Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Vše ohledně RW, co nelze zaradit
Odpovědět
davidmatousek1
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. led 2019 12:26:27

Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Příspěvek od davidmatousek1 »

Dobrý den,

Jsem tu uplně nový chtěl bych vás zkušené požádat o radu, synovi (6 roku) který je blázen do železnice jsem pořídil Train simulator 2017 a chci se zeptat zda je možno do něj dostat nějakou českou trat a vlak CD. Hlavně jestli někde je nějaké video kde to je třeba popsáno, nebo nějaký návod kde stahnout a jak nahrát a kam. Děkuji všem za informace a rady.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Příspěvek od Subterra »

Nainstalovat lze vše, co je veřejně dostupné. Jak instalovat poradí YT, tam je tuna návodů jak na to.
davidmatousek1
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. led 2019 12:26:27

Re: Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Příspěvek od davidmatousek1 »

Ok asi vám příjdu jako uplný blbec ale můžeš mi poslat odkazy přímo hledal jsem a nic moc jsem nenšel, přesný postup a stažení.
davidmatousek1
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. led 2019 12:26:27

Re: Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Příspěvek od davidmatousek1 »

Můžeš mi poslat přímo odkazy jak na stažení tak i na návod, zapoměl jsem napsat že hru spoustím přes Steam
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Nahrání české tratě a vlaku do Train simulatoru 2017

Příspěvek od Subterra »

Odkazy na tratě najdeš přímo tady na fóru v tématu "Tratě do RW". Za sebe bych ze začátku doporučil tratě, které nejsou moc vázané na další věci, což by měly být například tratě od KaMata Česká Třebová - Přerov nebo nedávno vydaná Ostrava - Žilina. Návody pro instalaci , co je potřeba, jak co udělat atd. jsou většinou přiložené u tratí. Video návody např. tu : https://www.youtube.com/results?search_ ... instalovat
Odpovědět