Train Sim World

Novinky o TSW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

To srovnání s autem je fakt dost úlet. Tedy pokud to auto nestálo 30 euro :mrgreen: .
Fakt nechápu, jak můžou být lidi kvůli pitomé hře tak vytočení . Tak proč si to sakra kupujou když jim to vadí. Já si taky nekupuji věci, co se mi nelíbí. To je furt dokola.

Kolik je na trhu produktů daleko horší kvality a přesto to lidi kupují/ sledují. Stačí přirovnání ke stupidní programové skladbě v televizi nebo k těm, co vyhodí tisíce za to, aby mohli koukat na "kopanou" v naší kaprlize. Proti tomu je DTG slabý odvar :lol: :lol: . A taky se chudáci nápravy nedočkají :lol:
A hlavně je největší hloupost brečet tady. My to opravdu nevyřešíme ;)
Ale máme "demokracii" tak může psát názory každý :)
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Mne sa páči aj RW aj TSW. TSW som ešte zatiaľ nekúpil, lebo potrebujem najskôr upgrade GK. Ale sledujem všetky videá a screeny. Aj oficiálne aj od užívateľov a to čo vidím sa mi náramne páči...

Je to pekne urobené a viac si dajú záležať na HDV a jeho scriptovaní...


Trošku odbočím na iné téma.....Teraz bude Microsoft vydávať svoj nový Flight Simulátor. Videl som video a obrázky. Spĺňa všetko , čo hra tohto storčia spĺňať má.....Grafika neskutočná aj Xplane-11 môže vedľa toho ísť niekam. Ale výrobcovia avizujú tuším niečo okolo 50 Petabajtov (pozn.pod čiarov: Giga, Tera a potom je Peta....To je iná šupa čo ?) miesta na disku, lebo ide o celí svet spracovaný v 4K mapách. Nechcem vedieť aký hardware k tomu bude potrebný. Zase budú reči okolo toho, že čo to má byť, lebo vždy budú niektorí niečo kritizovať....

Ale už teraz viem, že ak na to mať budem a PC si upravím tak to kúpim. Lebo je to niečo čo mám rád a čo chcem. (a že to bude mať aj bugy, čo má každá hra je tiež viac než jasné.)

To isté snooker 2019......Má to muchy. Seká sa to, lebo je to náročné na hardware, (engine UE4 tuším )ale ovládanie suprové a že sa po istej dobe naučíš hrať a vybúchaš Higginsa 138:0 to je už iná káva....

Ja som narážal len nato, že vždy sa dá nájsť dôvody na kritiku a nespokojnosť, ale ja osobne som radšej rád zato, že to vôbec je, lebo to biť nemuselo.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

CRR144 píše: stř 23. říj 2019 12:53:28 Mne sa páči aj RW aj TSW. TSW som ešte zatiaľ nekúpil, lebo potrebujem najskôr upgrade GK. Ale sledujem všetky videá a screeny. Aj oficiálne aj od užívateľov a to čo vidím sa mi náramne páči...
Jenže dneska je moderní vše kritizovat. Nikdo si absolutně neváží práce druhých. A jak vypadá pracovní nasazení mladých (čest výjimkám, znám jich pár) víme všichni. Absolutně se vytratila radost a nadšení. To je nahrazeno závislostí na straně jedné a závistí a zlobou na straně druhé. Ale důležité je mít svůj názor a všude ho prezentovat a to i bez znalosti problematiky. Prostě to co je psáno výše od tebe mladí neznají.
CRR144 píše: stř 23. říj 2019 12:53:28 :shock:

Trošku odbočím na iné téma.....Teraz bude Microsoft vydávať svoj nový Flight Simulátor. Videl som video a obrázky. Spĺňa všetko , čo hra tohto storčia spĺňať má.....Grafika neskutočná aj Xplane-11 môže vedľa toho ísť niekam.
To ale nelze srovnávat s DTG. Microsoft má absolutně odlišné možnosti financování na rozdíl od DTG. Vsadím se, že vývoj toho simulátoru spolykal desítky (střízlivý odhad)milionů dolarů. A z čeho financuje DTG vývoj? No přece z prodeje addonů . Vím, že to nemusí nikoho zajímat, ale je hodně her, jejichž vývoj stál daleko více než TSW a jsou větším propadákem...
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Však já TSW neskutečně fandím a ač to někteří nevidí, já ram ten potenciál vidím. Bude to dobrá hra, potřebuje ale čas. Však...jak kdysi vyladal dnešní RW? Jak vypadal jeho děda Railsimulator? A kde je RW dnes? Vše chce čas, ale věřím tomu, že to bude nádherné.
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

750225lentilka píše: stř 23. říj 2019 22:17:39 Však já TSW neskutečně fandím a ač to někteří nevidí, já ram ten potenciál vidím. Bude to dobrá hra, potřebuje ale čas. Však...jak kdysi vyladal dnešní RW? Jak vypadal jeho děda Railsimulator? A kde je RW dnes? Vše chce čas, ale věřím tomu, že to bude nádherné.
No jo, ale potom nejsi racionál, nýbrž věřící. Věřit se dá lecčemu, třeba i slibům DTG :lol: (něco kdysi naslibovali, a do dneška skutek utek...)
Každý platící zákazník má přeci právo na svůj názor a tím i na kritiku - pokud se tato kritika alespoň trochu opírá o realitu. A kdyby v DTG uvažovali rozumně, tak by názorům (a tím i kritice) svých zákazníků naslouchali a snažili by se jim co nejvíce vycházet vstříc. Protože naštvaný zákazník = špatný zákazník. Buďto úplně odchází, nebo se vydá cestou maximálních úspor, není-li k dispozici jiná nabídka. To ví dnes každý dobrý obchodník, jenom v DTG, jak se zdá, žehrají na svůj železniční monopol.
Proč jsem si TSW koupil já? Po skušenosti s MSTS, TRZ a TS201x jsem v TSW spatřoval rovněž ten obrovský potenciál. Doplněno tehdejšími sliby DTG (doplněné zkušenostmi s RW/TS) jsem dospěl k názoru, že tohle nejspíše bude to pravé. Pokračování TS201x, běžící v moderním engine a v grafice na úrovni doby. Chápu, že všechno nejde hned. Jenomže už více než rok mám ten nedobrý pocit (a nejsem v tom sám), že se celý vývoj TSW ubírá kamsi jinam, než bylo očekáváno. Jistě, o peníze jde až v první řadě, jenomže nakonec to potom dopadá blbě pro všechny.
Nicméně nad TSW hůl zatím definitivně nelámu, čekám. Už jen taky z nedostatku jiné adekvátní nabídky od konkurence (TRZ2019 dnes adekvátní alternativou není). Avšak raději se ještě vracím ke starému TS a k novějším tratím pro něj. Ty Rhétské úzkokolejky od Thompsnů jsou prostě úžasné. Jen si přitom představuji, jak by totéž mohlo vypadat v TSW...!
Co se týče otázky nespokojenosti: Ano, homo sapiens je věčně nespokojený, a tak to má být. Pakliže by nebyl, skákali bychom všichni ještě dnes po stromech a na nějaké vlaky bychom ani nepomysleli...
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Highlander píše: čtv 31. říj 2019 13:14:21 A kdyby v DTG uvažovali rozumně, tak by názorům (a tím i kritice) svých zákazníků naslouchali a snažili by se jim co nejvíce vycházet vstříc.
A prečo si myslíš, že to tak nie je? Zato že sa nesplnia prosby českých a slovenských užívateľov? Ja osobne keby som bol vývojárom nejakej hry, tak sa na menšinových kupcov takisto vyprdnem. To nie je vhodný trh pre biznis. Tam máš nemcov a britov a USA. To sú miesta kde je potenciál zarobiť a tým sa podľa mňa aj riadia.
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

CRR144 píše: čtv 31. říj 2019 15:57:56
Highlander píše: čtv 31. říj 2019 13:14:21 A kdyby v DTG uvažovali rozumně, tak by názorům (a tím i kritice) svých zákazníků naslouchali a snažili by se jim co nejvíce vycházet vstříc.
A prečo si myslíš, že to tak nie je? Zato že sa nesplnia prosby českých a slovenských užívateľov? Ja osobne keby som bol vývojárom nejakej hry, tak sa na menšinových kupcov takisto vyprdnem. To nie je vhodný trh pre biznis. Tam máš nemcov a britov a USA. To sú miesta kde je potenciál zarobiť a tým sa podľa mňa aj riadia.
Vycházejí jim vstříc leda tím, že v DTG produkují (stále dokola) DLC z UK, NSR a USA. Nevěřím ale tomu, že ani tam se nevyskytují jednotlivci/komunity/společnosti, jež by nechtěli do hry vytvářet svůj vlastní obsah - jednotlivé modely či celé tratě (nebo aspoň vlastní scénáře). Protože doposud tomu tak u každého žel. simulátoru vždy bylo. Nebo že by se za posledních 5 let situace tolik změnila?
Pravdou spíše bude, že v DTG se rozhodli, že vše budou produkovat sami, na rozdíl od praxe v TS201x. To je ale nerealizovatelný úkol i pro mnohem větší společnosti, než jsou DTG... To jsem tady už ale dříve vysvětloval.
Proto je mi sympatická snaha takového "pampaliniho" o určité modifikace hry (jak prezentuje na svém webu), byť jde trnitou cestou pokusů a omylů, a nemá moc široký manévrovací prostor v rámci dosud existujících DLC.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Európsky a amrecký trh je tak veľký, že aj v prípade nespokojnosti tých čo zakúpili, sa vždy nájde niekto nový kto zakúpy. Ten príjem je tam viac než istý a určite nebudú dávať von editor skôr než ten trh neochabne. Potom už to bude mať logiku dať to von, pretože ako náhle sa vytvoria užívateľské addony, ktoré DTG nespravilo, tak to bude zase plus dôvod na nákup TSW. Je to len môj dohad, ale príde mi to ako veľmi pravdepodobné a logické....

p.s: a ďalšia výhoda je, že takto je to 100 percentne funkčné. Čo si kúpiš to máš a to musí fungovať bez pádov a bez errorov , pokiaľ máš vyhovujúcu pc zostavu. RW s addonmi od užívateľov priniesol okrem krásneho pokroku aj krásny prales a džungel, kde sa už bežný užívateľ nedokáže v ničom zorientovať...
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

CRR144 píše: čtv 31. říj 2019 22:27:15 Európsky a amrecký trh je tak veľký, že aj v prípade nespokojnosti tých čo zakúpili, sa vždy nájde niekto nový kto zakúpy. Ten príjem je tam viac než istý a určite nebudú dávať von editor skôr než ten trh neochabne. Potom už to bude mať logiku dať to von, pretože ako náhle sa vytvoria užívateľské addony, ktoré DTG nespravilo, tak to bude zase plus dôvod na nákup TSW. Je to len môj dohad, ale príde mi to ako veľmi pravdepodobné a logické....

p.s: a ďalšia výhoda je, že takto je to 100 percentne funkčné. Čo si kúpiš to máš a to musí fungovať bez pádov a bez errorov , pokiaľ máš vyhovujúcu pc zostavu. RW s addonmi od užívateľov priniesol okrem krásneho pokroku aj krásny prales a džungel, kde sa už bežný užívateľ nedokáže v ničom zorientovať...
V zásadě souhlas, ale ponese to další riziko, které je teď zřetelně vidět v případě TS2020: Až bude jednou (někdy) ten editor do TSW třeba k dispozici, bude už engine EU4 hodně zastaralý. Do TS20xx bylo za poslední 3 roky od třetích stran zhotoveno mnoho velmi kvalitních a atraktivních DLC (i tratí), jejichž úroveň je zřetelně výše, než u různých RW/TS produktů z let 2012-2015. Přesto je u nich na první pohled vidět, jak jsou tyto nové DLC přes všechnu snahu jejich tvůrců omezeny zastaralým enginem či World editorem z TS. A tato situace se pak jednou bude opakovat pravděpodobně i u TSW.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

https://live.dovetailgames.com/live/tra ... -is-coming

Součástí vydání nového addonu bude i všeobecná aktualizace která přidá do hry dlouho požadovaný pohyb hlavy hráče pokud sedí na sedadle strojvedoucího. Osobně jsem zvědav, jak bude fungovat interakce pohybu hlavy s kýváním vozidla na koleji (to již ve hře je od počátku) a v souvislosti s tím na funkčnost ovládání lokomotivy myší :roll: . Pokud to bude fungovat jako v RW, kde při výraznějším pohybu kabiny nelze uchopit ovladač...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Ale aby vydali nějaké další "Studio update", to ne. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Nemaj asi co napsat :). Lidi chtěj stejně jen editor. I když s ním 99% lidí nebude umět pracovat :mrgreen: .
Ale ten Caltrain vypadá luxusně....
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Ty to sleduješ víc než, jak to s tím editorem vypadá? Uniklo někde nějaké info nebo je ticho po pěšině?
Jo, Caltrain na obrázcích vypadá pěkně. Já si udělal radost a o Vánocích jsem si pořídil TSW2020 DL. Zatím jsem se dostal jen k MSB a docela mě to i chytlo. Zajímavé je, že ačkoliv jsem měl u CSX problém s fyzikou souprav (hlavně brzdy), což bylo údajně způsobeno mou konfigurací PC nesplňující minimální požadavky, tak u MSB nic takového nepozoruji. Řekl bych, že se to chová celkem reálně. Jen škoda zjevných chyb v trati, když třeba rychlost v koleji nekoresponduje se zobrazeným rychlostníkem. A pak mi nefunguje korektně save/load. Třeba jsem vzal osobák a točím servisy sem a tam. Když v průběhu nějakého hru uložím a později zase načtu, tak jsem sice v soupravě, ale servis se tváří, jako že na něj teprve čekám, i když už ho dávno jedu a měl jsem splněné i některé úkoly. Takový servis pak nejde úspěšně zakončit. Ale to už bych chtěl asi moc. :lol:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

S Editorem to vypadá tak, že nikdo nic neví a šíří se spekulace o jeho zrušení :). Nedávno bylo ovšem prohlášeno DTG, že se na editoru se stále pracuje. Není tedy zrušen, ale nikdo neví, v jakém je stádiu.
Z mých zkušeností s editorem UE, ze kterého bude editor TSW vycházet vím, že nikdy nebude fungovat tak, jako editor RW. Za prvé nelze zpětně upravovat exportované, šifrované soubory (sice lze vytáhnout třeba nechráněné textury, ale to je tak vše). Všichni můžou tedy zapomenout, že budou editovat tratě, které mají a určitě nebude možné použít třeba objekty z tratí. Stavitel tratí si tedy bude muset všechny objekty sám vymodelovat. A nebo i zakoupit, což lze. Jedinou možností by bylo, že DTG uvolní své zdrojové soubory, ale o tom silně pochybuji. Teoreticky tedy ani v případě, že já exportuji své objety do TSW a vydám třeba něco jako TT TSW, nikdo moje objekty nepoužije. Jen v případě, že mu poskytnu zdrojové soubory.
Při exportu do *.pak souboru totiž dochází k šifrování. V podstatě se dá říci, že se obsah "zapeče". Jedinou možností je přepsání. Tak fungují reskiny a Pampaliniho modifikace. Je to jen nahrazení původních souborů novější verzí.
Samozřejmě, že by komunitu silně uspokojil jen editor scénářů. Osobně bych se ale přimlouval za obdobné řešení integrovaného editoru souprav, jako v RW v kombinaci možnosti použití v servisním režimu s více možnostmi vstupních bodů. Kde bude konec, je celkem jedno, člověk může skončit kdy chce ;) . Tady by došlo k exportu scénáře do vlastního *.pak souboru a ve kmenové trati by byl přidán podobně, jako některé DLC. Ale stejně to bude vyžadovat změnu zdrojového kódu hry. Doteď právě před každým vydáním DLC dochází k aktualizaci hry. Je tedy možné, že toto je pro DTG největší problém.
A taky do toho vstupují konzole, kde mají docela s TSW úspěch. A pro ně editor nejen že nebude, ale nemohou používat ani případnou komunitní tvorbu... A vzhledem k tržbám z konzolí jsou asi opatrní...

Volná jízdy v TSW z části možná je. Je to ale omezeno nedostatkem vstupních bodů, nebo spíš malým počtem odstavených lokomotiv a vozidel na manipulačních kolejích a vlečkách. Pěšky by tam člověk došel. Například u TVL je v servisním režimu odstavená class08 v objektu vykládky uhlí. Normálně jsem ji ze studeného stavu oživil a posunoval. Po vlečce jsem dojel až do areálu oceláren a vesele přestavoval vozy. Ale za návěstidlo mě to nepustí. A ještě jsou podmínkou manuálně stavěné výměny. Ale jako volná jízda to funguje. A na trati si fíra taky nejede, kam chce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S ukládáním hry je někdy problém (ale i RW to nebylo nic moc). Osobně nejvíce bojuji se Sifou. Po načtení se musím rychle zvednout ze sedačky a znovu posadit :). Kolikrát to nestíhám a už stojím :). A taky se mi stalo, že jsem po načtení hry místo toho, abych byl ve svém vlaku stál na stanici a koukal, jak můj vlak projíždí okolo :). Ale nedávno proběhla nějaká aktualizace ukládání a zlepšilo se to výrazně. Ale chyby tam jsou, je to přeci DTG.
A ještě jedna perlička. Narazil jsem na příspěvek bývalého zaměstnance DTG. Ten popisuje, že lidi v DTG jsou opravdu nadšení pro to co dělají, ale je tam ohromný tlak na vydání addonů. Jak z ekonomického hlediska, kde drží cenu pořád na 30/14 euro, tak i ohledně tlaku uživatelů a hladu po nových addonech. V podstatě napsal, že to vývojářům berou z pod ruky, řádně se to neotestuje a proto je tam při vydání docela dost chyb :).
Ale když jsem koukal, kolik stojí třeba Trainz (a to základní verze skoro nic neobsahuje), tak TSW je vlastně hodně levné v poměru kvalita / cena.
A nedávno jsem si koupil ve velké slevě za 5 euro metrosimulátor. No to strašný.... A plná cena předběžného přístupu je myslím 15 euro. No tragédie.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Romane, děkuji za vyčerpávající informace. ;)
Ano, editor scénářů a souprav by pro začátek stačil. Docela mě u MSB překvapilo, jak rozsáhlý tam mají systém vleček v přístavu, ale vlastně tam vůbec nic nejezdí. Jasně, je to nezatrolejované, takže by tam nebylo v základu čím jezdit bez dalšího addonu.
Volná jízda byla už v prvotním CSX. Dokonce na to byl nějaký "achievement", když se ti podařilo sestavit soupravu se 100 vagony. :lol: Ale limity to má, přesně jak píšeš.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

Roman píše: sob 01. úno 2020 10:35:03 S Editorem to vypadá tak, že nikdo nic neví a šíří se spekulace o jeho zrušení :). Nedávno bylo ovšem prohlášeno DTG, že se na editoru se stále pracuje. Není tedy zrušen, ale nikdo neví, v jakém je stádiu.
Z mých zkušeností s editorem UE, ze kterého bude editor TSW vycházet vím, že nikdy nebude fungovat tak, jako editor RW. Za prvé nelze zpětně upravovat exportované, šifrované soubory (sice lze vytáhnout třeba nechráněné textury, ale to je tak vše). Všichni můžou tedy zapomenout, že budou editovat tratě, které mají a určitě nebude možné použít třeba objekty z tratí. Stavitel tratí si tedy bude muset všechny objekty sám vymodelovat. A nebo i zakoupit, což lze. Jedinou možností by bylo, že DTG uvolní své zdrojové soubory, ale o tom silně pochybuji. Teoreticky tedy ani v případě, že já exportuji své objety do TSW a vydám třeba něco jako TT TSW, nikdo moje objekty nepoužije. Jen v případě, že mu poskytnu zdrojové soubory...
Také děkuji za vyčerpávající informace.
Už jsem to tu napsal v minulosti několikrát - že když se nechce, tak je to horší než když se nemůže. DTG evidentně nechce, aby jim někdo z venku fušoval do kšeftu s DLC. Ať už soukromí jednotliví nadšenci, či 3. komerční strany. Což je z jejich hlediska pochopitelné, ovšem vzhledem k jejich původním slibům diskutabilní, že.
Podle mého názoru by v ceně 30€ za DLC tratě mohly být (pro registrované zákazníky) i zdrojové soubory jednotlivých součástí. Aby byly použitelné i jinde, tak jako u starého RW/TS... Ale dobře, dejme tomu že "nenažranost" u DTG je ještě větší než si myslíme (viz. statistika = TS/TSW je nejdražší hra na Steamu). Co takhle kdyby toho v DTG využili? Zájemci by si prostě za nějakou rozumnou cenu zdrojáky jednotlivých součástí, co by chtěli, zakoupili v jejich e-shopu. Pakliže by nebyli schopni či ochotni si je sami vytvářet. Jenomže opět jsme u jádra problému - v DTG si chtějí zachovat monopol na všechna DLC, a tady by opět hrozila konkurence od 3. stran... Proto je stále nejzásadnějším problémem neautorizované DLC do hry vůbec dostat - o to se v DTG postarali především.
Samozřejmě, celý simulátor se svým obrovským potenciálem tímto monopolistickým přístupem trpí. A jeho uživatelé též. Protože není absolutně v silách jedné komerční společnosti (natož o velikosti DTG), pokrýt tak rozsáhlou oblast jako je svět železnic. Kde je parní trakce pro romantiky, nostalgiky a pamětníky? Kde je svět úzkokolejek? Po třech letech přicházejí DTG s - poměrně krátkou - tratí teprve ze čtvrtého státu, Kanady?
Věru smutná bilance. :cry:
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Co by bylo, kdy by bylo a jaké by to bylo, kdy by to co je,nebylo a bylo by to jiné ako to co je teď.........Asi o tomto je celé to nariekanie nad TSW. Ty sa musíš mrte nudiť doma. :lol:
Odpovědět