TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Vše o chování RW
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte. Stretol sa už niekto z vás s tým, že by v editore nebola vidieť lokomotíva? Prejavilo sa to zatiaľ len u zssk 350, cd 150/151, cd/zsskc 363. Čiže HDV od Hekla. Pri ostatných mi to nerobí. Okuliarniky, cecane, hurvínek, 460-ka, ... všetko je v poriadku, len u tej gorily, banána a esa je problém s tým, že ich nie je vidieť v editore, keď ich chcem umiestniť na koľaje. Ide o trať Koblitzer Bergland 3 reloaded, v inej trati som to zatiaľ neskúšal. Skúšal som to v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Rovnaký problém. V TS 2018 boli tieto modely bez problémov. Budem vďačný za akúkoľvek radu, pomoc. Vopred vám ďakujem.
Uživatelský avatar
Břetislav
Příspěvky: 79
Registrován: ned 17. čer 2018 20:29:34
Bydliště: Příbram

Re: TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Příspěvek od Břetislav »

popocatepetel píše: sob 17. lis 2018 16:37:47 Ahojte. Stretol sa už niekto z vás s tým, že by v editore nebola vidieť lokomotíva? Prejavilo sa to zatiaľ len u zssk 350, cd 150/151, cd/zsskc 363. Čiže HDV od Hekla. Pri ostatných mi to nerobí. Okuliarniky, cecane, hurvínek, 460-ka, ... všetko je v poriadku, len u tej gorily, banána a esa je problém s tým, že ich nie je vidieť v editore, keď ich chcem umiestniť na koľaje. Ide o trať Koblitzer Bergland 3 reloaded, v inej trati som to zatiaľ neskúšal. Skúšal som to v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Rovnaký problém. V TS 2018 boli tieto modely bez problémov. Budem vďačný za akúkoľvek radu, pomoc. Vopred vám ďakujem.
Zkuste přeinstalovat kabinu, model a zvuky. Možná to půjde
Díky českým autorům do RW nikdy nepřestávám ztrácet chuť v hraní RW.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Příspěvek od popocatepetel »

Ahoj břetislav. No, opravil som to hneď ako som odoslal moju otázku. :lol: Ja som do TS 2019-ky dal len tie verzie HDV, ktoré sú aktuálne na Heklovej stránke. Tak som skúsil dať do simulátora aj staršie verzie a ono to pomohlo. Je možné, aby pomohlo to, že tam dám aj tie staršie verzie? Lebo tie aktuálne (z tej stránky) som tam skúšal dávať 3x a nepomohlo. A čo sa tej 64-bitovej verzie týka, tak to je 100 a 1 proti 32-bitovej TS 2018-ke. Aspoň teda u mňa. Nepoviem teraz FPS, koľko GB z RAM-ky to berie a podobné kraviny, lebo ma to v podstate ani netrápi. Ide o to, že to vyzerá určite lepšie. Aspoň, že tak.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Příspěvek od kiski »

Staré verzie nemajú s tými novými nič spoločné, navyše pri starých verziách ti minimálne u 150/151 nepôjde smerovanie na novú kabínu. Niečo robíš zle. Nie je možné, aby ti po stiahnutí všetkých náležitostí tie rušne nešli zobraziť. Ovšem novým verziám chýba Preload, takže si ich pri tvorbe konzistu napríklad pre Quick Drive treba nájsť v zozname. Proste nie sú priamo "pripravené".
Braňo
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: TS 2019 64 bit - neviditeľná lokomotíva

Příspěvek od popocatepetel »

No, určite som robil niečo zle, len netuším čo. Už je to našťastie vyriešené a to je hlavné. Ani netuším ako sa mi to podarilo spraviť. :oops:
Odpovědět