Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Taky nám to dalo zabrat. Hlavně čela a střecha. Pikku řezal a krájel, já řezal ... :roll: . Zatím jsem si žádného nepatřičného lomu světla jako na Zamračené nevšiml. Ale podobné nešvary mají i placené produkty, třeba předražený RailJet ;) .
Hlavně ze střechy mám radost, to byl ještě větší opruz než ty čela. Ale vypadá to, že trojúhelníky jsou poskládané pro engine TS akceptovatelně :) . Naštěstí už máme nějakou praxi ;)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hekl338 »

Jo, lamanie svetla je svinstvo. David Javurek by vedel rozpravat :D Ostatne pamatas, dlho trvalo, nez som prisiel na to, ked lamalo svetlo na celach X5X.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Protože máte všichni jistě chvalitebná vysvědčení, zasloužíte si malilinký dárek i do svojí oblíbené hry :) Kdo má zájem, první soukromá zamračená je na vašich oblíbených stránkách. Jedná se samozřejmě jen o repaint, musíte mít stažený i základní balík s lokomotivami 749. Reklamní obrázek zde:

Obrázek

Model opět zčásti využívá upravené textury z MsTS, které tentokrát připravil Lukyn_cz a do TS201x upravil Roman. Přejeme vám pěknou zábavu.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pets »

Už ji proháním po tratích, díky moc, krásná..
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kiski »

Pripájam sa, veľmi pekne spracované textúry, priam strojovo :) Ostatne, to že bude skin na úrovni bolo vidieť už predošlých screenoch, ktoré sa tu objavili už dávnejšie. Ešte raz super robota.
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Filip27-Railways »

Tak už jsem to také projel, a musím uznat že je to fakt hodně povedený skin. IDS mám hodně rád a tento skin mě dost potěšil :)
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Klucííí vy mi ten sen s cénulou opravdu splníte! :O :O To jestli bude tak to bude prostě masakr!!! :o :o A za Zamráču též dík! Ta je taky perfektní!!
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Napíšu to i sem.
Když by Jste někdo měl jakékoliv materiály k Pomerančům, byl bych rád. Hodí se vše.
A znáte se :). Jak bude blbě charakteristika, je oheň na střeše :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Něco pro hračičky jako jsem já :)
Nedostatek kvality v simulaci musím nahradit takovými různými blbinkami :) . Naštěstí mně animace baví snad úplně nejvíc ze všeho na modelování :) .
Samozřejmosti budou pohybovací sedačky, větráčky a další kraviny :) A možná ještě jedno překvapení. Ale záleží, jak se s tím poperu ve skriptu :(. Vize by byla :)

Obrázek
Obrázek
kirby5315
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03. úno 2016 16:55:04

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kirby5315 »

šikulka... To bude neco otvaracie dvere.. To sme tu ešte nemaly.... A nech sa darí ...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

kirby5315 píše:šikulka... To bude neco otvaracie dvere.. To sme tu ešte nemaly.... A nech sa darí ...
Ale měly. Evidentně nemáš vše z naší kuchyně ;)
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Filip27-Railways »

Překvapení? Že by strojovna udělaná podobně jako to má Vectron advanced? No necháme se překvapit ale držím palce, i když této lokomotivě moc neholduji tak budud rád za každý model :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Tak strojovna to určitě nebude. To je věc, kterou ke štěstí opravdu nepotřebuju :). To snad i kdyby to měl každý model do TS, tak já se bez toho obejdu :)
kirby5315
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03. úno 2016 16:55:04

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kirby5315 »

Roman píše:
kirby5315 píše:šikulka... To bude neco otvaracie dvere.. To sme tu ešte nemaly.... A nech sa darí ...
Ale měly. Evidentně nemáš vše z naší kuchyně ;)

Aký model mal ešte???? nepostrehol som...... A mohla by biť aj strojovna ale to bi bol moc velký luxus..... :D :D :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KaMat »

721
kirby5315
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03. úno 2016 16:55:04

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kirby5315 »

Aha zabudol som .... :D :D......
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Jen teda, jestli se mohu ozvat, když teď na to koukám s taťkou, tak se nám drobátko nepozdává střecha, připadá nám taková...nevím...nízká, ale ne nijak moc, on je táta docela detailista, mně to ani tolik, pravda, nepřijde. :D :D No, rád bych co se týče cénulky pomohl, přecijen je to srdcovka pro nás oba, leč moc nevím jak. Já mám takový pocit, že jsme tu někde měli (nevím jestli u nás doma nebo u dědy v Praze) o cénulách vcelku detailní knížku. Zkusím jí najít a projet, jestli tam nebude něco užitečného. Někdo tu vzpomínal knihu "Pomaranče pod Pustým hradom". Tu tady máme, ale tam toho, myslím, pro vaši potřebu moc není. Uvidím, zkusím se podívat. V tomhle jsou na tom přecijen lépe "bratia", ty mají alespoň živé exponáty. My si je leda můžeme potupně půjčovat. Nojo, kdyby na začátku devadesátek někdo nebyl blbej, mohl být pomeranč i u nás :? :roll: ...ale to už zabíhám jinam. Každopadně vypadá to skvostně a držím moc a moc palce! Tímhle mi uděláte obrovitánskou radost. :D :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

750225lentilka píše:Jen teda, jestli se mohu ozvat, když teď na to koukám s taťkou, tak se nám drobátko nepozdává střecha, připadá nám taková...nevím...nízká, ale ne nijak moc, on je táta docela detailista, mně to ani tolik, pravda, nepřijde. :D :D No, rád bych co se týče cénulky pomohl, přecijen je to srdcovka pro nás oba, leč moc nevím jak. Já mám takový pocit, že jsme tu někde měli (nevím jestli u nás doma nebo u dědy v Praze) o cénulách vcelku detailní knížku. Zkusím jí najít a projet, jestli tam nebude něco užitečného. Někdo tu vzpomínal knihu "Pomaranče pod Pustým hradom". Tu tady máme, ale tam toho, myslím, pro vaši potřebu moc není. Uvidím, zkusím se podívat. V tomhle jsou na tom přecijen lépe "bratia", ty mají alespoň živé exponáty. My si je leda můžeme potupně půjčovat. Nojo, kdyby na začátku devadesátek někdo nebyl blbej, mohl být pomeranč i u nás :? :roll: ...ale to už zabíhám jinam. Každopadně vypadá to skvostně a držím moc a moc palce! Tímhle mi uděláte obrovitánskou radost. :D :D
Už to bylo napsáno mnohokrát :). Pokud je taťka detailista, nezbývá mu než jezdit jen s esem ;) .
Jak mi kdysi napsal Pikku, důležité je množství :mrgreen: . Pokud by jsme všechno předělávaly a donekonečna opravovaly, nemáte ani zamračenou. Možná ani úzkokolejka by nebyla na světě....
I náš den má pouze 24 hodin a kupodivu i chodíme do práce, živíme rodiny a staráme se o manželky s dětmi ....

Chyby a nepřesnosti jsou naše značka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Kal000px »

Na tý mašině jsem v životě nebyl, viděl jsem ji jen jednou, ale i tak, vypadá to suprově 8-) jen mě tak napadá, neměl by být budík rychloměru natočený k fírovi? (Spíš by mi to přišlo praktičtější :D ale nevím jak je to v reálu :) )
Jede jede mašinka..
Odpovědět