No lights :D

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Trať 310 a okolí
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. pro 2018 8:28:04

No lights :D

Příspěvek od Trať 310 a okolí »

Zdar, při rozsvícení reflektorů, či osvětlení stanoviště/přístrojů se nic nerozsvítí, prostě je tma. U reflektoru jde sice z venku vidět, že svítí, ale ze stanoviště vůbec neosvětluje koleje. Čím by to mohlo být?
HawkCZ
Příspěvky: 17
Registrován: úte 09. říj 2018 22:37:29

Re: No lights :D

Příspěvek od HawkCZ »

Nastavení > Dynamic Lights
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: No lights :D

Příspěvek od Šnek »

Dynamic Lights mám i já zaškrtnuté a stejně dálkový světlomet ve většině případů neodpovídá realitě. Za mě by měl být víc nasměrován světelný kužel na koleje.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: No lights :D

Příspěvek od Subterra »

Šnek píše: stř 30. led 2019 9:23:43 Dynamic Lights mám i já zaškrtnuté a stejně dálkový světlomet ve většině případů neodpovídá realitě. Za mě by měl být víc nasměrován světelný kužel na koleje.
Tohle ale vůbec nesouvisí s jeho problémem, on píše, že mu nesvítí vůbec, resp. nevidí osvětlení z kabiny a ne že mu svítí nízko/vysoko apod.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: No lights :D

Příspěvek od Šnek »

U reflektoru jde sice z venku vidět, že svítí, ale ze stanoviště vůbec neosvětluje koleje. Čím by to mohlo být?
Opravdu to nesouvisí?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No lights :D

Příspěvek od Michal »

Tady bych řekl, že má HawkCZ a Subterra pravdu. Pokud mu nefunguje ani osvětlení stanoviště/přístrojů, tak nebude mít zapnutá dynamická světla. Z venku na reflektoru uvidí jenom textury, ale ne vlastní světelný zdroj.
Trať 310 a okolí
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. pro 2018 8:28:04

Re: No lights :D

Příspěvek od Trať 310 a okolí »

Díky všem za pomoc, pomohlo to, že jsem si zapnul Dynamic Lighting.
Odpovědět