Nelze rozjet 151

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Nelze rozjet 151

Příspěvek od Lesan »

Zdravím!
Je to již déle, co mám Train Simulator. Jezdil jsem, všechno v pohodě, ale dnes se mi stalo tohle.
Jel jsem s 151 019 a asi osmi vozy na Testovací trati. V Loukách (?) jsem zastavil, stejně jako jinde, dveře jsem otevřel, zavřel a chci se rozjet. Jenže tam, kde je v 350 Mirel :) nesvítilo nic, ani po zmáčnutí Q. Prostě se nešlo rozjet. Mašinu jsem vypnul a zapnul, ale nic. Bylo zabržděno nouzovou brzdou a nešlo odbrzdit. Když jsem loko shodil asi po čtvrté, najednou se odbrzdila. Jenže než jsem ji zapnul, začal řvát zabezpečovák a zase nouzová brzda..
Setkal se jste se s tím někdo? Díky za odpověď.
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Nelze rozjet 151

Příspěvek od Hawk »

Tušim, že ti tam skočila NZ1 nebo NZ2. Ta se resetuje entrem na Mirellu. Když nahazuješ loko, tak zabrzdi lokomotivní brzdu. Kluci mě kdyžtak opraví.
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Nelze rozjet 151

Příspěvek od Lesan »

Díky, jestli se to stane, tak už doufám vím, jak na to.
;)
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Nelze rozjet 151

Příspěvek od Dusan »

Vypozoroval jsem, že někdy poté, co nestihnu dostatečně rychle zmáčknout "živák" Q, spustí se mi automaticky rychlobrzda, následně nahodím lokomotivu a pak začne znova pískat nějaký bezpečnostní hlásič, tak tlačítko Q nepomáhá a je potřeba zmáčknout Enter na numerické klávesnici, jinak by došlo opět na automatickou rychlobrzdu...
(a to se podotýkám týká verze lokomotivy bez Mirelu)
Odpovědět