Erorr při spouštění hry

Vše ohledně RW, co nelze zaradit
Odpovědět
Error23
Příspěvky: 1
Registrován: sob 28. bře 2020 12:17:42

Erorr při spouštění hry

Příspěvek od Error23 »

Ahoj všem,
objevil se mi podivnej problém při spouštění hry. Dnes jsem si hru koupil nainstaloval a spustil a vše v pohodě. Projel jsem prvni čas akademie, pak druhou a jelikož jsem každou chvilku přepínal kvůli překladu v google translatoru na druhej monitor a hra se tím vždy minimalizovala na lištu, rozhodle jsem se zkusit ji přepnout v nastavení zobrazení na možnot aby se hra zobrazovala v okně, to mi pochopitelně nabídlo možnost že je potřeba hru restartovat kvůli této změně v nastavení, tak jsem to potvrdil no a pak nastal problem...když se měla hra znovu spustit tak mi to vyhodilo Error...Obrázek

Nepomohla ani odinstalace, opětovné stažení a reinstal, i po té mi to vyhazuje tu samou chybu :o :? :roll: Nemám sice nejnovější PC ale žádný ořezávátko to taky není (i7 7700 - 4,2Ghz / GPU - 8GB / RAM - 32GB) takže v tom by problém být neměl.
Poradí mi prosím někdo co s tím? nebo aspoň nějaký nápad čím by to mohlo být? Předem moc díky za veškerý rady nebo snahu pomoct :)
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Erorr při spouštění hry

Příspěvek od Michal »

Píšeš o dvou monitorech. Podle tohoto to vypadá právě na problém se dvěma monitory:
https://steamcommunity.com/app/24010/di ... 427568522/
Odpovědět