Parametry a chování vozidel

Vše o chování RW
Vlastik

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Vlastik »

Josef72 píše:Já jsem netvrdil, že v RW jezdí vlaky jak BMW, pouze jsem odkazoval na takový komentář z anglického fora. Každopádně jestli máte s Heklem jiné výstupní informace , tak musíte mít i jiné vstupní informace, protože používáte stejnou hru. Pro mě je v tom nyní ještě větší zmatek než včera, chtělo by to asi testovat za stejných podmínek.
Jo to jsem si ted přečetl na pc,včera jsem to blbě viděl na mobilu,každopádně ještě jeden příklad,včera jsem si vzal na mušku tedy jejich model čd 151 ,z reality vím že jsem byl z ústí nad orlicí -dlouhá třebová se ze 70 rozjet s 10 vozy při max.hodinovém proudu na 150 po vjezdové do třebové,včera jsem to zkusil i s čd 151 +čd vozy (Dem) 10x a v zásadě to bylo totožné,domnívám se že co se týče hodnot tak je to v pořádku. Myslím že všechno má svůj důvod,ale nemá cenu házet na někoho něco ,pokud mám špatné informace.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Hekl338 »

Roamne, MSTS nie je jediny starsi simulator :mrgreen: Vlasto, nehnevaj sa na mna, ale mne uz pripada, ze ty necitas takmer nikdy, co pisem. Celu dobu riesime jazdu nalozeneho vlaku z kopca. Uz minule som pisal, ze do kopca sa to chova vcelku dobre, lozene-prazdne, aj na rovine. Ty tu zase linknes video rozjazdu na rovine,tam je to v poriadku. Takze si konecne sprav test na kleasniach, ako som to popisoval minule. Znovu pisem, je fajn, ze sa snazia opravit nieco a urcite v TS 2015 to chovanie je lepsie (ostatne s Michalom som to uz preberal kratko po akt. TS 2015), lenze stale to nie opravene a nefunguje, ako ma. Ak RW podporuje nakladku a naklady, tak sa ma ta suprava chovat realne aj nakladom a zohladnovat ho. V tom pripade je zbytocne robit nakladku a mozeme spravit rovno system, ako v MSTS (lozene a prazdne vozne bez podpopry nakladky) a bude o fungovat ako ma, aspon to tak chapem z Romanovho testu :D Takze po lopate zhrnute, na rovine a pri stupani ten naklad zrejme zapocitava RW spravne, ovsem pri jazde na klesani nie. Tolko moje skusenosti z testov.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Roman »

Chápeš dobře :D . Jde opravdu o náklad. A který sim máš na mysli? Snad ne trainz s jeho ovládáním trafíčkem :lol: . Při mém letmém seznámením s hrou se to chovalo i v expertním modu dost divně ;) .
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od KaMat »

Udělej ten pokus Michale vícekrát. Alespoň 2x, jestli bude výsledek pořád stejnej. Mě to za stejných podmínek nekdy klouže, někdy ne. :cry:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Roman »

Jo a nejlepší jsou ty prokluzy v klesání ve vyšší rychlosti a nízkém proudu :D. Pravidelně mi to klouže s nákladem když jedu z Vlkova dolů do Brodu :D. A skoro pokaždé ve stejném místě :D. Ať žije simulace :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Tohle je škoda. Pak skoro nemá smysl dělat nějakou charakteristiku... :roll:
To neříkej, to musí být přeci echt :D.
Ještě dneska se mi vrací to, jak jsem to schytal za zamračený :D Ale své jsem k tomu kdysi napsal ;)
Ne od Tebe.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:Zkoušel jsem to opakovaně, protože se mi tomu nechtělo věřit. :)
Aha, takže řešení je : Začítjen s mašinou, napojit vozy a jet ? Doufám, že to chápu dobře :D
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Majkl »

Zdravím , tak tohle vám schválně otestuji taky, zkusím to i na jiné traťi a nebo si na prázdné placce natáhnu pár kolejí.
Jinak zkusím to jak v aktivitě tak i ve volné jízdě :)
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Majkl »

Tak dneska potvrzuji Michalova slova... chová se to opravdu tak jak píše v předchozím příspěvku....
Zkusil sem to na více tratích a všude to bylo stejné...
Při volné jízdě už pak bylo jedno zda byli vagony přivěšeny a nebo ne...
Dal sem plný výkon a lokomotiva vystřelila dopředu. Potom sem to zkusil s nákladem, dal sem plný výkon a bez prokluzu se dala souprava do pohybu.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od kuboss »

čiže všetko závisí od toho, v akom stave je súprava na začiatku scenára? (či je privesená, odvesená apod.?)
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od Majkl »

zdravím, jelikož nechci zakládat zbytečně nové vlákno, tak to hodím sem.
Mám dotaz ohledně vykolejení vlaků, někdy se mi stane že jedu vlakem a při vykolejení ( mou nepozorností :D ) se někdy hned ukončí scenář a nebo se mi v rohu jen napíše že sem vykolejil a po mapě se můžu dále pohybovat.
Je to na něčem závislé a nebo je to jen náhodné?
alson
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. zář 2016 13:03:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Parametry a chování vozidel

Příspěvek od alson »

Tedy ještě nikdy se mi nestalo, že bych po vykolejení vlaku mohl jet dál. :D

Naopak se mi i stalo, že v podstatě lokomotiva ani vykolejena nebyla (vizuelně) a přesto to hodilo konec. (Najetí zcela minimální rychlostí na špatně postavenou výhybku ... :roll:
Odpovědět