Jak na ceske trate?

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
mlrs
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. bře 2023 7:17:23

Jak na ceske trate?

Příspěvek od mlrs »

Zdravim vsechny vlackare,
ja sam vlackarem uplne nejsem, ale muj stryc ano - a ma problemy se starym MSTS a proto resim, jak mu nainstalovat "nove" vlaky.

Koupil jsem Train simulator classic na steamu + Train Simulator: European Loco & Asset Pack DLC.
Pak jsem ruzne po forech stahoval desne mnozstvi trati objektu assetu apod. a pres ten utilities.exe (nebo jak to presne je), jsem to dal instalovat - tzn takovy BFU pristup a tak nejak jsem cekal, ze aspon neco z toho rozjedu, ale opak je pravdou (i kdyz z puvodnich 10GB hry jsem na nejakych 60GB) :lol:

Pokazde kdyz chci spustit nejakou ceskou trat, tak na me vybafne obrazovka, kde mi neco vzdy chybi (vetsinou nejaky vuz popr. i neco jineho) s moznosti edit (kde nevim, co delat) nebo proste exit.

Moje otazka zni - je nekde nejaky ultimatni navod nebo obri megapack, co vsechno stahnout tak, aby to cloveku, ktery na to nema tydny casu jelo?
(stryc tyhle veci jako novopeceny duchodce vubec nezvlada a ja s dvema malyma detma to uplne nedavam...)

Za jakoukoliv radu / nasmerovani budu moc rad :-).
pendoch
Příspěvky: 3
Registrován: sob 25. úno 2023 13:33:26

Re: Jak na ceske trate?

Příspěvek od pendoch »

Ahoj, zkus tenhle program: https://rw.jachyhm.cz/download/2021/03/ ... i-doplnku/
Zdaleka to nevyřeší všechy problémy, nějaké ale určitě. Sám jsem v tom dost tápal, ale přijde mi, že všechno kompletní mít nejde. Jinak s tím dialogem co se ti zobrazuje, tak nespouštěj scénáře. Spouštěj to přes Quick Drive, nebo v editoru, protože scénáře často obsahují modely, které už ani nejsou k dispozici, takže je lepší jezdit úplně bez AI, nebo si to všechno udělat sám. Hodně štěstí.
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Jak na ceske trate?

Příspěvek od Tom »

Ahoj, chybějící vozidla můžeš nahradit nebo vyměnit pomocí prográmku Loco swap. ;)
https://rail-sim.de/forum/thread/34356- ... /?pageNo=1
Odpovědět