Ovladani TS volantem

Vše ohledně RW, co nelze zaradit
Odpovědět
Capiradek
Příspěvky: 3
Registrován: ned 01. lis 2020 5:16:23

Ovladani TS volantem

Příspěvek od Capiradek »

Nevim jak Vy ale stale jsem touzil ovladat vlak jinak nez klavesnici, na netu lze koupyt ale to se mne zda moc drahe a ta krabice co ma zvladat asi vse
je mozna dobra ale draha,jezdim na simulatorech uz nejaky ten rok od dob Trainz coz mne vyhovovalo ve stavbe zeleznic ale testoval jsem i jine jelikoz jsem mel vzdy pomalej PC a dnes mam o neco rychlejsi zkosim TS 2017 a tam se da prave ovladat volantem krery pouzivam na euro truck simulator 2
volant nebyl drahy neco okolo 50 ecek ma vybrace a super se ovlada vlak jak s pohledema tak i dost dobra vec muj volant ma vybrace a musim rict ,ze
zazitek z jizdy v TS mam vetci nez v Camionu :D :D chtel jsem se jen podelit o zkusenost a twem co touzi po ovladani tak jako ja ad to zkusi z volantem otacenim volantem se skrejva vse na obrazovce takze jedes krajinou a pohled si nastavis sam k tomu pozivam sipky na priblizeni a vzdaleni
jeste to stale zkoumam ale z prvnich testovacich jizd dost :D velky zazitek hlavne u tech vybraci tak to je vse trainzaci zkuste to take natocil jsem i video ale nevim zdaly se tu mohou davat odkazy na youtube jestly ano tak ho sem dam ad alespon se da shlednout jak to funguje video neni za ucelem vydelavani Mejte se Pozdrav ze Spanelska Adeo ;)
Odpovědět