Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od adamec475101 »

Oprava u mě též funguje, jediné co tak se stále místo koncových světel ukazuje Missing texture (pokud to není pouze u mě).
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

adamec475101 píše:Oprava u mě též funguje, jediné co tak se stále místo koncových světel ukazuje Missing texture (pokud to není pouze u mě).
Dle screenu mají ty světla ostatní v pořádku. Koukal jsem do bp a cesta je do základního adresáře 749, tedy sdíleno to je s 749 100...
2017-02-05 (1).png
2017-02-05 (2).png
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
adamec475101 píše:Oprava u mě též funguje, jediné co tak se stále místo koncových světel ukazuje Missing texture (pokud to není pouze u mě).
Dle screenu mají ty světla ostatní v pořádku. Koukal jsem do bp a cesta je do základního adresáře 749, tedy sdíleno to je s 749 100...
2017-02-05 (1).png
2017-02-05 (2).png
Vsechno funguje ,textury byly od zacatku v poradku,pokud v tom ma nekdo bordel tak za to Roman nemuze. :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Ono je to opravdu kolikrát problematický s nějakým dodatečným částečným update. Vždy lidem něco chybí :(.
Opravdu je asi nejlepší, vydat vše jak to dělá Hekl, tedy komplet balík. Jenže já mám soukromě spousta věcí, které mezi lidi pustit nechci :D. Tak ten celý balík bohužel ty chyby nevyloučí. Bohužel s Honzou máme stejnej bordel v Source a tak když to testuje, kolikrát nic neodhalí :D. Ne nadarmo Honza napsal, že nepořádek je naše značka :mrgreen: . Je to blbý, vím, ale nejsme dokonalí, no :D . DTG (a nejen oni) za to bere peníze a stejně mají chyby :D . Tak se omlouvám a u Pikka bude později komplet opravný balík + nějaké drobnosti dle připomínek navíc.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Majkl »

Já chtěl taky opravu vyzkoušet.. ale bohužel nemám ten chybný. Tak počkám až to zase bude ke stažení a pak když tak napíši. :)
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od adamec475101 »

Roman píše:
adamec475101 píše:Oprava u mě též funguje, jediné co tak se stále místo koncových světel ukazuje Missing texture (pokud to není pouze u mě).
Dle screenu mají ty světla ostatní v pořádku. Koukal jsem do bp a cesta je do základního adresáře 749, tedy sdíleno to je s 749 100...
2017-02-05 (1).png
2017-02-05 (2).png
Aha, tak se omlouvám za zmatek, já mám taky pěkný bordel v TS :D kousek něčeho tady, kousek něčeho tam, tak se vlastně ani nemám čemu divit že mi něco občas chybí. :)
lubobo234
Příspěvky: 8
Registrován: sob 20. úno 2016 15:48:47

Re: Dílna Roman

Příspěvek od lubobo234 »

Oprava funguje všetko je OK okrem koncových svetiel ( červené ) tiež missing texture. Ale to je taká drobnosť. Páni dávam klobúk dolu.
sovo1254
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21. led 2017 17:13:19

Re: Dílna Roman

Příspěvek od sovo1254 »

Ahoj u mňa oprava v poriadku mimo koncových svetiel. Dík za parádny model. ;)
https://postimg.org/image/3rvmahunn/
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Roman píše:... u Pikka bude později komplet opravný balík + nějaké drobnosti dle připomínek navíc.
Ta chvíle právě nastala - kdo chce a neodradil ho ranní pokus nanečisto, může sosat upravenou ČSD versi. Za potíže spojené s užíváním našeho addonu se předem omlouváme, tato situace nastane jednou, maximálně dvakrát za deset let :)
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Dílna Roman

Příspěvek od stasek »

Ahoj, rovněž u mě proběhla oprava v pořádku a nyní vše OK až na zadní červená světla- missing texture. :oops: :oops: Nainstalováno vše dle pokynů.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

sovo1254 píše:Ahoj u mňa oprava v poriadku mimo koncových svetiel. Dík za parádny model. ;)
https://postimg.org/image/3rvmahunn/
Chlapi, přeinstalujte si to znovu včetně update ve správném pořadí a smazání mezipaměti. Nerad bych řešil nějaké problémy, které nevznikly na straně výrobce :mrgreen:
Myšleno komplet všechny update zamračených.... Samozřejmě není problém tu texturu dát ke stažení, ale chci vyloučit chybu uživatelů. Pokud s tím ale někdo problémy nemá, je to divný....
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Roman píše:...
Zase mně přešla chuť příště něco zveřejňovat. Takovejch starostí s jedním blbým skinem.... :?
To víš, testeři na houby a systém autorů simu je smrtelná kombinace :) Moje zkušenosti - obyčejné přenesení kompletního assets ze starého ntb na nový a najednou mám půlku objektů v Testovací trati, nějaká vozidla i jsou zdublovaná a další zase chybí. Jak je toto možné nevím :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Pikku píše:
Roman píše:...
Zase mně přešla chuť příště něco zveřejňovat. Takovejch starostí s jedním blbým skinem.... :?
To víš, testeři na houby a systém autorů simu je smrtelná kombinace :) Moje zkušenosti - obyčejné přenesení kompletního assets ze starého ntb na nový a najednou mám půlku objektů v Testovací trati, nějaká vozidla i jsou zdublovaná a další zase chybí. Jak je toto možné nevím :D
:lol: :lol: :lol:

Zajímalo by mně, jestli to opravdu ten Vlastík má v pořádku když to píše :D
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Majkl »

Kluci, já to zkusím a napíši.. snažím se udržovat si všude pořádek :)
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Zase mně přešla chuť příště něco zveřejňovat. Takovejch starostí s jedním blbým skinem..
Nejlepsi by bylo to priste dat otestovat nezavislemu zdroji,a potom to vydat,usetril by jsi si nervy i hromadu pripominek.
Opravdu nechapu pokud ma nekdo zakladni balik kde ta 749100 je tak ze mu chybi textury.
Myslim ze ostatni uz jen provokuji,co si vyzpomenou priste ze jim chybi.
Jane bylo videt od zacatku ze kdo v tom ma poradek tam mu jen ta masina zahorela,ale textury tam byly,kdo to ma v bordelu tak mu nepomuze ani 10 opravnych balicku,takze asi tak. Osobne bych to neresil.
Ale clovek se nekdy divi jak kdo v tom ma poradek. :D
Vcera psali od DTG ze se rozdelil tym na dva tabory,jedni co budou ladit a pripominkovat TSW a druhy co ma za ukol udrzet na zivu TS 2017,coz je videt s update ale nikde zadne info co se zmenilo. Ani na steamu,tak a babo rad.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Majkl »

Hmm tak ačkoliv mám vše tak taky textury chybí.. Nahraji ten poslední soubor a snad už to bude tedy ok :)
Já to rád odzkouším a a jelikož je to zadarmo tak kritizovat nic fakt nebudu.. Jen nahlásím chybu a je to :)




vše OK
Naposledy upravil(a) Majkl dne ned 05. úno 2017 23:07:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše: Nejlepsi by bylo to priste dat otestovat nezavislemu zdroji,a potom to vydat,usetril by jsi si nervy i hromadu pripominek...
Nejdříve testoval "závislý" zdroj a poté i nezávislý :D.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pets »

Moc děkuji za krásný stroj, už funguje vše ok vč. červených světel.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Pikku »

Zkuste to někdo ještě stáhnout, už by to mělo být v pořádku. Děkuji všem nezávislým i závislým testerům za dobře odvedenou práci :D
sovo1254
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21. led 2017 17:13:19

Re: Dílna Roman

Příspěvek od sovo1254 »

Po nakopírovaní textury červené svetlá svietia je to ok. Ešte raz ďakujem za krásny model. :)
Všetky 749 mi svietili v poriadku (update mám), len tejto sa nechcelo (svietili len na bielo)
PS: Roman netreba vešať hlavu, keď nejde o život, tak nejde o nič!!!! :lol:
Odpovědět