Diskuze přenosu návěstí a optimalizace

Vše o chování RW
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: CDC 771

Příspěvek od kiski »

Jack.Grave: To ja samozrejme viem. V mojich rušňoch v prípade Ai beží len veľmi malá časť skriptu, v Michalových rovnako tak. Toto sú známe veci.

Mimochodom - nie celkom vhodný príklad ;)
Braňo
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: CDC 771

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: jstange Byl to Pete (karma99) z VW a a jeto LNER J21 (NER C) Class. Pro Bena z BMG skripty píše Edward Fisk ne špatně, ale karma99 umí lepší.
:arrow: kiski vím nic lepšího jsem nenašel, ale jde o to is engine with key ==1/0.

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: CDC 771

Příspěvek od jstange »

@Jack A jak ses k tomu dostal, spolupracovals s ním nebo s SSS? Nepamatuju si, že by tohle Pete psal ve svém vláknu v době před vydáním J21. Jinak silně doporučuju nedávno vydanou Stainmore route, pokud nemáš, dá se na tom J21 dobře využít...
Jinak obecně, nejsem si jistý, zda lze provést přenos návěsti, pokud to není taková, která má mechanismus, který to umožňuje... pochybuju, že by to default ve Weardale&Teesdale uměl...

Mimochodem z toho, cos napsal, tedy vyplývá, že přenos návěsti by měl v J21 být a nikdy nebyl implementován...

P.S. To už jsme ale trochu odbočili od tématu...
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: CDC 771

Příspěvek od kiski »

Plný súhlas. Admina poprosím, nech to presunie, kam je potrebné.
Braňo
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: CDC 771

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: jstange jde o to co je napsané v manuálu k LNER J21 (NER C) Class kapitola 15 strana 28. A samozřejně jsem si to popletl umí to ukazovat výstrahu nebo stůj pokud je lokomotiva hráče blíž jak 500m od signálu, ale ne volno. Ono ještě existuje jedno málo známé RW/TS forum, kam emigrovala banda ze starých steam forums (https://railworks.freeforums.net). Na ukts o tom nebylo ani slovo.
Bohužel neměl jsem tu čest přímo spolupracovat s nikým ze SSS nebo jinými nezávislými vývojáři.
Stainmore Route mám, dokonce jsem si ji předobjednal hned jak byla možnost.
Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Odpovědět