto vie so zvukmi robiť, nie je problém poskytnúť potrebné source zvukov. K tomu, aby sa vyrobili nové, to úplne postačuje... To by sme sa všetci potom dookola točili stále na tých istých modeloch...
Braňo
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hulvát »

Já jsem s tej prudkej reakce na můj příspěvek pochopil, že jsem zritizoval asi nějakou novou verzi a urazil něčí práci, která vyšla mezi tím co jsem stahoval původní verzi a těď po přeinstalaci hry. Ale ono je to naopak, objevil se nějakej problém při instalaci, ale já nemám tušení jakej. Proto ten záznam... Berte to tak, že se tohle může stát i někomu jinému. Hrál jsem na reprácích před tím i teď, uvedl jsem to jako příklad, kde my mohl bejt problém, i když jsem si nemyslel že to může být tímto, nejsem bůh. Navíc je jasně slyšitelný rozdíl mezi tím postnutým videem v prvním příspěvku a starším záznamem volně přístupným na mém kanále. Takže se vlastně začínám sebe ptát, jestli bylo zájmem zde diskutujících si prostudovat o co mě jde a pomoct a ne jen prskat a nafukovat se...
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Nemám pocit, že tu niekto prská alebo sa nafukuje. Považoval som za potrebné napísať ti fakty, ako sa veci proste majú. Ak to berieš ako nafukovanie, tak je niekde chyba. Skús sa napr. vžiť aj do pozície autorov - veď by sme nič iné nerobili len opravovali chyby na už vydaných modeloch a nič nové nevydali. Niečo proste treba oželieť... Ako píšem, nemám problém poskytnúť source zvukov, a kto má možnosť, nech zvuky upraví lepšími nahrávkami.

Trochu škoda, že ti odpisujem ako jediný z autorov.
Braňo
Filda.371
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. zář 2019 19:36:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Filda.371 »

Zdravím pánové! Chtěl bych se zeptat... Pracuje Michal s Heklem stále na peršingu od RegioJetu? Dlouho Michal nevydal žádné video, tak mě to třošku znepokojilo. :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Pracuje, ale velmi volným tempem, a to od té doby, co Michal zjistil, že na peršingu pracuje taky "konkurence". Teď spíš přemýšlí, že vyčká, až ho "konkurence" vydá, a pak jim ho ukradne. :lol:
A teď trochu vážně. Dlouho jsem nevydal žádné video, protože teď není mašina ve stavu, kdy by se mohla ve videu objevit. ;)
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od jstange »

Jeden můj známý má problém s Mirelem na 350 a rád by jezdil bez něj a bez obsluhování živáku, jde to nějak na 350 bez zásahu do skriptu vypnout? Díky moc.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Nato, aby MIREL vypol, nepotrebuje zásah do skriptu. Stačí ho dať do režimu ZAV, čiže Záves. Toľko snáď zvládne ;)
Braňo
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od jstange »

Njn, ovlivněn možností úplněho odpojení MIRELu v novém TRAXXu od Dominika jsem si neuvědomil, že toto je taky řešení. Díky moc :)
radorabatin
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15. zář 2012 20:09:06

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od radorabatin »

Pozdravujem chlapi,

mam na Vas prosbu, stiahol som si najnovsi ZSSK pack2 na 363, doposial som nikdy nemal problem s 363/362 avsak vsteky repainty z packu 2 mi nefunguju, len sa dymi z motorov a masina je mrtva, 362008 mam v assetoch.

Dakujem za pripadne rady,

Rado
Rado
Odpovědět