Denní doba?

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Denní doba?

Příspěvek od anry »

Zdravím, potřebuju poradit jak mam do jedné free trate dostat fungující denni dobu. Aspon si myslim ze to je tím. Proste at si dám QD za tmy nebo v poledne, je to furt stejny. Když v RW_tools vymenim pocasí, tak mam jen cernocernou tmu. Jediny co funguje, je to od Kuju. Jenze porad stejny v mlze bez stinů a slunce. Poradí me nekdo??
Přílohy
Screenshot__4.jpg
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Denní doba?

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: anry je to Felberpass V2, Jestli ano tak vyžaduje Hagen-Sieben Route DLC pro pre TS2013 uživatele defaultni trať. Btw. zkousel si pri změne TimeOfDay zrušit zaškrtnutí púvodních asset providerů v editoru tratě.
Edit je nutné vyměnit TimeOfDay a Weather v editoru tratě. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Denní doba?

Příspěvek od anry »

Nene , je to TUNNEL AV, Felberpass mam uz v pořádku. A jak jsem psal, kdyz se pokusim tam dát jine počasí tak mám černo. Jeste se teda podivam kde se dá zrusit to zaškrtnutí púvodních asset providerů v editoru tratě.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Denní doba?

Příspěvek od anry »

Jojo, zrusil jsem tam pár fajek a uz to zatim funguje. Doufam ze jsem tim nezrusil zobrazovani zase neceho jineho.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Denní doba?

Příspěvek od anry »

Tak jsem nakonec vse vrátil jak to bylo. Jen, i kdyz jsem Hagen-Siegen mel nainstalovanej, tak jsem ho musel v editoru zakliknout, ted uz to funguje, dik.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Denní doba?

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: anry je dobře, žes přišel na to čímto bylo. On TS 2xxx se chová občas dost temperamentně co se Freeware týče. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Odpovědět