Nefunkční scénáře

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
Subterra

Nefunkční scénáře

Příspěvek od Subterra » ned 20. říj 2019 9:10:24

Vzhledem k tomu, že se tento nešvar začíná objevovat také u TSW, tak mě napadlo, založit k tomu topic, kde by byly přehledně vypsané veškeré nefunkční scénáře. Představa je asi taková, že někdo další napíše co, proč a kde nefunguje a já bych to v tomto prvním příspěvku neustále upravoval, aby to bylo jako přehledný seznam rozdělený dle DLC. Pokud bude mít někdo už ověřené, že v daném DLC je vše funkční, tak samozřejmě napíše také, aby tu nebyly zbytečně prázdné odstavce pro každé DLC.

CSX Heavy Haul:

Great Western Express:

Rapid Transit:

Northeast Corridor New York:

West Somerset Railway:

Ruhr - Sieg Nord:
DB 81201 - STŮJ před koncovým bodem scénáře (cca 600m), nelze TABnout a tím pádem dokončit. Projetím stůj se ukončí scénář - nesplněno.

Long Island Rail Road:

Northern Trans - Pennine:

Main Spessart Bahn:
DB 89137 - Nelze splnit na zlatou medaily.

DB 83175 - Po spuštění spawnuje hráče na random místo na mapě mimo soupravu. Scénář lze splnit jedině tak, že začnete scénářem DB 83174 a v
Heigenbrücken odpojíte postrkovou lokomotivu z externího pohledu (volné kamery, nesmíte se zvednout od pultu!!) a ihned budete
pokračovat právě jako 83175. Pokud opustíte soupravu pro odpojení postrku, tak se dá souprava ihned do pohybu po rozpojení a ujede
vám. Dal bych to za vinu špatnému časování, jelikož 83175 má začátek v menu 0:59, což ale ve hře není možné dosáhnout. Nejrychleji
jsem zastavil v HB cca v 1:01 a tou dobou už má být souprava 2min pryč.

DB 86109 - STŮJ na vjezdu do stanice Laufach, nelze TABnout. Po delším čekání se jen začnou štosovat soupravy na obou vjezdech - nesplněno.

Tees Valley Line:

Peninsula Corridor:

Rhein - Ruhr Osten

Odpovědět