Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Subterra »

Za mě určitě ano, jelikož tvé objekty momentálně nejsou dostupné/přibalené u žádné tratě, max nějaké specifické kousky.
JardaS
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. dub 2017 9:50:11

Re: Dílna Roman

Příspěvek od JardaS »

Za mě určitě také ANO, všema deseti. I třeba něco víc. Nastínil bych to v e-mailu.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

https://uloz.to/file/FePiHYJbjMMy/assetsroman72-rwp
Určitě to není vše, co jsem kdy vytvořil. O dost věcí jsem přišel kdysi při kolapsu HDD.
Veškerá instalace na vlastní riziko. Jinak s tím nakládejte jak chcete.
Aby nedošlo k nějaké mýlce, zdrojáky se neposkytují (stejně jich moc nezbylo).
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kropi213 »

Za objekty určitě děkujeme , jen mohu se zeptat coze si se rozhodl skončit? Přeci jen ikona tohoto simulátoru :(
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Michal »

Řekl bych, že Roman definitivně přesedlal na TSW. Kdo to tady pravidelně sleduje, toho to asi nepřekvapilo.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od CRR144 »

Všetci čo tvoria sú ikony. Niekto menej tvoril, niekto viac....A raz skončí každý...Dá sa to urýchliť a dá sa to spomaliť. Nie je jedno ako sa ku autorom chováme.

A to že presedlal na tsw sa ani nečudujem. Romana vždy fascinovalo čo najreálnejšie grafické prostredie.....Aspoň tak som ho spoznal ja s fóra. Môžem sa mýliť.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Já psal jen, že dávám RW pryč z PC a zda je zájem o veřejnou zálohu.
Ale je pravda, jak píše Michal, že v současnosti svůj volný čas věnuji pouze TSW. Ono ho na případnou tvorbu ani moc nezbývá.
I Milan má pravdu. Prioritou byl pro mě vždy vizuál a ne funkce. Proto jsem si vlastně objekty dělal sám tak, jak se líbili mně ;) . A TSW je po vizuální stránce úplně někde jinde. :)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kiski »

Až bude editor, tak predpokladám, že naň prejdú aj iní autori. Dovtedy sa budú realizovať niekde inde.

Osobne si myslím, že editor zámerne naťahujú tak dlho. Vedia totiž, že ľudia sú šikovní, ukázalo sa to už pri TS20XX, kde mnohé free modely boli na kvalitatívne vyššej, niekedy až neporovnateľnej úrovni ako platené modely. Tým pádom prichádzali o zisk...
Braňo
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Roman

Příspěvek od kuboss »

viď tie vaše... ale nech vám neprší do nosa :lol:
NadrazakHonza
Příspěvky: 10
Registrován: sob 10. úno 2018 16:26:34

Re: Dílna Roman

Příspěvek od NadrazakHonza »

Zdravím, zalíbily se mi vaše objekty k trati 020 a chtěl bych je používat.
Dá se s vámi spojit přes E-mail?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Roman

Příspěvek od KaMat »

Roman už tady přece potvrdil, že je používat můžete ;)
NadrazakHonza
Příspěvky: 10
Registrován: sob 10. úno 2018 16:26:34

Re: Dílna Roman

Příspěvek od NadrazakHonza »

Díky KaMate.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Sice jsem nikde nenapsal, že si můžete s objekty trati 020 dělat co chcete, ale jelikož je mi RW už úplně ukradený, souhlasím. Jen pak nepište, že máte bordel v objektech a může za to autor :twisted: . A to co jsem napsal o pár příspěvků výše se týká veřejné zálohy mých objektů. Tam složka Assets/Trat020 opravdu není... Je vidět, že si to každý vyloží po svém aby mu to vyhovovalo :mrgreen: .
Jen pro méně chápavé opět připomínám: ZDROJOVÉ SOUBORY SE NEPOSKYTUJÍ.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Michal »

Romane, pokud bys měl zájem, můžeme tvoji veřejnou zálohu ještě doplnit o ztracené objekty. Porovnal jsem tvůj archiv se stavem mého HDD a mám docela dost věcí navíc. Mohu poslat seznam nebo ti je zabalit a poslat. Snad to nebude nějaká neaktuální prehistorie. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Michale, jestli se ti do toho chce, klidně. Nemám s Tím problém ;) .
Ale aby se nepřepsali novější objekty nějakou starší verzí. Víš, že já pořad něco upravoval a předělával :). Pokud doplníš to, oč jsem já přišel, myslím, že to lidi uvítají.
A dáš-li to jinam, než na uložto, také nevadí ;) .
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Roman

Příspěvek od KaMat »

Roma: Moje chyba. Nepřečetl jsem si zpětně tvůj příspěvek ;)
Uživatelský avatar
spyy55
Příspěvky: 13
Registrován: pát 28. srp 2015 15:27:13

Re: Dílna Roman

Příspěvek od spyy55 »

Dear Roman!
Unfortunately, I can't find any other contact information about you, so I'm writing here. I want to ask you something about a route in a private message. Thank you in advance for your answer.
zdenekpetrzd
Příspěvky: 68
Registrován: sob 02. srp 2014 20:01:15

Re: Dílna Roman

Příspěvek od zdenekpetrzd »

Zdravím, nerad odpovídám na takhle staré vlákno, ale jinak se mi kontakt na Romana sehnat nepodařilo.
Pracujeme na novém projektu RailWorks DLS https://dls.rw.jachyhm.cz/?application, který by měl značně zjednodušit stahování objektů. Proto aby tenhle projekt fungoval ale potřebujeme na serveru ke stažení co největší počet assetů. Neměl by jsi problém s tím, že bychom nahráli tvůj balík objektů na Jáchymův server? Samozřejmě bys byl uveden jako autor. Vím, že jsi psal že si můžeme s tvými objekty dělat co chceme, ale raději bych měl tvůj souhlas. :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Určitě. Díky za optání, už se to dnes moc nenosí ;). Vážím si toho.
TS je pro mě stejně uzavřená kapitola kterou mi připomíná jen toto fórum. Jinak dění okolo TS vůbec nesleduji, pokud si tedy někdo něco vydá nebo ukradne, ani to asi nezaregistruji :) .
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Dílna Roman

Příspěvek od motorak28 »

Dobrý den, soukromá zpráva mi vám nešla odeslat, tak, jestli by to bylo možné, bych se Vás chtěl zeptat, zda bych s vaším povolením mohl zveřejnit mou úpravu Testovací tratě? Vím, že jste Testovací trať i celou Vaši tvorbu "pověsil na hřebík", ale takovou drzost, že bych bez dovolení úpravu zveřejnil, opravdu nemám. ;) Pokud byste chtěl, můžu vám předvést screeny z úpravy.
S přáním pěkného dne, D. Macálka.
Odpovědět