Nový hra na štýl TS

Témata a povídání netýkající se RS
Odpovědět
kirby535
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. lis 2018 18:20:32

Nový hra na štýl TS

Příspěvek od kirby535 »

Zdravím,
Momentálne mám rozpracovanú jednu hru, vrámci hobby.Ale myslím si hra má potenciál, jednalo by sa o hru na štýl TS. Ale s malými zmenami. Základ by bol s našimi lokomotívami, hra by obsahovala akýsi shop, kde by si ľudia vedeli jednoducho sťahovať addony, a tak isto aj pridávať. Zjednodušil by som pridávanie, aj koncertovanie modelov do hry pomocou predpridaních scriptov. Hru by som plánoval multi-platform(PC,Android, IOS?).
A preto sa pýtam bol by neaký záujem o takýto štýl hry?
A ak by bol, bol by niekto kdo vytvára, alebo vlastní, addony (vlastnej tvorby) do už neakého simulátory ochotný mi ich poskytnúť?
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Nový hra na štýl TS

Příspěvek od Echineo »

Nedokážem si predstaviť hrať "niečo podobné ako TS" na mobile.
Keď to máš už rozpracované tak sem hoď aj nejaké fotky nech vidíme ako to vyzerá.
kirby535
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. lis 2018 18:20:32

Re: Nový hra na štýl TS

Příspěvek od kirby535 »

V dnešnej dobe 5.5" a viac palcovích telefónov to nie je až tak nepredstavitelné. No skôr ako na mobil som myslel smerovanie na tabletofón a na tablety(čo sa týka androidu). Screenshot by som milerád priložil ale teraz to je "len" neaký stiahnutý low poly model chodiaci po trati, takže by ste moc neuvidely. Ale počas vianočných sviatkov plánujem neaký pokrok takže screeny budú potom.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Nový hra na štýl TS

Příspěvek od Echineo »

Ja mám 4” mobil a väčší by som ani nechcel :lol:
Tak som zvedavý či dodržíš slovo a skutočne pošleš foto lebo nápad je to zaujímavý.
Odpovědět