Train Simulator 2015

Vše o novinkách RW ze světa
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Popravdě moc nechápu tu averzi na RS.com. Zatím se nikdo tak daleko se železničním simulátorem nedostal. K dokonalosti daleko, ale to se dá napsat o každé hře.
AirVolk

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od AirVolk »

Jozefe, nikto nehaní RS.com. Len spôsob akým pracujú na RS/RW je pre flight simulátor kvôly profesionálnym tvorcom platených addonov dosť neprístupný si myslím......Taký navigraph a PMDG sa na to asi vykašlú keď sa bude stále meniť jadro a oni budú musiť stále nejak prispôsobovať všetko.....V tomto bol microsoft team dosť výhodný....V každom prípade verím tomu, že nejaká diskusia s týmito tvorcami oddonov prebieha, tak uvidíme ako to dopadne.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od slowly »

Michal píše:Když budeš chtít nové tratě, které budou součástí TS2015, tak já osobně doporučuji počkat na nějakou akci, kde to v rámci TS2015 vyjde podstatně levněji, než nákup samostatných addonů. Já si vždy kupuji novou verzi TS ve vánočních slevách. Mám tak za pár šupů nové tratě a vozidla.
Ještě jedna technická. Pokud se mi aktualizuje jádro hry na 2015 a pak jí koupím ve slevě znova kvůli těm tratím, jak na to kouká steam? Dotahám jen tratě, nebo tam budu mít jako dvě různý hry? Teď tu někde proběhlo, že aktualizovaná verze oproti nový dělá problémy.?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Hru budeš mít vždycky jednu.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od slowly »

Ok díky za upřesnění ;) .
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Galerie snímků 3d mraků společnosti "Sundog-Soft".

http://sundog-soft.com/sds/evaluate/gallery/
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Jurajs_89 »

Michale, to neni pocit...
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

Tak mně se to naopak líbí. Je třeba brát v potaz, ze je to ve vývoji a jen ilustrační zobrazení. Co tam máme dnes? Omalovánky na obloze co se nereálně točí kolem dokola. To nasvícení také vypadá lépe.
Pokud si prohlédnu ty obrázky oblohy na stránce autorů je to pěkné. Akorát mám pocit, ze sami svoji denní dobu už neuděláme :-(
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od kuboss »

Hra ktora je tak enormne naorcna co sa HW tyka, musi mat tie oblaciky hladke ako detska prdelka. nie hentake cmudy. V urcitych efektoch je to fajn, (nizka hmla, inverzia..) ale ako oblaky a este nasvietene tym zapadom slnka to vyzera zatial katastrofalne. Samozrejme ked berem do uvahy ze prezentuju to najlepsie co vyplodili :oops:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

Však Vám nic nebrání zůstat u malovaného planetária :lol: . Na HW nároky jsem zvědavý též ;-)
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

A máme tu slibované nové nástroje v editoru ,kdo má zájem:
http://www.engine-driver.com/article/sh ... the-editor
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Další co se lze dozvědět je určeno pro tvořitelé scénářů:
http://www.engine-driver.com/article/sh ... ario-tools

Co mě zaujalo tak to jsou nové instrukce ohledně možností vyprázdnit soupravu v určitém bodě a zase jí zaplnit v jiném bodě ,platí to i obráceně ,
možnost střídání vlaku na ose (tedy kdy začnu aktivitu s určitou rychlostí ) ,
možnost vyměnit loko s instrukcemi přetažením na stávající loko (nebude potřeba měnit loko v RW_Tools) ,
a poslední je možnost skrytých instrukcí kdy se hráč dozví co má dělat až na místě (už nepomůže okno F1).
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od slowly »

Třeba to bude jak si to nastavíš ne? Ještě by to chtělo mulťák a řízení dopravy pomocí dispečeara "jopky". To by se mi líbilo :D .
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:
Vlastik píše:možnost střídání vlaku na ose (tedy kdy začnu aktivitu s určitou rychlostí ) ,
To není střídání na ose. To je střídání za letu. :mrgreen: Je to arkádový prvek, který s realitou nemá nic společného. I ten jejich příklad, co tam popisují, že začneš při rychlosti 230km/h před stanicí, kde stavíš, a musíš hned rychle brzdit. :roll:
Ano to máš pravdu ,ale dá se to také chápat tak že klidně může jet vlak z portálu a ty ho převezmeš v té rychlosti ,čímž ušetříš místo a kolej ,když píšou že nebude potřeba aby vlak stál ve stanici nebo u návěstidla,myslím že to na odlehčení bude dobré ,samozřejmně to není reálné ve zkutečnosti.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

No, spíš to bude použitelné pro "rozjetí" trafficu. Teď mě docela štve, že všechny vlaky začínají aktivitu za stání. Takhle se udělá minutu rezerva, uloží a třeba vlak přijíždějící do stanice už bude jen brzdit a ne se nejdřív rozjíždět jako teď. Jinak mi to, že bych měl začínat scénář za jízdy vůbec nevadí ;) .
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Já osobně začátek scénáře v jízdě nepreferuju. Znám to ještě z předbinové doby MSTS. Než se člověk rozkouká, kde vlastně je, tak prohučí návěstidlo, rychlostník,... Jak jsem psal, naše mašiny to stejně nejspíš nebudou podporovat
Nedávno jsem jel jeden scénář který začínal tím že mašina hráče byla rozjetá na 120 ,ale jakmile se ten scénář načetl tak automaticky začala brzdit ,v závislosti na zručnosti se povedlo vlak né až úplně zastavit a mohl jsem pokračovat dál,ale reálné to nebylo.
No ale Michale ,ted když budou ty skryté instrukce tak aby jsi měl také oči na štopkách ,protože nebudeš vědět dopředu co se stane :D
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Tak a máme tu další z nabídek TS 2015 na co se můžeme těšit,tentokrát se jedná o blueprint editor :
http://www.engine-driver.com/article/sh ... int-editor
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Co si takhle mezi sebou povídat ,třeba aby jel trochu svižnějc když jedu za ním s ICE?

Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět