Odkaz na užitečné stránky

Témata a povídání netýkající se RS
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Jurajs_89 »

Vy tu všichni vesele šňupete a se mnou se ani nepodělíte :(. Váš materiál bych chtěl fakt zkusit, to musí být slušná jízda...
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Hekl338 »

Clovek tu par dni necita a nestaci vyvalovat oci. Asi som iny, ale zaraza ma jedna vec, preco na tieto sracky vobec reagujete?:D Najhorsia je zrazka s blbcom. Akonahle sa s nim pustite do debaty,´stratite hromadu casu, energie a hlavne dobrej nalady a stejne nic nevyriesite. Uz dlhsi cas to riesim tak, ze sem tam informujem, co mam nove, ale vacsinou nereagujem na nejake komentare. Ak ano, tak len pod svojim vlaknom. Vobec najhorsie je sledovat, kto vam co ukradne. Riesite tu OFP, ale skuste si niekedy prejst uloziska, co vsetko tam najdete. Obcas mi ostava rozum stat :D Tomuto jednoducho nedokazate zabranit nikdy a cim viac to bude riesit, tym viac budete akurat nasrati. Jednoducho na to kaslem, ked mam cas, modelujem, ked to je k svetu zverejnim. Rozhodne to neschvalujemani nechcem povedat, ze je to spravne, ale pre mna su v zivote dolezitejsie, rodina, zdravie a pod., aby ma dokazal otravit nejaky zufalec tym, ze nieco niekam da, dokonca upravi, rozumej dokurvi.....Spocitajte si, kolko casu vam zaberie citanie tychto chujovin a nasledna reakcia, mne to prave zabralo 17 minut. Za ten cas, som mohol mat upraveny BP pre LED svetla 36X a nasledne spokojne testovat, ze je funguje a spravilo mi to radost.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od kuboss »

idem sa aj ja hanbiť do kúta.. Hekl má pravdu. :?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Kal000px »

Popravdě, já se docela bavím. :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Pets »

Tak mně je to zase spíše líto. Někdy ale postačí jen trocha dobré vůle...
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Vlastik »

Kal000px píše:Popravdě, já se docela bavím. :mrgreen:
Ty by jsi mel spis si precist trestni rad nejlepe paragraf 230,ten se na tebe v plne mire vztahuje.
Za 8 let co jsem na scene RW jsem nenasel vetsiho exportera (vykradace) z msts jako jsi ty,od objektu po vozidla.
Myslim ze to jednou napsal roman,ale neda mi to pripomenout to.
co se tyce trati 220 tak to nema smysl komentovat,potom trat 230 tam jsi ukazal 2 modely,ale na video je jich sakra vic a Semora musi mit radost.
Kolin po novu ma jen Martin. (mohu te upozornit ze ohledne nekterych modelu v praze nebo v koline jsme nachodili dost km)
Opravdu by me zajimalo co jsi osobne modeloval do tech trati? nebo vozidla,ty co umis vymodelovat tak kupku snehu a jeste blbe.
Divim se michalovi ze te tady trpi ,ale po konverzaci na youtube me to uz ani neprekvapuje.
Rika ze nema ucet na Fb (mozna ted),ale bonzovat umi ohledne otevrenych dveri.
Opravdu co moderator to elita,vyjimka je Josef.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od CRR144 »

A najlepšie je keď sa háda niekto zo sebou cez dva nicky :) Taký matroš len tak zadara nedostaneš :lol:

p.s: zajtra idem do Práglu a budem tam tri dni. Rozumej slovom 3 dni. Je niekto s fóra odtiaľ , že by sme skočili na pivo ?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Kal000px »

Jojo, už vidím, jak mě za to někdo zavře. :)
CRR: Z Prahy je nás dost :mrgreen:
Jede jede mašinka..
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od CRR144 »

Vlastik píše:
Kal000px píše:Popravdě, já se docela bavím. :mrgreen:
Ty by jsi mel spis si precist trestni rad nejlepe paragraf 230,ten se na tebe v plne mire vztahuje.
Za 8 let co jsem na scene RW jsem nenasel vetsiho exportera (vykradace) z msts jako jsi ty,od objektu po vozidla.
.
Vlasto ja som ho našiel. Mimochodom okrem pár originálnych tvorcov , ktorých je ako šafranu je msts, or, trs, rw samí exporter...... takže dobré ránko. Každý autor si svoje veci pozná, len nemá cenu sa o tom s blbcom hádať. Hádam jediné čo môže autora tešiť je keď s toho vznikne aspoň pekný model, že to nedodrbe, keď už sa podpisuje pod cudziu prácu svojím menom.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od kuboss »

ja som asi z inej dediny, ale kde sú všetky tie exporty s novým menom? Existuje nejaké tajné miesto kde sa zhromažďujú alebo čo? (tých pár pokusných brakov čo sa tu objavilo nerátam, veď to sa ani do hry nedalo použiť.)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od Hekl338 »

CRR144 píše:
p.s: zajtra idem do Práglu a budem tam tri dni. Rozumej slovom 3 dni. Je niekto s fóra odtiaľ , že by sme skočili na pivo ?
Ak mas cas dnes, alebo zajtra medzi 10-16h, tak by sa to dalo poriesit.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkaz na užitečné stránky

Příspěvek od CRR144 »

Dnes som od teraz voľný. Ak máš záujem tak v sz posielam služobné telefónne číslo.
Odpovědět