Německé tratě

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Zdravíčko chlapi.
Jsem začátečník. Koupil jsem TS-2014 a nemůžu najít německé tratě a tedy ani ICE.
Poradí někdo prosím? Díky.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Německé tratě

Příspěvek od Roman »

PepaMichal píše:Zdravíčko chlapi.
Jsem začátečník. Koupil jsem TS-2014 a nemůžu najít německé tratě a tedy ani ICE.
Poradí někdo prosím? Díky.
TS2014 obsahuje v základě steam verze německou trať Hamburg - Hannover. Měl by Jsi ji tam mít včetně IC2. Musíš ale hledat v kariernich scénářích. Pokud ne, zkus ověřit integritu mezipaměti. Návod najdeš zde na fóru.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Romane díky za rychlou odpověď ale ani v těch kariérách se mi to nedaří najít a tak bych Tě prosil, můžeš mě víc nakopnout. Už jsem přece jenom staršího vydání.
Integrita mezipaměti je kde?
Ještě jednou díky za trpělivost.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Německé tratě

Příspěvek od Roman »

PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Tak mi napsalo:
1 file failed to validade and will be reacquired
Takže zřejmě znovu nainstalovat?
V každém případě Romane díky za pomoc a Tvou trpělivost.
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

PepaMichal píše:Tak mi napsalo:
1 file failed to validade and will be reacquired
Takže zřejmě znovu nainstalovat?
V každém případě Romane díky za pomoc a Tvou trpělivost.
Ano ,zde to píše že jeden soubor se nepodařilo identifikovat a tak bude znovu stažen ,jinak doporučuji spustit TS a první záložka a 1.ikona nás přenese do nabídek scénářů ,první je karierní ,quick a pod ,pokud rozkliknete první ikonu což jsou karierní scénáře ,vypíše vám to seznam tratí (pokud už jste jeli předtím jiný scénář tak vás to vrátí na něj) pokud jste třeba elaboroval s filtrem a označil americký kontinent ,tak tuhle trat v nabídce nehledejte ,jinak vlevo nahoře je seznam vozidel ,vpravo je seznam tratí ,pokud kliknu vlevo na ikonu objeví se mi seznam vozidel zapojených do carierních scénářů ( dle nabídek tratí) ,takže jestliže víte jak vypadá ICE 2 ,tak po kliknutí se vypíše seznam scénářů které toto vozidlo obsahuje,potom stačí už kliknout na uvedený scénář a začne nabíhat samotná aktivita ,upozornuji že takto to platí ve všech modech (karierní,standart,free) ,quick mod je trochu složitější,zde také vybírám první vozidlo ,potom trat ,dva body (výchozí a cílový) a nakonec čas,a počasí.
Rozepsal jsem to protože vidím že se moc neorientujete v TS.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Vlastíku díky i Tobě. Zejtra určitě vyzkouším.
Máš pravdu, že jsem úplný TS embrio. Hru jsem koupil asi před týdnem a i když je mi už přes padesát a ve škole do nás cpali ruštinu takže angličtina je pro mne tabu, nevzdávám to.
Díky.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

No samozřejmě že jsem elaboroval s filtrem (já blbec).
Takže ta trať je nenávratně v pr...?
Znovu jsem TS vyhodil z PC a zpět naistaloval ale výsledek je stejný. Prdlajs.
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Použitím filtru rozhodně o žádnou trať nepřijdeš. Maximálně se ti nebude zobrazovat v nabídce. Zkus sem dát obrázek, co tam máš. Třeba to pomůže zjistit problém.
Jak píše Michal ,kolikrát obrázek nebo scren ze hry napoví víc ,než jen psaní ,a můžeme ti fundovaně pomoci ,jinak nemá cenu kvůli každé hlouposti odinstalovávat TS ,protože potom znovu se to musí celé stahovat ,doporučuji si udělat přes steam zálohu na disk a instalaci provádět odtamtud ,je to rychlejší a méně časově náročné.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Tak kluci tady to je.
Přílohy
Tratě (640x300).jpg
loko (640x300).jpg
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

PepaMichal píše:Tak kluci tady to je.
To je v pořádku ,otázka je jestli máš verzi TS 2014 kde tahle trat byla v základním balíčku ,protože to vypadá že jsi možná koupil v akci TS 2014 ale které mělo v balíčku jenom anglické tratě ,ale opravdu ted nevím .
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Tak jsem to znovu objednal. Uvidíme.
Díky kluci za pomoc.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Německé tratě

Příspěvek od kiski »

Nie som si istý, ale obe verzie TS2014, čiže aj Standard aj Steam verzia, nemeckú trať Hamburg - Hannover obsahujú... Takže minimálne táto nemecká trať by mala byť v inštalácií určite... :?
Braňo
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Braňo já si to myslím taky ale už je objednáno. Na tohle peněz nelituju. No tak to budu mít dvojmo.
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

PepaMichal píše:Braňo já si to myslím taky ale už je objednáno. Na tohle peněz nelituju. No tak to budu mít dvojmo.
Pepo ,nechápu jak to objednáváš ,protože pokud vím tak se to platí přes účet nebo kartu a stahuješ ihned pokud máš steam verzi .
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Německé tratě

Příspěvek od kiski »

Vlastík, ono tuším existuje aj krabicová verzia hry... Možno by mal PepaMichal uviesť, či kupoval digitálny produkt na stiahnutie cez net alebo krabicové vydanie. Možno to krabicové je v niečom odlišné.
Braňo
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Německé tratě

Příspěvek od kuboss »

Chlapi poviem vam ze existuje tolko podivnych verzii RW ze by ste neverili. Mne sa TS14 podarilo kupit za 2$ a bol to holy engine bez trati a lokomotiv. To je samozrejme extrem z ruskeho webu, ale ak je mozne hento, tak myslim, ze nie je problem urobit balicek "cohokolvek" a nasledne to predat. 8-)
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Vlastik píše:
PepaMichal píše:Braňo já si to myslím taky ale už je objednáno. Na tohle peněz nelituju. No tak to budu mít dvojmo.
Pepo ,nechápu jak to objednáváš ,protože pokud vím tak se to platí přes účet nebo kartu a stahuješ ihned pokud máš steam verzi .
Vlastiku já mám RW asi 3 týdny a kupuju ho přes různé e-shopy za pouhých cca 800 Kč (bez dopravy). Všechno se teprve učim. A po padesátce to do tý kebule leze pomalu. Proto jsem za jakoukoliv pomoc od Vás všech vděčný. Vím, že se dá nakupovat přes Steam ale ještě nevim jak ale slibuju, že to doženu, vysedím si to tady a do tý palice to dostanu.
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

PepaMichal píše:
Vlastik píše:
PepaMichal píše:Braňo já si to myslím taky ale už je objednáno. Na tohle peněz nelituju. No tak to budu mít dvojmo.
Pepo ,nechápu jak to objednáváš ,protože pokud vím tak se to platí přes účet nebo kartu a stahuješ ihned pokud máš steam verzi .
Vlastiku já mám RW asi 3 týdny a kupuju ho přes různé e-shopy za pouhých cca 800 Kč (bez dopravy). Všechno se teprve učim. A po padesátce to do tý kebule leze pomalu. Proto jsem za jakoukoliv pomoc od Vás všech vděčný. Vím, že se dá nakupovat přes Steam ale ještě nevim jak ale slibuju, že to doženu, vysedím si to tady a do tý palice to dostanu.
Pepo to je v pořádku ,nikdo učený z nebe nespadl ,ale přeci jenom doporučuji nakupovat né přes e-shopy ,ale přímo přes steam ,je to jistota toho že máš vždy všechny aktualizace a jistota toho že máš vše legální .Stejně platíš v těch e-shopech přes účet a nebo kartu ,takže je to jedno ,jediné co musíš tak mít staženou aplikaci steam.exe a registrovat se ,o víc se potom starat nemusíš ,a kolikrát jsou přes steam velké slevy ohledně hry nebo addonů to se ti také vyplatí ,já a nebo z kluků zde vždy takovéto odkazy na slevy dáváme ,je třeba to tu více sledovat a nebo se ptát .
Rozhodně už bych nic nekupoval přes e-shop ,stejně by jsi kvůli aktualizaci měl se na ten steam zaregistrovat a měli by ti chodit aktualizace ,já jsem poslední dvd s hrou koupil v roce 2008 a od té doby už jenom steam verzi,začátky jsou těžké je třeba vydržet.
Myslím že je zde dost lidí kteří ti případně třeba po skype nebo jinak pomohu provést s instalací a nákupem přes steam.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Tady jsem to koupil.
Přílohy
Bez názvu (640x320).jpg
Odpovědět