Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
railwak
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. kvě 2013 11:48:05

Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Příspěvek od railwak »

Ahojte, lidi
měl bych na vás prosbu o radu. Zakoupil jsem si tenhle scénářový balíček(Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01). Instalace, vozy, ... vše v pohodě. Jenom, když si vytvořím soupravu v editoru [jak to lze v quick driveru] ( např. ICE1 ), tak si poskládám celou soupravu ručně. Samozřejmě dávám vagóny z " wagon" a hnací mašiny z "locomotive", tak mě to nehce pustit dál ( abych tu soupravu uložil a mohl brázdit koridory). Všechny mašiny z toho addonu mi nejdou z pozice strojvůdce. Zkoušel jsem to i přes to, že si vlezu přímo do nějaké tratě a poskládám soupravu přímo na kolejích, pak tam dám jakoby toho strojvůdce ( ta ikonka té hlavy strojvůdce). Ona se mi nad hnací vozidlo zobrazí, tak to uložím a když na ten vlak kliknu, tak se pak nedostanu ani na stanoviště strojvůdce, ale hra ani nepadá, prostě ten vlak ani nerozjedu. Chová se to jako když jsem si jednou omylem přepnul hru na mód "simple" ( je to pod driver > buď je tam "expert" či simple"). Vyzkoušel jsem obě varianty a stejný problém. Navíc jsem viděl, že lze s těmi jednotkami jezdit ( http://www.youtube.com/watch?v=IhQ4wzo4K0I ). Snažil jsem se hledat i na německých fórech odpověď, ale neúspěšně. Tedy prosím vás o radu co s tím...
Předem děkuji.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Příspěvek od 750225lentilka »

Protože jsou všechny jako neřiditelný "traffic". Řídit lze jen BR143 a to po zaškrtnutí záložky "German RailroadsRW" a teď už zas nevím jaká podsložka...Taky jsem byl tímhle zklamán, ale co se dá dělat :(
railwak
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. kvě 2013 11:48:05

Re: Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Příspěvek od railwak »

Díky moc! Tak jsem si to asi kupoval zbytečně... :)
Vlastik

Re: Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Příspěvek od Vlastik »

Pokud máš na mysli tohle :
Obrázek

tak máš u toho 44.stránkový manuál ,scénáře začínají od 31.strany ,a dozvíš se že máš k dispozici k řízení vlaku hráče řadu BR 143,101,151 atd.
samozřejmně za předpokladu že máš tyto vozidla v TS ,jsou to defaultní z european assets pack,dále tam máš plno kvalitních skínů na mnoho vozidel .
railwak
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. kvě 2013 11:48:05

Re: Potíže s TTB Szenariopaket Berlin-Wittenberg 01

Příspěvek od railwak »

A jo toho jsem si nevšiml v tom návodu. .. :-) ... díky ... máš pravdu v tom ze je tam plno vagónů apod., takže to nebylo 100% zklamání, ale tesil jsem se na to, že všechno budu moc pilotovat. .. :-D
Odpovědět