Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Michalvit
Příspěvky: 3
Registrován: stř 29. črc 2015 11:50:48

Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Michalvit »

Zdravím,
mám TS2015 a když nainstaluji lokomotivy(např. ES64, Ragulin,...), pomocí toho, že v zabaleném archivu mám složky Assets, Content a Manuals. Přesunu je normálně do složky kde mám nainstalovanou hru TS2015. Problém je v tom, že ve hře v editoru scénáře se mi lokomotivy nainstalované pomocí přesunutí těchto složek nezobrazují. I když na pravé straně mám lokomotivu odškrtlou, aby byla vidět, tak vlevo v seznamu lokomotiv jí prostě nevidím.
Pokud ale nainstaluji lokomotivu pomocí programu Utilities, tak mi ve hře funguje normálně.
Potřeboval bych radu, proč mi po přetažení složek lokomotiva nefunguje.
Děkuji.
Michalvit
Příspěvky: 3
Registrován: stř 29. črc 2015 11:50:48

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Michalvit »

Bohužel. V Menu hry stavení dám Clear cache, restartuji hru a nejde to. Ani když to smažu a hru nerestartuji, tak to nejde.
Vlastik

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Vlastik »

Michalvit píše:Zdravím,
mám TS2015 a když nainstaluji lokomotivy(např. ES64, Ragulin,...), pomocí toho, že v zabaleném archivu mám složky Assets, Content a Manuals. Přesunu je normálně do složky kde mám nainstalovanou hru TS2015. Problém je v tom, že ve hře v editoru scénáře se mi lokomotivy nainstalované pomocí přesunutí těchto složek nezobrazují. I když na pravé straně mám lokomotivu odškrtlou, aby byla vidět, tak vlevo v seznamu lokomotiv jí prostě nevidím.
Pokud ale nainstaluji lokomotivu pomocí programu Utilities, tak mi ve hře funguje normálně.
Potřeboval bych radu, proč mi po přetažení složek lokomotiva nefunguje.
Děkuji.
No jak píše Michal po spuštění TS dát pročistit cashe pamět a nebo když kopíruješ ty soubory do assets /DGT (RSC) a podobně tak smazat ručně blueprint.pak potom se ti uvedené modely objevý v nabídce.
Pokud máš legální TS a nelegální addony od RSC nebo DTG tak se ti sice v nabídce objeví ale nejdou umístit do trati nebo scénáře.
Z toho nepoznám jestli myslíš modely od DTG nebo vR a HRQ.
Michalvit
Příspěvky: 3
Registrován: stř 29. črc 2015 11:50:48

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Michalvit »

Díky za rady. Pomohla přeinstalace hry. :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
mám podobný problém, jako kolega výše. Stáhl jsem a nainstaloval přes Utilities pack Lv 141 od Kiski, lokomotivu nevidím v žádné hlavní nabídce, je schovaná pod Editací, když si tvořím svoji soupravu. Zde tato Lv je. V Menu hry dám Clear cache, restartuji hru, ale Lv vidět není..
V čem je, prosím, problém?
Děkuji Míla
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od haldo11 »

Nemáš podobný problém ... Ako má hra vedieť a ponúknuť ti v hlavnom menu, v ktorej trati a pod akým scenárom s nou chceš jazdiť? V editore si vytvor jednoduchý scénar (pokiaľ žiadny neexistuje, a ak áno, radšej ho nechaj tak), pomenuj ho, vlož loko, označ na ňu fíru (možnosť do nej vôbec nasadnúť) a potom si ten scénar v hlavnom menu vyber.
Vlastik

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Vlastik »

haldo11 píše:Nemáš podobný problém ... Ako má hra vedieť a ponúknuť ti v hlavnom menu, v ktorej trati a pod akým scenárom s nou chceš jazdiť? V editore si vytvor jednoduchý scénar (pokiaľ žiadny neexistuje, a ak áno, radšej ho nechaj tak), pomenuj ho, vlož loko, označ na ňu fíru (možnosť do nej vôbec nasadnúť) a potom si ten scénar v hlavnom menu vyber.
Můžete si vytvořit tu lokomotivu v quick drive ,postup je zde na forum několikrát uvedený.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od kiski »

Presne ako píše Vlastik, vytvoriť si Quick Drive consist s mojou loko je rovnako jednoduché ako s inými rušňami - dať vytvoriť nový consist, a vybrať loko zo zoznamu elektrických lokomotív... Uložiť a hrať ;)
Braňo
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od haldo11 »

kiski píše:Presne ako píše Vlastik, vytvoriť si Quick Drive consist s mojou loko je rovnako jednoduché ako s inými rušňami - dať vytvoriť nový consist, a vybrať loko zo zoznamu elektrických lokomotív... Uložiť a hrať ;)
Quick Drive som nemal nikdy potrebu využiť, máte pravdu, nehádam sa, môže byť ;)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Railworks TS2015 - Nefunkční lokomotivy(zobrazení)

Příspěvek od Míla »

Pánové, děkuji za odpovědi.
Míla
Odpovědět