Kopie scénáře

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Kopie scénáře

Příspěvek od Kohlik »

Zdravím,
jako začátečník :oops: mám tuto otázku :

Mám fungující scénář, u kterého bych chtěl jen vyměnit loko hráče, takto upravený scénář uložit a hrát pak oba scénáře. U RW TOOLS jsem tuto možnost nenašel.
TS 2021 - v71.5a - STEAM
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor, MEM = 64,0 GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, NVIDIA High Definition Audio
C: NTFS, 1862,4 GB, SSD
Win 10 Education 64bitový

Děkuji za každou odpověď !
Zdraví Zdeněk
Vlastik

Re: Kopie scénáře

Příspěvek od Vlastik »

Kohlik píše:Zdravím,
jako začátečník :oops: mám tuto otázku :

Mám fungující scénář, u kterého bych chtěl jen vyměnit loko hráče, takto upravený scénář uložit a hrát pak oba scénáře. U RW TOOLS jsem tuto možnost nenašel.
Jaká koliv loko,se ted vyměnuje přímo v editoru TS
viz manuál TS.
postavíš vedle na kolej tu mašinu kterou chceš použít a přesuneš na ní instrukce,původní loko smažeš a tu novou s instrukcemi zapojíš zpátky.
Manuály je dobré študovat,protože zbytečné vlákno.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Kopie scénáře

Příspěvek od KaMat »

Může si udělat kopii a v ní vyměnit :)
Vlastik

Re: Kopie scénáře

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Vlastiku, taky by neškodilo, kdyby sis příspěvek Kohlika přečetl pořádně. ;)
Michale co je špatně,tak všechno si může udělat v TS,naklonovat scénář a vyměnit mašinu bez ztráty instrukcí.
snad chápe že už k tomu RW_Tools nepotřebuje.
Vlastik

Re: Kopie scénáře

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Co je špatně? Podle tvého popisu by si přepsal původní scénář. On chtěl zachovat oba.
O scénáři nikde nepíšu,ale o výměně loko,a pokud by četl manuál tak by vtohle věděl že se dá scénař naklonovat a vyměnit loko,jak to napsal KamAT.
Obojí je v základním manuálu k TS,předpokládal jsem že je to jasné že musí ten scénář naklonovat,nejsem debil.
Jak říkám znytečné vlákno,takových je tu plno. Vždy by stačilo napsat přečti si manuál a ušetří to spoustu času druhým.
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Kopie scénáře

Příspěvek od Kohlik »

Omlouvám se všem, kterých jsem se dotknul svým hloupým dotazem. Problém je vyřešen, vše funguje a to poslední, co bych si přál, je to, aby můj dotaz zde probudil nějaké (podle mne naprosto zbytečné) vášně a přilil olej do ohně nějakých sporů. Pro příště se budu lépe snažit nejdříve získat informace z jiných zdrojů. Uznávám, že je zbytečné takto zaplňovat zdejší forum. A ještě jednou děkuji za pomoc.

Zdraví Zdeněk
Odpovědět