Utilities

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Bublifuk_
Příspěvky: 6
Registrován: pát 04. led 2019 6:20:37

Utilities

Příspěvek od Bublifuk_ »

Když si chci přiinstalovat nějaký model do složky utilities, jdou tam vložit jen soubory .rwp. Jakým způsobem mám dostat do TS modely, objekty, tratě apod. s koncovkou .rar, .zip apod.?
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Utilities

Příspěvek od popocatepetel »

Ahoj. Musíš ich rozbaliť, buď tam budeš mať súbory .rwp, tie cez tú utilitku, alebo tam budeš mať súbory Assets, Conntent, Manual, prípadne iné. Tie cez Total commander skopíruj do hry (ak otvoríš priečinok s hrou, budeš tam mať tieto názvy súborov - Assets, Content, Manual, ...) a dáš prepísať súbory, záleží na tom, čo autor toho konkrétneho modelu píše v readme priloženom pri modeli. Aspoň tak to robím ja a nemám žiadny problém. Inak myslím, že je tu o tom už dosť popísané. A ak máš čas na hranie tejto hry, treba si nájsť aj čas na trošku hľadania. Neber to ako rýpanie, len rada pre budúcnosť. ;) Prajem príjemnú zábavu.
Bublifuk_
Příspěvky: 6
Registrován: pát 04. led 2019 6:20:37

Re: Utilities

Příspěvek od Bublifuk_ »

No... To vím též. Ale problém je v tom, že některé soubory .rar či .zip vůbec soubory .rwp neobsahují. Některé soubory .rar obsahují další .rar soubory, které nejdou otevřít. A s tím si nevím rady.... A některé soubory ani přejmenovat nejdou.
Daniel_cz
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. čer 2019 16:44:52

Re: Utilities

Příspěvek od Daniel_cz »

Chtěl bych se též zeptat jak dostat do hry modely/traťě protože do untilities jdou vložit jen .rpk nebo .rwp a já mám věčinu buď .zip nebo jíné a nejdou mě tam dát prosím o pomoc.


Předem děkuji
krendy96
Příspěvky: 77
Registrován: úte 05. čer 2018 15:33:24
Bydliště: Doma

Re: Utilities

Příspěvek od krendy96 »

Daniel_cz píše: ned 16. čer 2019 16:52:31 Chtěl bych se též zeptat jak dostat do hry modely/traťě protože do untilities jdou vložit jen .rpk nebo .rwp a já mám věčinu buď .zip nebo jíné a nejdou mě tam dát prosím o pomoc.


Předem děkuji
Zip rozbaľ cez winrar alebo 7zip.
krendy :lol:
Odpovědět