Lidi v betoně

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Lidi v betoně

Příspěvek od andor »

Dosud jsem nijak neřešil, že mi po aktualizaci RailWorks,
tedy z roku 2013 na rok 2014, chodí lidi ve stanicích po pás v betoně.
Nicméně chci se zeptat,
zda cosi takového můžu opravit.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od kuboss »

Aktualizuj trate.
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od andor »

Ale, ano, to už jsem dávno udělal.
Přes Steam se mi tratě automaticky aktualizují,
ostatní tratě jsem aktualizoval přes jejich web.
A pak jsou tratě - amatérské, vydané jen tak.
Dosud mi na některých tratích lidi chodí nejen v betoně,
ale třeba i v kolejích nebo v drátech.

Jak říkám, dosud jsem tohle neřešil,
ve významných tratích mám všechno v pořádku,
mám ale nyní dosti času,
a chtěl bych tento problém opravit na ostatních tratích.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

Narazil jsem na stejny problem u jedne z legalne koupenych tratí ze Steamu. Jak se prosim dela ta aktualizace konkretní trate? diky
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

Poradí me prosim nekdo?? Uz jsem zkousel vsechno mozny, aji jsem tu konkretni trat premistil jinam aby se to tvarilo ze tam neni a vubec se nic nedelo. Co kdybych to omylem smazal, prece to nebudu kupovat znovu.
Vlastik

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Poradí me prosim nekdo?? Uz jsem zkousel vsechno mozny, aji jsem tu konkretni trat premistil jinam aby se to tvarilo ze tam neni a vubec se nic nedelo. Co kdybych to omylem smazal, prece to nebudu kupovat znovu.
Pokud něco omylem smažeš nebo odinstaluješ ze steamu ,tak máš vždy možnost si tu aplikaci znovu stáhnout do tvého pc a to bezplatně ,nejde o to kolikrát to stáhneš ,většinou se po kontrole identity sama stáhne.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

Tu kontrolu identity myslis prihlasení? Tak to jsem delal 4x a i kdyz ta trat tam nebyla tak se nic nestahlo. Jen scenare z workshopu.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Roman »

Jmenuje se to ověření "integrity" mezipaměti hry ;) . Identita je úplně něco jiného :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Zase jedna z mystifikací chudáků neznalých uživatelů :D
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Dusan »

anry píše:Poradí me prosim nekdo?? Uz jsem zkousel vsechno mozny, aji jsem tu konkretni trat premistil jinam aby se to tvarilo ze tam neni a vubec se nic nedelo. Co kdybych to omylem smazal, prece to nebudu kupovat znovu.
Verifikace celé hry:
V klientovi Steamu na záložce Library v seznamu her v levém sloupci klikni pravým tlačítkem na Train Simulator 2015.
Z menu vyber Properties (úplně dole), otevře se dialogové okno.
V něm přejdi na záložku Local Files a klikni na Verify Integrity of Game Cache. Může to trvat docela dost dlouho (půl hodiny? hodinu? dvě? už nevím přesně...)

Ve stejném dialogovém okně na záložce DLC je možné jednotlivé addony zaškrtávat a odškrtávat. Nikdy jsem to nezkoušel, ale předpokládal bych, že tímhle způsobem je možné odinstalovat resp. přeinstalovat jednotlivé addony.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

OK vyzkousim, dekuji. Takze to nemusim odstranovat, ono se to prepise jo?
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Dusan »

anry píše:OK vyzkousim, dekuji. Takze to nemusim odstranovat, ono se to prepise jo?
Ano.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

Tak jsem to absolvoval, ale ten Koln-Duseldorf co jsem si pred tim presunul se me nestahl. Kdyz pustim hru, mam v kariere odehrane scenare ,par hvezdicek, ale kdyz chci neco hrat tak me to nabízí abych si to koupil. Takze jako samotny addon ne. Ale tou integritou to slo, dik
PS: Ti lidé stejne chodí po pás v nastupišti. Prosim kdo mate tuto trat(snad vsichni), myslim si ze mozna uz neni tak atraktivní jak drive, ale kouknete se jestli vam to dela nebo ne. Jedna se o ty mensi zastavky . Dik
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

Nikdo nic? A jeste navíc jsem si dnes všim ze u trate Cologne - Koblenz hned na první zastavce od Koblenz me lidi chodí napříč vlakem pres kolejiste jako kdyby se nechumelilo. Poradí teda nekdo? Dělá vám to taky? Takové love to stojí a takovych chyb. A to nemluvím o Hamburg - Hannover kde u dvou mostů me pres kolejiste projíždí strechy aut co jezdí pod tratí. At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi radeji stahnou warez.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlastik

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Nikdo nic? A jeste navíc jsem si dnes všim ze u trate Cologne - Koblenz hned na první zastavce od Koblenz me lidi chodí napříč vlakem pres kolejiste jako kdyby se nechumelilo. Poradí teda nekdo? Dělá vám to taky? Takové love to stojí a takovych chyb. A to nemluvím o Hamburg - Hannover kde u dvou mostů me pres kolejiste projíždí strechy aut co jezdí pod tratí. At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi adeji stahnou warez.
No ale to vypadá na to že nemáš aktuální verzi TS který to chození mimo nástupiště opravuje poslední patch tuším že je to 50.5a pro všechny.
Pokud si stěžuješ tak taky udělej screny protože těch mostů je tam hodně i zastávek aby bylo možné to posoudit!
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Roman »

anry píše: ..... At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi radeji stahnou warez.....
Ať si každý stahuje co chce, to nikdo neodsuzuje. Problém je ale, že sem pak ale píšou mraky dotazů na něco, co nechodí . Pak ve finále, když připraví spoustu lidí o čas strávený odpověďmi, se zjistí, že nemá aktuální verzi podporující funkčnost addonů. Tak raději nikdo nic nepíše.... Já třeba nechápu, jak to, že máte pořád nějaké problémy. Já, co si ofiko koupím a stáhnu ze steamu spustím vždy bez problému ;).
Vlastik

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
anry píše: ..... At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi radeji stahnou warez.....
Ať si každý stahuje co chce, to nikdo neodsuzuje. Problém je ale, že sem pak ale píšou mraky dotazů na něco, co nechodí . Pak ve finále, když připraví spoustu lidí o čas strávený odpověďmi, se zjistí, že nemá aktuální verzi podporující funkčnost addonů. Tak raději nikdo nic nepíše.... Já třeba nechápu, jak to, že máte pořád nějaké problémy. Já, co si ofiko koupím a stáhnu ze steamu spustím vždy bez problému ;).
Tohle taky nepochopím,ze steamu je to v pohodě a jsou i aktualizace ,ale i z jiných stránek třeba u vR ,ChrisTrains,RSSLO a podobně všude kde mám účet a zakoupený model tak mi příjde automaticky mail že vyšel update tak stáhnu a je vyřešeno.
Jinak souhlasím s Romanem že člověka už to ani nebaví odpovídat proč to či ono nechodí ,ve finále se zjistí že je problém u toho kdo se ptá (a nejčastěji patří to že nemám verzi TS 2015,nemám legální a nebo aktuální)a to je pak zbytečná ztráta času protože tak to chodit nebude.
Nedávno jsem četl komentář proč a chtěl odpověd proč mu trat Zílina-Olomouc (KaMat) nefunguje na RW 2 (tuším TS 2012) tak to je fakt potom o ničem.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od KaMat »

anry píše:Nikdo nic? A jeste navíc jsem si dnes všim ze u trate Cologne - Koblenz hned na první zastavce od Koblenz me lidi chodí napříč vlakem pres kolejiste jako kdyby se nechumelilo. Poradí teda nekdo? Dělá vám to taky? Takové love to stojí a takovych chyb. A to nemluvím o Hamburg - Hannover kde u dvou mostů me pres kolejiste projíždí strechy aut co jezdí pod tratí. At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi radeji stahnou warez.
LIDI V BETONĚ...
TENHLE PROBLÉM NEVYŘEŠÍŠ. ZAPŘIČÍNIL HO TEN KDO ŠPATNĚ POSTAVIL TRAŤ.
Mě v té trati taky chodí po pás v nástupišti. To že jezdí auta střechou přes koleje je stejný problém. Neschopnost autorů něco udělat pořádně. Je jedno jestli budeš mít warez nebo origo, tyhle problémy budeš mít v obou hrách.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od anry »

KaMat píše:
anry píše:Nikdo nic? A jeste navíc jsem si dnes všim ze u trate Cologne - Koblenz hned na první zastavce od Koblenz me lidi chodí napříč vlakem pres kolejiste jako kdyby se nechumelilo. Poradí teda nekdo? Dělá vám to taky? Takové love to stojí a takovych chyb. A to nemluvím o Hamburg - Hannover kde u dvou mostů me pres kolejiste projíždí strechy aut co jezdí pod tratí. At se pak nikdo nediví, ze si pak lidi radeji stahnou warez.
LIDI V BETONĚ...
TENHLE PROBLÉM NEVYŘEŠÍŠ. ZAPŘIČÍNIL HO TEN KDO ŠPATNĚ POSTAVIL TRAŤ.
Mě v té trati taky chodí po pás v nástupišti. To že jezdí auta střechou přes koleje je stejný problém. Neschopnost autorů něco udělat pořádně. Je jedno jestli budeš mít warez nebo origo, tyhle problémy budeš mít v obou hrách.
Díky, konečně normalní odpověd. Pro ostatní, právě kvuli tomu jsem si TS koupil, a doufal jsem že tyto problemy zmizí. Nebudu si stežovat, kdybych mel warez, to da rozum. Dokonce jsem si to nechal preinstalovat jeste jednou steamem.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od Roman »

Jen dotaz. Není ten první screen náhodou s trati Cologne - Dusseldorf ? Protože tam vidím normální defaultní trolej, vegetaci, vozidla taky odpovídají tomuto addonu. Taky peron ze dvou překrývajících se loft objektů je vidět jen minimálně. DTG má snad všude modely stanic a zastávek dle reálu "na míru". Pokud je to ta jiná trať a není to addon RSC/DTG, tak se asi na něj nevztahuje podpora....
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Lidi v betoně

Příspěvek od KaMat »

Taky se k tomu ještě vrátím. Spletl jsem si trať. Cologne - Koblenz ani nemám.
Koukal jsem na Cologne - Dusseldorf :D
Odpovědět