Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

V podstatě je to jen jedna animace naklonovaná na stovky objektů. V tomhle je RW úžasný...
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Oskar »

Paráda, zase to vypadá více reálněji !
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Jen tak pro zajímavost, co se dá vykouzlit za pár dní v RW. Zdrojáky vozítek, aby bylo s čím jezdit, poskytl Pikku, za což mu patří velký dík ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Nikdy jsem nedoufal, že bude nějaká československá úzkokolejka i v TS2014. A vida, ona opravdu bude :) Děkuji Romanovi za nádhernou realisaci šíleného nápadu. Uvidíme jak dál s vozidly, ještě jsou stále nějaká v záloze ;)
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Roman si to sám vybral :) Ale znáš to, jako s tím učitelem v Lakomé Barce co musel mít děti aby měl koho učit - abychom měli my kde jezdit, musíme být samozásobiteli addonů :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Přesně tak :D. Já do toho Honzu uvrtal :roll:. Ale by škoda, aby se ty jeho pěkný mašinky válely na disku a trochu se neprovětraly . Hlavně ten motorák M21 je opravdu povedený.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Roman

Příspěvek od slowly »

Tomuhle nerozumím. Zkoušel jsem trať, sraní s tím, ale bylo to takové nemastné neslané. Ty napíšeš pár dní a má to atmošku jak prase. No kdo umí umí, kdo neumí :shock: .
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kiski »

Môžeme dúfať, že bude trať uvoľnená aj pre nás plebs?? :lol: :lol:
Braňo
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Dílna Roman

Příspěvek od mube »

Je to paráda. Jak píšeš, kdo umí, ten umí.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kiski »

Michal: tak nádej zomiera posledná, ale keď nebude, žily si nepodrežem :lol: :lol:
Braňo
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Dílna Roman

Příspěvek od 750225lentilka »

Pánové, vy mi chcete způsobit srdeční slabost nebo co? :O :O :O Tohle je teda boomba!!!! Vejrám jak vejr velkoušatý...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Nasekal jsem několik variant telegrafních sloupů které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Snad se budou hodit i někomu jinému...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Dílna Roman

Příspěvek od haldo11 »

Telegrafy super :shock: tie sadnú ;)

Inak, v súvislosti s komentármi vyššie, že si k modelom musíte aj trate stavať, pripravujem pre vás niečo, ale keďže to ide veľmi pomali, neoplatí sa k tomu ani vlákno vytvárať, radšej namiesto vlákna rovno trať. Bude mať niekoľko začiatočníckych chýb a zatiaľ asi jednu vážnu (o ktorej viem), a síce vami dávnejšie vytýkanú chybu - viacero použitých pravidiel. Snáď to bude prepáčené, pri mojej rýchlosti je zatiaľ dosť nereálne to "prekoľajiť"
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Pokud oslovíš mě nebo raději Michala :roll: (snad se nebude zlobit) , rádi Ti to opravíme. U mě by to ale bylo na hodně dlouhé čekání v pořadí :)
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Dílna Roman

Příspěvek od haldo11 »

Viem, že toho máte dosť takže vás nejdem otravovať, ale ak to bude vôbec zverejniteľné, budem skôr potrebovať nejakú light podporu v základoch práve v súvislosti so zverejnením. Vyzerám takto ako retardovaný, ale nakoľko mám málo času, nemám aktualizovanú hlavu o všetky vychytávky, ktoré tu diskutujete. Záverom teda, ak to skôr nebude vadiť užívateľom, nechal by som to koľajovo tak, neskôr sa uvidí, sám totiž pociťujem pri stavbe a úpravách, že je to hnusná zloba, hlavne pri editovaní vlastností koľajiva. Ale to už sme OFF, spomenul som to iba mimochodom. Keďže je to neelektrifikovaná štreka s telefonikou TZZ, tie telegrafy sadli ako riť na šerbeľ, už som poškuloval, že budem musieť použiť nejaké americké, chválabohu nebudem musieť.
:P
Vlastik

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Nechcete si založit vlastní téma ,o haldo trati ,protože to asi s romanovou tvorbou moc nesouvisí. :D
malard
Příspěvky: 65
Registrován: úte 10. lis 2009 19:40:26

Re: Dílna Roman

Příspěvek od malard »

Paráda! Kdyžtak omluvte dotaz, ale koleje také vlastní výroba? Díky. :)
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Josef72 »

Podle textury určitě ano.
malard
Příspěvky: 65
Registrován: úte 10. lis 2009 19:40:26

Re: Dílna Roman

Příspěvek od malard »

Mám nafocený celý svršek kolejového pole z JHMD Senotín - Hůrky (nízké kolejnice, nový štěrk). Dále Skladiště, st. budovu a WC ze stanice Hůrky kdyby byl zájem. Rozměry na všechno bych možná někde našel ale nezaručuji. :D Dále například úzké sypáky či podvalníky a několik Balm/ú by se taky našlo včetně interieru na textury. :)
EDIT: možná bych našel i nahrávku z jízdy Balm/ú po nízkých kolejnicích a stykách.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Dílna Roman

Příspěvek od horor4 »

Ohledně telegrafních sloupů ty jsou ke stažení ? Jestli ano prosím kde předem děkuji.
Odpovědět