Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

A ako ma byt brzdic? Resp. odkial to maju laici vediet? Ja by som povedal ze vsetci na to idu logicky, ze ked nechcem brzdit, tak brzdic v polohe 0% :D
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

U brzdiče DAKO BSE určitě v poloze "Jízda"

kuboss píše:A ako ma byt brzdic? Resp. odkial to maju laici vediet? Ja by som povedal ze vsetci na to idu logicky, ze ked nechcem brzdit, tak brzdic v polohe 0% :D
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

Michal - Samozrejme, že mám. :D Skúšal som ju na tratiach Garmisch - Mnichov, Testovacia trať. Vždy pod trolejou.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

popocatepetel píše:Vlastik - No, práveže som šiel podľa Vášho tutoriálu s obrázkami, teda, myslím, že to bol Váš. Dokonca niekoľkokrát, aj podľa videa Andyho aj podľa Vášho. Niekoľkokrát som to zopakoval, presný postup, ale dostanem sa len po ten NJ kľúč, keď s ním otočím, tak sa nič nedeje. Podľa manometrov mám aj natlakované, všetko sedí a nič. Skúsil som mašinu aj preinštalovať, tiež nepomohlo.
Zkus tohle:
znovu zkopíruj tu 363035 a v assets /hekl/smaž blueprint pack.
Nejlepší asi by bylo to rozpakovat extra,a potom překopírovat některé antiviry kolikrát dělají psí kusy .
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Jedno upozornenie pre skinarov. Mapovanie sa NEZHODUJE s modelom v MSTS. Takze nestaci len vymenit textury z MSTS. Mapovanie pantografov a podvozkov je inak a niektore mensie caste su mapovane na inom mieste v hlavnych texturach. Dalsia vec, existuje viac variant (ine zberace, stupatka atd) modelu, ktore v RW postupne este len pribudnu. Berte ohlad, je to betatest, model nema ani LODy.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

Vlastik - Bohužiaľ, nefunguje. Čo mám gorilu od pána Hekla, tá funguje perfektne, ale totok nie. Ešte ma napadlo, nemôže to byť tým, že mám W 8.1? Síce, málo pravdepodobné, ale to ma len tak napadlo. Lebo už fakt netuším, že v čom by mohol byť problém. Ešte ma napadlo, že by som preinštaloval TS 2015, ale to asi až zajtra, ak teda sa nenájde iné riešenie. S pár problémami mi kedysi aj to pomohlo. A veľmi pekne Vám ďakujem za ochotu. :oops:
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jurajs_89 »

Na W8.1 funguje parádně. Dnes jsem najel 45 km. Na testovací trati mám ozkoušeno že je jedno, jestli jste s mašinkou pod trolejí nebo ne. Jede ochotně i bez drátu :oops: .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Jurajs_89 píše:Na W8.1 funguje parádně. Dnes jsem najel 45 km. Na testovací trati mám ozkoušeno že je jedno, jestli jste s mašinkou pod trolejí nebo ne. Jede ochotně i bez drátu :oops: .
Bez elektrifikace se nerozjede. Možná má Roman v koleji elektrifikaci nadefinovanou.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jurajs_89 »

Já to zkoušel ve Vlkově u nakládací rampy.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Mollow
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. říj 2012 14:06:13

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mollow »

Mě osobně se "ESO" velmi líbí. Hlavně to zprovoznění lokomotivy. Jističe,zap.baterie,nafoukaní apod. Jak ve skutečnosti. Když to srovnám s "GORILOU" tak je to velký rozdíl hlavně realitou zprovoznění. U Gorily je to zvednout sběrač,povolit brzdu,směr a jedem :-). Ale je taky super,nijak nekritizuji. Chválím autory modelů.
...PS]_sCooBy10
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. bře 2015 11:27:01
Bydliště: Prešov

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od ...PS]_sCooBy10 »

Mal by som otazku ako mam zapnut stierače na 363 lebo zapnem to ale nehybu sa tak ako?
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

popocatepetel píše:Vlastik - Bohužiaľ, nefunguje. Čo mám gorilu od pána Hekla, tá funguje perfektne, ale totok nie. Ešte ma napadlo, nemôže to byť tým, že mám W 8.1? Síce, málo pravdepodobné, ale to ma len tak napadlo. Lebo už fakt netuším, že v čom by mohol byť problém. Ešte ma napadlo, že by som preinštaloval TS 2015, ale to asi až zajtra, ak teda sa nenájde iné riešenie. S pár problémami mi kedysi aj to pomohlo. A veľmi pekne Vám ďakujem za ochotu. :oops:
Windows to nebude protože já mám taky poslední update Win 10 a fachčí to všechno bez problémů,i když jsem musel pár programů odinstalovat aby mě to pustilo na update win 10.
Spíš natoč video jak ti psal Michal protože jedině tak se pozná kde je chyba ,vypadá to že nemáš splněné podmínky pro zprovoznění lokomotivy a nebo máš neúplnou instalaci té lokomotivy,zkus jak jsem říkal ten rwp soubor rozpakovat (rar,7z) a potom jenom překopírovat do asetss potom smazat plueprint pak a znovu spustit hru.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Majkl »

Zdravím.. nejprve musím pochválit model, je opravdu parádně udělaný :)
A rád bych se zeptal jak je to se spřáhlem? Funguje u betaverze správně? Já jen že mi nejdou připojit vozy při najetí na soupravu.
Jinak spřahování vozů mám na automatiku.


Omlouvám se ohledně toho spřáhla, ale asi nějaká chybka ve hře.. přeinstaloval sem loko a znovu nastavil spřáhla na manuál a už to jde v pohodě.
Naposledy upravil(a) Majkl dne sob 02. kvě 2015 14:52:27, celkem upraveno 1 x.
...PS]_sCooBy10
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. bře 2015 11:27:01
Bydliště: Prešov

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od ...PS]_sCooBy10 »

Michal píše:
...PS]_sCooBy10 píše:Mal by som otazku ako mam zapnut stierače na 363 lebo zapnem to ale nehybu sa tak ako?
Nijak, stěrače zatím nejsou funkční.
ale ja vidim na modely-msts.cz/railworks.html tam vidim stierače že funguju tak nechapem (jo a ten vagon mi ide dik)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Roman »

Nevím jak u 363, to jde mimo mě, ale u všech ostatních vozidel, na kterých jsem se podílel, byla u spřáhla zaškrtnuta volba Manual Coupling . Nevím ale , jaký na to má vliv nastavení automatiky v menu. Každopádně všechna naše spřáhla jsou manuální. Předpokládám, že kluci mají nějaký klon z X5X a tak to bude stejné.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Majkl »

U 151 mi automatika funguje normálně a když přepnu v menu na ruční spojení tak je to také bez problému.
Ale u te 363 sem se prostě nepřipojil.
Dr.Energy
Příspěvky: 12
Registrován: úte 27. led 2015 14:50:21

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Dr.Energy »

Doufám že se na 363 ještě udělají zvuky trakčáků, docela mi tam chybí :roll: .
Uživatelský avatar
tomas12
Příspěvky: 12
Registrován: sob 11. led 2014 21:42:24

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od tomas12 »

V betě je nějaká pokusná verze TM, co jsem se díval :D
Ve finální verzi bude snad vše zvukově podle představ ;) ale na to je ještě dost času.
UrBi
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jirka »

On je také docela problém sehnat kvalitní nahrávku na TM řad x6x.To co máme teď je můj "rychlopočin" z dob msts.
J.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od popocatepetel »

Vlastik - Už som ten môj problém s nepojazdným esom vyriešil. Šlo o moju nepozornosť. Pred vytiahnutím kľúča NJ som ho nedal do správnej polohy. :oops:
Odpovědět