Train Sim World

Novinky o TSW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Roman píše: úte 19. úno 2019 23:13:47 Není to přímo o dieselové lokomotivě, ale jelikož vlečka do přístavu je součástí tratě a není elektrifikována, jiná možnost asi není ;).
Co třeba parní nebo akumulátorová? :D Nové servisní módy by pak zahrnovaly kompletní roztopení mašiny v případě páry nebo několikahodinové nabíjení u akumulátorové. :lol:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Parní DTG neumí. Myslím, že ani nikdy v TSW nebude... A věřím, že nadšenci pro ty úkony, co píšeš se najdou. Když nevadí spoustě lidí čekat, než se nafouká jímka pomocným kompresorem.... ;) . Asi nevědí co s časem :mrgreen:
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Train Sim World

Příspěvek od Echineo »

Do Rapid Transit pribudne DB BR 182 a malo by to konečne oživiť inak nezáživnú jazdu. V článku je napísané, že by to malo pribudnúť ale nikde sa nespomína či za túto "červenú bodku" nebudeme musieť zaplatiť. https://dtg.live/tsw/a/time-for-a-sprint
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

502 bad gateway.
Echineo
Příspěvky: 109
Registrován: pon 28. lis 2016 18:49:41
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Train Sim World

Příspěvek od Echineo »

Asi mali výpadok ale link normálne funguje :lol:
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

Áno už mi to ide.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Echineo píše: čtv 28. úno 2019 13:24:04 Do Rapid Transit pribudne DB BR 182 a malo by to konečne oživiť inak nezáživnú jazdu. V článku je napísané, že by to malo pribudnúť ale nikde sa nespomína či za túto "červenú bodku" nebudeme musieť zaplatiť. https://dtg.live/tsw/a/time-for-a-sprint
Tak zadara to určitě nebude :). Mašina sice vypadá parádně, ale velké zklamání z toho, že bude pouze v provozu s osobními vlaky. Když by to byla alespoň rychlíková verze.. Jestli Rapid transit ale něco potřebuje, tak je to nákladní doprava. A hlavně opravu PZB.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Tak jsem prošel diskusi k addonu a musím souhlasit s názory uživatelů. Kupovat tuto lokomotivu pouze pro nefunkční Rapid Transit nemá význam. Něco jiného by bylo, když by ji DTG uvolnilo v servisním režimu (pro mně osobně záživnější než obyčejné scénáře) pro dvě zbylé německé tratě. Pak by nebyla překážka k pořízení addonu, asi v nějaké slevě. (cena bude asi 13,99 předpokládám :roll: )
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Je to velká škoda nicméně já do toho půjdu. Už jen do budoucna, pro využití na ostatních tratích po vydání editorů (snad to bude už brzo, těším se na to jako malej Jarda a dost se bojím, že mě pak vezme moje drahá polovička něčím po kedlubni, že místo rodiny dřepim u bedny). Model vypadá opravdu nádherně a já pevně věřím a doufám, že tomu tak bude i po zvukové stránce.
Uvidíme, nechám se překvapit.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Train Sim World

Příspěvek od kiski »

Ťažko povedať, kedy PZB pôjde v TSW korektne. Jáchym komunikoval s Mattom ohľadne SimuGRAPH, zisťoval nejaké veci ako narábanie s tým apod., príp. dopĺňanie vlastných vecí a z rozhovoru vyplynulo, že PZB sa pomocou tých ich blueprintov nedá celkom korektne spraviť. Podrobnosti neviem, Jáchym to písal na FB, možno dopíše aj sem, keď sa prihlási.
Braňo
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Nové, dubnové TS Studio s Mattem. Hovoří se o editoru a práci v něm ohledně skladby souprav pro 24h jízdní řád, ale co je hlavní, tvůrci vyslyšeli prosby a upraví Lipskou trať co se týče návěstidel a PZB.
Odkaz: https://bit.ly/TSAprilStudioUpdate
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Editor je prý vypuštěn v interní betaverzi.. Ale mně zklamalo, že nepůjde libovolně přidávat vozidla do 24 h. scénáře. Pouze v nějaké obdobě standardního scénáře půjde jezdit s čímkoli kdekoli... Na druhou stranu to částečně chápu, když popisují, na jakém principu 24 h. scénář funguje.
Jen by mně zajímalo, jestli tu opravu Lipské trati dělají opravdu na základě té smršti kritiky po zveřejnění BR 182 :) . Není tak dávno, co vyhlásili, že oprava RT není na pořadu dne z důvodu nutné kompletní výměny systému PZB ...
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Co se týče editoru, ono to tam bude fungovat, že můžeš nastavit procentuální šanci na objevení toho konkrétního vozidla v konkrétní soupravě, přičemž hnací vozidlo bhde muset splňovat určité parametry, které budou nastaveny.
Těžko to popíšu, nějak mi nejdou do rukou ta správná slova. :D No, uvidíme, jak to pak bude.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Tak já to pochopil tak, že do stávajících tratí nebude možno vytvořit 24h scénář a ani přidat další vrstvu :roll: . Vrstvu chápu jako nadstavbu pro další případný addon pro danou trať. Ohledně těch rozměrů vozidel jsem to pobral tak, že toto omezení platí v této době s tím, že výhledově dojde k update a generátor náhodnosti výběru vozidla bude umět pracovat i s odlišnými rozměry vozidel. Respektive asi nejde o ten generátor složení soupravy ale o to, že bude třeba upravit (přepočítat) trasu aby nešlo ke kolizi ve šturcu nebo souprava nebyla příliš dlouhá pro určitou část koleje. Toto je úskalí současného QD v TS. Pokud je dlouhá souprava, dojde k vykolejení soupravy (jak hráče tak AI) . Libovolný 24 h servisní režim bude možno vytvořit a editovat pouze u vlastních tratí. Do stávajících tratí DTG bude možno tvořit jen jakousi obdobu standardního scénáře s jakýmkoliv vozidlem.
Ale uvidíme. Jsou to jen spekulace. Důležité je, že Taurus bude kompatibilní s MSB a RSN :lol:
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

No, uvidíme, já to nějak při své momentální pracovní únavě nebyl schopen úplně 100% rozlouskat a pochopit.
No, na tauruse jsem zvědav, hlavně na zvuky. Ty totiž zatím nikdo neudělal úplně věrohodné. Nejvíc se tomu blíží RW Austria, ale ani tam to není tip ťop.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Roman píše: čtv 04. dub 2019 16:22:54 Tak já to pochopil tak, že do stávajících tratí nebude možno vytvořit 24h scénář a ani přidat další vrstvu :roll: .
Já jsem to pochopil úplně stejně. Do DTG tratí a jejich 24-hodinových servisů nikdo jiný nic nepřidá.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Zítra by měla vyjít větší aktualizace TSW, mimo jiné i s opravou addonu Rapid Transit . Ve čtvrtek pak následně BR 182 pro všechny platformy.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Bohužel zvukově s Taurusem nemile zklamali. Ty zvuky jsou neskutečně příšerné a umělé. V té videoukázce naprosto neposlouchatelné...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Tak to jsem zvědav. Pěkně se to rozjíždí.
Odpovědět