Screeny Percy12

Zajímavé obrázky ze hry
Odpovědět
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Hekl338 »

Screeny pekne, ale ten skin je kolosalne hnusny. Nie vsak kvoli autorovi skinu z msts, ale pre neschopnost "prevadzaca" textur do TS chapat prispevky, co som tu pisal. Ked si uz tieto monstrozne hnusy vyrabate, aspon sa tym nechvalte. Dalaie modely bude zrejme lepsie priamo exportnut zo zdrojaka MSTS so zakladnym shaderom, lebo vidim, ze to staci.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Josef72 »

Autorovo poslední screeny jsem tedy smazal, následnou debatu přesunu do odpadu. Percy dostane upozornění, pakliže ho ještě jednou poruší, obdrží ban.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Hekl338 »

Kuboss, cele zle. To je presne zvratenost dnesnej spolocnosti, nakoniec sme zli my, stari corgoni, ze sa dame vytocit a este sme vlastne na ich urovni?:D Tak nech je po tvojom, budem teda detinsky. Ja s tymto bojujem cez 10 rokov svojej biednej tvorby a myslim, ze trpezlivosti som mal az prilis. Podla teba je riesenie zalozit sekciu, kde deti nemozu, alebo ich rovno BANovat. Ovsem nic to neriesi, pretoze dnes mame one faceboky, twitre a podobne srandy a tam sa branit neda, pretoze mame hentu demokraciu. Keby chcem trestat ostatnych detinsky, tak zablokujem veskery download. To by som s tebou aj suhlasi, lenze nic take som neoznamil. Len fakt, ze nemam chut do dalsej tvorby v takejto atmosfere. Tiez predsa nebudes chodit do krcmy na pivo, kde ti ostatni budu kazit naladu, to by si bol asi divny :D
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od kiski »

Upozornenie pre Percyho12: Naposeldy som tu schválil nejaký príspevok s tvojimi screenshotmi, kde sa nachádzali rušne so skinmi, ktoré nie sú oficiálne vonku a autori si to ani neželajú - tzn. akékoľvek skiny "načierno" alebo "uniknuté" apod. Ak tu ešte niečo zbadám, máš BAN bez milosti. Už si ho mal mať možno dávno, ale chvíľu ti dám ešte čas sa znormalizovať. Tak si to váž a daj sa dokopy. Dúfam,že je to pre teba zrozumiteľné.
Braňo
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

kiski píše:Upozornenie pre Percyho12: Naposeldy som tu schválil nejaký príspevok s tvojimi screenshotmi, kde sa nachádzali rušne so skinmi, ktoré nie sú oficiálne vonku a autori si to ani neželajú - tzn. akékoľvek skiny "načierno" alebo "uniknuté" apod. Ak tu ešte niečo zbadám, máš BAN bez milosti. Už si ho mal mať možno dávno, ale chvíľu ti dám ešte čas sa znormalizovať. Tak si to váž a daj sa dokopy. Dúfam,že je to pre teba zrozumiteľné.
A když tam nebude ten ukradený skin nebo model?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Josef72 »

Vždyť to máš jasně napsané, co je oficiálně vydané nebo odsouhlasené autorem modelu. Jednoduchá orientace, co najdeš na "ulozto.cz" na 99% nebude spadat do této kategorie. Samotné screeny máš přitom docela povedené.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Roman »

Josef72 píše:Vždyť to máš jasně napsané, co je oficiálně vydané nebo odsouhlasené autorem modelu. Jednoduchá orientace, co najdeš na "ulozto.cz" na 99% nebude spadat do této kategorie. Samotné screeny máš přitom docela povedené.
Percy12 si z nás určitě dělá srandu :lol: :lol: :lol: . Já taky kolikrát ulítnu, ale tady je to pravidlem :roll:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od kiski »

Je irelevantné, či si robí srandu alebo nie. Jednoducho keď tu uvidím screen s našimi vozidlami, ktoré sú oficiálne vonku, a budú v "kabáte", ktorý nie je oficiálne autorom schválený, podporovaný apod., screeny schválené nebudú a má BAN. Zámerné píšem o našich vozidlách - nie je totiž v mojich silách skúmať zahraničné vozidlá a to či je daný skin oficiálny alebo nie. Konieckoncov ma ani nezaujímajú, tie by mali zaujímať originálnych autorov. Ale vozidlá čs. tvorby tu pozná veľa ľudí, hlavne sami autori a vedia, čo schválili a čo nie. Myslím že tomuto porozumie aj dieťa. EOS.
Braňo
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Pets »

Děkuji za vysvětlení. Opravdu jsem byl přesvědčený, že to co se nemá, je dávat veřejně ke stažení různé reskiny, které nebyly schváleny původními autory. Neschválené reskiny tedy nesmí být ani na sreenech ze hry. Budu se tímto nadále řídit.
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Screeny Percy12

Příspěvek od Percy 12 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět