Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

No. To jsem zvědav, kde je jsou chyby, když nám s Honzou to funguje normálně. Vše je sdíleno s původními lokomotivami, jen textury jsou jiné :( .

EDIT: Tak přezkoušeno, opravdu se mi to chová korektně. Ani jedna z nahlášených chyb se u mně neprojevuje. Ten dým, to vypadá na neaktuální skript popřípadě nepodporovanou verzi hry a rychloměr - to netuším.
Než to začneme řešit, je třeba znovu od Pikka stáhnout všechny modely a přeinstalovat. Samozřejmostí pro podporu je legální aktuální verze hry.
Jedná se pouze o reskin, ne plnohodnotný model :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Dílna Roman

Příspěvek od 750225lentilka »

Nádhera! Děkuji mnohokrát, jdu ji rychle otestovat, než si půjdu hrát s reálnými vláčky. :D :D Kort u těch zamračených si ale říkám, jaká je strašná škoda, že ty vláčkový simulátory nebyly už někdy v 90.letech, že neměl kdo fotit textury :D :D :D Protože zrovna ty Šumperský a Olomoucký krasavice by byly nádherný!
bohužel některé skončili ještě dříve, než se začalo tvořit do her. :( :( Třeba 752 014, modrá se žlutým pruhem na čele rozšířeným přes celé čelo, na bocích do blesku, ta by byla skvostná...

Jinak chyby mám stejné, co byly hlášeny. TS mám legal, modely bert jsem stahoval naposled někdy po reinstalu TS v listopadu. Zkusím stáhnout znova a uvidím.

EDIT: Zkusil jsem kompletní reinstal zamračených, kdy jsem je úplně smazal a znova nakopíroval v pořadí od nejstaršího balíku po nejnovější a pořád stejné. :(
Naposledy upravil(a) 750225lentilka dne ned 05. úno 2017 10:44:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Dílna Roman

Příspěvek od 750225lentilka »

Tak opravilo mi to ty světla i houkání, už se čoudí i správně z výfuku, ale zároveň s tím tam je to původní hulení, stejně jako kouř od podvozků a zlobí ukazatelé teplot. :D Tak už nevím, kde může být zkrat.
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Dílna Roman

Příspěvek od alesmafia1 »

verzi mám v59.2a Hra legální - po stažení se mi akorát opravil ten rychloměr .... dým je pořád :(
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Filip27-Railways »

Tak jsem to také zkusil a po nahození jediný budík který něco udělal je otačkoměr, ovšem když dam do výkonu tak už dal nic neděla. Žadné další budíky se ani nepohnou dokonce ani když odbrzdím lokomotivu tak to nic neděla, kouří se mi od podvozků a ze střechy ten černý dým který nejde ani přímo z komína.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Problem neni ve scriptu ,ale v blueprintu te lokomotivy:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Vlastik dne ned 05. úno 2017 13:10:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od sasule »

Romane, bohužel potvrzuji, chudinka mi při při startu pravděpodobně začala hořet :-(
Jerryssimo
Příspěvky: 74
Registrován: sob 27. čer 2015 22:41:02

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Jerryssimo »

Já se bohužel taky musím přidat - u mne je také kouř z podvozku a nebrzdí mi průběžná vlaková brzda. Jinak rychloměr ukazuje dobře.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Michal »

Není náhodou ten bílý dým jen pára z "Pegasu", která uniká netěsnostmi?
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Není náhodou ten bílý dým jen pára z "Pegasu", která uniká netěsnostmi?
Kdyz tam vratitm ten puvodni blueprint
Svym zpusobem by to mohlo byt kdyby to bylo na jinem miste,ale ten coud tak to asi topili olejem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Ja to nechápu. Jsem z toho zoufalý. Vsak na videu vidíte, za ja problém nemám. Už jsem psal Pikkovu, že jako nejrozumnější vidím udělat komplet balík všech lokomotiv a vydat to jako verzi 2. Ja nemůžu nic opravovat,když mi to funguje ☹
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:Ja to nechápu. Jsem z toho zoufalý. Vsak na videu vidíte, za ja problém nemám. Už jsem psal Pikkovu, že jako nejrozumnější vidím udělat komplet balík všech lokomotiv a vydat to jako verzi 2. Ja nemůžu nic opravovat,když mi to funguje ☹
Mozna ze chyba bude v tom co vydal Pikku a mohl omylem dat jiny nebo testovaci blueprint te masiny,
Dej k downloadu ten tvuj a uvidime hned kde je problem.
Ja jsem pouzil klon z 749008 a doplnil ty nalezitosti cestu od Kadra i cedule a vsechno funguje.
Danny202
Příspěvky: 13
Registrován: úte 17. lis 2015 21:30:07
Bydliště: Krnov, ČR

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Danny202 »

Taky mám ten samý problém, jaký tu popisují všichni ostatní. Černý hustý kouř, který nejde z komínu, šedý dým z podvozků. Když nahodím mašinu, tak u ni nic nefunguje, nesvítí reflektory ani jiné světla či podsvícení budíků, větráky se netočí, stěrače nestírají, budíky nefungují a loko se mi ani nepovedlo rozjet. Co jsem si všiml, problikávala nějaká textura v okýnku od strojovny. Ostatní Bardotky fungují bez problému. Jinak skin je moc pěkný a zvuky taky.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pomeranč »

Romane opravdu krása co se týká skinu moc pěkné bohužel problémy mám ty samé jaké jsou tu popsány už mnohokrát :(.

Vím že za tohle mě zabiješ, ale mašince chybí výrobní štítky z ČKD (pod oknem strojvedoucího na rámu jeden zleva a druhý vzadu zprava), hold tehdy se tak nekradlo :). Jinak chválím to doplnění hadice k PG 500 a jednoho vzduchojemu.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Už jsem psal Pikkovi, ať to stáhne. Ja to nejsem schopen opravit. Asi mám jinou verzi než je ta veřejná a není cesty zpět. Budete muset ČSD oželet. Původně jsem chtěl dat ven i 264 s novými zvuky a funkčním topením, ale raději to neudělám.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Tak abyste věděli, že se neflákáme, i v neděli pilně pracujeme na odstranění závad. Brainstorming nás přivedl na správnou stopu a už víme, co v balíku s ČSD strojem zlobí. A protože to víme, tak to taky odstraníme. A protože to odstraníme, tak je velká naděje na znovuzveřejnění. Buďte trpěliví a dočkáte se možná i nějakého překvapení navíc :)
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od sasule »

Pikku + Romane: Být tu možnost lajkování, tak u mě máte +10 :-)
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Majkl »

Pikku a Romane.. děkujeme za vaši práci :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

sasule píše:Pikku + Romane: Být tu možnost lajkování, tak u mě máte +10 :-)
Dík. Hmm, ale neseje :mrgreen:
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Hans »

Tak u mě oprava funguje. Díky Romane !
Odpovědět