Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od dall001 »

Zdravím kolegové.
Nevím, jestli je to po poslední aktualizaci, nebo tento problém trvá delší dobu, protože tyto scénáře jsem si chtěl zkusit proto, že jsem je ještě nejel, a ostatní scénáře na trati Dresden - Chemintz fungují se všemi lokomotivami, které vlastním, v pohodě a bez problému. A tady u těchto scénářů dojde k okamžitému vykolejení vlaku a ukončení scénáře hlaškou o ukončení z důvodu vykolejení. Nikde na netu jsem podobný důvod nenašel, jediná zmínka o vykolejení byla přímo u DTG a byla z jiného důvodu. A navíc mám vykolejení zakázano i v hlavní nabídce, i jsem ho zkusil naopak zapnout, a restartovat i pro jistotu comp, a nepomohlo, stejný výsledek. Takže scénáře na trati Zwickau-Berlin jsou pro mě nehratelné, a vůbec nechápu proč. integrita v pohodě, hardwarem to nebude, to by nebyla hláška o vykolejení ale pád hry, takhle se normálně vrátím do hlavního menu a můžu normálně pokračovat. Verzi TSW2 mám od Epic, trať koupenou, zkoušel jsem i trať smazat aby se znovu stáhla, ale stejné. Nemám kromě doplňků od Pampalinyho nic jiného, zádná vylepšení vpodobě dlc jsem si nestahoval, ani skiny ne. A i vše od Pampalinyho jsem pro jistotu dal pryč a to samé, takže to bude něco u mě, ale co? :roll:
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od Roman »

Vyzkoušel jsem, a u mě také dojde po načtení služby k vykolejení.
Určitě to rozbila nějaké aktualizace později, jelikož mám tuto službu splněnou.
Tuším, že to má souvislost s aktualizací Spirit Of Steam, kdy došlo k aktualizaci chování spřáhel (neměli už by o sebe mlátit nárazníky).
Nezbývá, než čekat na opravu od DTG...
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od dall001 »

Roman píše: ned 10. črc 2022 15:23:24 Vyzkoušel jsem, a u mě také dojde po načtení služby k vykolejení.
Určitě to rozbila nějaké aktualizace později, jelikož mám tuto službu splněnou.
Tuším, že to má souvislost s aktualizací Spirit Of Steam, kdy došlo k aktualizaci chování spřáhel (neměli už by o sebe mlátit nárazníky).
Nezbývá, než čekat na opravu od DTG...
Díky za info, snad to opraví, vyzkouším tento jízdní řád znovu po příští aktualizaci. 8-)
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od dall001 »

Tak po aktualizaci jádra žádná změna. Alespoň v Epic verzi ne. Asi by to chtělo aktualizaci tratě. Ale to kvůli třem nebo čtyřem položkám v jízdním řídu asi nikdo dělat nebude. Vypadá to, že TSW2 zkrátka není simulátorem pro hnidopichy... :lol:
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od Roman »

Venku je oprava a minimálně ve verzi Steam je drtivá většina problémů s vykolejením odstraněna.
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Zwickau-Berlin ukončují se hned všechny scénáře

Příspěvek od dall001 »

Roman píše: stř 03. srp 2022 16:19:01 Venku je oprava a minimálně ve verzi Steam je drtivá většina problémů s vykolejením odstraněna.
Tak snad dojde i na Epic.
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Odpovědět