TS 2017

Vše o novinkách RW ze světa
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Hans píše:Za 195 MB neočekávám žádné změny, sorry za ten nesmysl "o ničem", ale ještě jsem to pořádně ani nespustil. A né nejsem "další" co kecá nesmysly.
dost si proti recis ,protose napises ze je aktualizace o nicem a potom ze jsi to jeste ani nespustil,proste inteligent.
A z 195 Mb to je veice slusne,pamatuji si ze treba loni to bylo jen 33 Mb a co toho bylo noveho v editoru,takze se soustred a mysli mozkem.
dave01d
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. zář 2016 20:26:47

Re: TS 2017

Příspěvek od dave01d »

U mě aktualizace čítá necelých 14MB.. :o
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Roman »

Záleží zřejmě na počtu zakoupených addonů obsahujících TS 2017. u mně to taky není nic velkého, rovných 13,8 MB :lol:
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: TS 2017

Příspěvek od Filip27-Railways »

Já už aktualizuju a mám dokonce 182.1 MB :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: TS 2017

Příspěvek od KaMat »

Možná se mi to zdá ale vidím i zlepšení v grafice. Textury kolejí už se s přibývající vzdáleností nerozmazávají.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Docela podvod ,cekal jsem ze kdyz zakoupim tu avizovanou edici tak dostanu betu TSW ,misto toho jen zpravu ze beta bude pristupna v prosinci,blizsi info v emailu,takze jsem zakoupil jako darek zbytecne.
Tak to jsem zklamany,tak jako vetsina.
When you are on the page, click on the “Add to Cart” box. If you see the pop up box message telling you that you already have all the included content, then you are all set! You will receive the Beta Access in December at launch straight in your Steam library!
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Roman »

To, že bude beta TSX v prosinci bylo avizované ihned po zveřejnění. Tedy minimálně já to tak pochopil.
KaMat :arrow: nezměnilo se nic. Tedy u mně :).
Jediné, čeho jsem si všiml je , že se zlepšilo chování AI vlaků v QD scénáři a hlavně umožňuje jízdu více souprav v mezistaničním oddíle, myšleno od výhybky k výhybce. Dříve to nefungovalo. Když jsem umístil více výchozích bodů pro AI, při sestavení scénáře hra načetla v příslušném traťovém úseku jen jednu soupravu. Další AI marker zůstal vždy neobsazený.
Toť mé subjektivní poznatky :)
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:To, že bude beta TSX v prosinci bylo avizované ihned po zveřejnění. Tedy minimálně já to tak pochopil.
KaMat :arrow: nezměnilo se nic. Tedy u mně :).
Jediné, čeho jsem si všiml je , že se zlepšilo chování AI vlaků v QD scénáři a hlavně umožňuje jízdu více souprav v mezistaničním oddíle, myšleno od výhybky k výhybce. Dříve to nefungovalo. Když jsem umístil více výchozích bodů pro AI, při sestavení scénáře hra načetla v příslušném traťovém úseku jen jednu soupravu. Další AI marker zůstal vždy neobsazený.
Toť mé subjektivní poznatky :)
No pokud jsem dobre pochopil to video a i ty odpovedi tak v prosinci se mluvi ze bude dokonceny editor TSW,a v unor ze bude finalni verze,ale je fakt ze rikaji ze zakoupenim pionyer edice dotanu betu na vyzkouseni zdarma,tak kazdeho napdlo ze hned. Protoze v prosinci bude TS za 1/4 ceny jako vanocni akce.
tolik negativnich ohlasu vuci tomu.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Hekl338 »

Vsak samozrejme, preto ludom nanutili tu super vyjebavkovu ediciu uz teraz, aby si este pekne namastili vrecka, aby nahodou nekupili v nejakej akcii. V decembri za tu loajalitu dostanete na 12 dni betu k vyskusaniu. A tonsa fakt vyplati, hlavne pre nich :D Hrac z toho v podstate moc nema. Akurat prisiel o prachy nakupom trati, stavane stylom copy a paste. A ako bonus ma k tomu v kazdej trati identicke objekty. Ale nekupte to.....
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: TS 2017

Příspěvek od kiski »

Ale nekupte to.....
Presne tak, nekupil som :) A mám svätý pokoj.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Josef72 »

Vlastik píše:
Roman píše:To, že bude beta TSX v prosinci bylo avizované ihned po zveřejnění. Tedy minimálně já to tak pochopil.
KaMat :arrow: nezměnilo se nic. Tedy u mně :).
Jediné, čeho jsem si všiml je , že se zlepšilo chování AI vlaků v QD scénáři a hlavně umožňuje jízdu více souprav v mezistaničním oddíle, myšleno od výhybky k výhybce. Dříve to nefungovalo. Když jsem umístil více výchozích bodů pro AI, při sestavení scénáře hra načetla v příslušném traťovém úseku jen jednu soupravu. Další AI marker zůstal vždy neobsazený.
Toť mé subjektivní poznatky :)
No pokud jsem dobre pochopil to video a i ty odpovedi tak v prosinci se mluvi ze bude dokonceny editor TSW,a v unor ze bude finalni verze,ale je fakt ze rikaji ze zakoupenim pionyer edice dotanu betu na vyzkouseni zdarma,tak kazdeho napdlo ze hned. Protoze v prosinci bude TS za 1/4 ceny jako vanocni akce.
tolik negativnich ohlasu vuci tomu.
No to jsi nepochopil dobře. Beta k dispozici v prosinci, první finální verze v únoru, přičemž nikdo neví v jakém bude stavu. O editoru nikde nepadlo ani slovo.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

No to jsi nepochopil dobře. Beta k dispozici v prosinci, první finální verze v únoru, přičemž nikdo neví v jakém bude stavu. O editoru nikde nepadlo ani slovo.
No mel jsem takove tuseni ze to psali prave na facebooku,v sekci kdyz 1.9 kdyz nasrali plno lidi kteri cekali na video a same vymluvy,je pravda ze to uz nemohu najit.
mikši
Příspěvky: 40
Registrován: ned 10. led 2016 13:42:13

Re: TS 2017

Příspěvek od mikši »

Myslím, že jedinou výhodou je DTG,
má nyní více peněz na účtu ...
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Josef72 »

To by mi nevadilo, vadí mi, že už podruhé v řadě nemá hra žádné vylepšení, žádnou změnu. Game over.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Josef72 píše:To by mi nevadilo, vadí mi, že už podruhé v řadě nemá hra žádné vylepšení, žádnou změnu. Game over.
Defakto v tomto jsem taky sklamany ,cekal jsem nejake novinky nebo vylepseni, co se tyce editoru ale neni nic.
Potom se omlouvam vsem co jsem napadl,protoze je to verna kopie 2016 i velikost souboru vsech je stejna i editoru ,mimo hlavniho kde asi neco odmazali protoze je nizsi.
V zasade mi to ted pri ukladani stale pise ze TS neodpovida z sedne ,ale vzdy se to ulozi. Predtim jsem mel editor i vic jak 8 hodin zapnuty a zadny pad i kdyz prubezne ukladal po hodine,jen za vcera mi to spadlo nekolikrat za hodinu,uvazuji ze si tam vratim hlavni soubor v TS 2016.
mikši
Příspěvky: 40
Registrován: ned 10. led 2016 13:42:13

Re: TS 2017

Příspěvek od mikši »

Nedá se to ... Ano - PADÁ TO !!!
A na tohle opravdu čas nemám !

Přecházím zpět na TS 2016,
tedy do doby,
než se oběví opravující aktualizace.
Takže sledovat zahraniční fóra a čekat. Bohužel ...
Očekávané zklamání je jedinečné !
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Hekl338 »

TS 2017 bolo od zaciatku vymyslene len na to, aby predali tie ich addony, ktore nechcem titulovat. S Michalom sme to riesili uz par dni po ohlaseni TSW a bohuzial, opat sa len potvrdilo. Zaciam sa obavat, co vobec TSW ponukne, no vzhladom k ich strategii, uz necakam nic extra.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Pokud jsem to dobre pochopil za beta TSW co bude v prosinci neni zadarmo ale za cca 4 € tak to je ostuda.
Buy Train Simulator 2017 Standard Edition (New Players) 29,99€ bez TSW bety,
Buy Train Simulator 2017 Pioneers Edition (New Players) 33,99€ s TSW beta
-------------
rozdil: 4 € za moznost vyzkouset TSW. :D

Jinak nechapu rozdil Standard/pioneers verzi.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TS 2017

Příspěvek od Roman »

Ne, za 4. eura máš Semmeringbahn.

Ohledně kvality jejich tratí (neřeším placené/free) . Jejich tratě mají hlavu a patu, jsou vyvážené, hratelné. A v poslední době obsahují originální objekty. Tedy ty význačné. Na rozdíl od 99% free tratí (včetně těch mých) které jsou spíše skladištěm objektů. Tedy toho, co kde kdo splaší. Nic ve zlém proti jejich autorům.
Jen pro srovnání. V posledním, do nebe vynášeném Zaklínači, jsem taky běhal po vesnicích se stále se opakujícími objekty. Tak myslí, že tady to určitě není nic, co by vybočovalo z řady ;).
A co se týká vlastního engine? Přeci nikde nikdo neavizoval změnu. Jen prostě obměnily tratě v základu a kdo chce, tak si to koupí. Kdo nechce, nekoupí.
A pokud si to někdo kupuje, je to přeci jeho věc za jeho peníze :) .
Myslím, že nikdo nenutí nikoho nic kupovat :) . Tak nechápu to rozčilování :). TSX si nemusí nikdo z vás pořizovat. Stačí se vrátit k MSTS :mrgreen:

Opět připomínám, že je to můj subjektivní názor. Nehodlám nikomu nic podsouvat a přesvědčovat.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: TS 2017

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:Ne, za 4. eura máš Semmeringbahn.

Ohledně kvality jejich tratí (neřeším placené/free) . Jejich tratě mají hlavu a patu, jsou vyvážené, hratelné. A v poslední době obsahují originální objekty. Tedy ty význačné. Na rozdíl od 99% free tratí (včetně těch mých) které jsou spíše skladištěm objektů. Tedy toho, co kde kdo splaší. Nic ve zlém proti jejich autorům.
Jen pro srovnání. V posledním, do nebe vynášeném Zaklínači, jsem taky běhal po vesnicích se stále se opakujícími objekty. Tak myslí, že tady to určitě není nic, co by vybočovalo z řady ;).
A co se týká vlastního engine? Přeci nikde nikdo neavizoval změnu. Jen prostě obměnily tratě v základu a kdo chce, tak si to koupí. Kdo nechce, nekoupí.
A pokud si to někdo kupuje, je to přeci jeho věc za jeho peníze :) .
Myslím, že nikdo nenutí nikoho nic kupovat :) . Tak nechápu to rozčilování :). TSX si nemusí nikdo z vás pořizovat. Stačí se vrátit k MSTS :mrgreen:

Opět připomínám, že je to můj subjektivní názor. Nehodlám nikomu nic podsouvat a přesvědčovat.
Aha,to mi uniklo takze kdyz to tak spocitam tak za addony co jsou k tomu se usetri okolo 75%,tak to uz se novym vyplati.
Ano ,s tim souhlasim ze s kazdym novym addonem tak je propracovanejsi ,pokud nejsou jen vydavatele,myslim ze tim ze to maji vsechno pohromade tak je velku + ze neni potrba nic nikde dohledavat jako u free trati.
Ano,to je pravda ze nikde nebyla zadna zminka o novinkach ohledne TS 2017,to uz by nas zahrnovali videi o vanocich pred vydanim,ale nic takze z toho lze usuzovat jak jsem napsal predtim ze je na chup stejny v TS 2016 ,akorat zmenili cislo protoze je to novejsi.
Zrejmne se naplno soustredili na TSW ale asi to neslo tak rychle jak si predstavovali,a TS 2017 je jen obchodni tah. Tak za me pokud na to bude stacit muj mozek tak do TSW pujdu,ale obavam se ze to bude tak slozite ze to pozdeji upadne v zapomneni a budou jen komercni addony,protoze to uzivatele prestane bavit zvlaste s jejich manualy tak jako pokus omyl. :D
Odpovědět