Staniční hlášení.

Otázky, problémy a nejasnosti při tvorbě zvuků, připravované a hotové zvuky
Odpovědět
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Staniční hlášení.

Příspěvek od Filip27-Railways »

Mám dotaz ohledně staničních hlášení. Když jsem vytvářel nějaké svoje freeroam scénáře tak jsem si uvědomil že všude možně po mapách jsou rozmístěny zvuky ptáčků, zvonů atd.. A napadlo mě když se dají udělat takto zvuky přírody, proč by nešlo i staniční hlášení. Když bych pořídil nějaké nahrávky z třeba Pardubic z kterých bych udělal smyčku která by se poté implementovala do RW tak by to mohlo teoreticky fungovat. Nebo se pletu?
Vlastik

Re: Staniční hlášení.

Příspěvek od Vlastik »

Filip27-Railways píše:Mám dotaz ohledně staničních hlášení. Když jsem vytvářel nějaké svoje freeroam scénáře tak jsem si uvědomil že všude možně po mapách jsou rozmístěny zvuky ptáčků, zvonů atd.. A napadlo mě když se dají udělat takto zvuky přírody, proč by nešlo i staniční hlášení. Když bych pořídil nějaké nahrávky z třeba Pardubic z kterých bych udělal smyčku která by se poté implementovala do RW tak by to mohlo teoreticky fungovat. Nebo se pletu?
Projdi se nějáký zahraniční scénář,můžeš udělat zvuky přímo na číslo vlaku ve scénáři ale potom ten scénář trochu nabude na objemu ,(dokonce jsem jel scénář kde i byla možnost změn směrovek na každém voze dle čísla i směru vlaku ),který vezeš a bude se ti to hlasit kde zastavíš aktuálně.
Vypadalo to zajímavě,dojezd na konečnou a změnit směrovky.
to co navrhuješ je z msts a 100 let za opicema.
Odpovědět