Jak vytvořit BP pro počasí

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Jak vytvořit BP pro počasí

Příspěvek od Subterra »

Ahoj, je tu někdo, kdo by mi byl schopen poradit, jak vytvořit BP pro počasí? Chtěl jsem si přidelat BP do denní doby, kde by byla vyšší intenzita sněžení. Vytvořil jsem tedy nový BP, hodnoty jsem obšlehnul z jiného počasí (prozatím). Problém je v tom, že ať změním jakoukoliv hodnotu, tak ve hře přestane sněžit, resp. jakoby se BP stal nefunkčním a počasí se vrátilo na nastavení 0.default. Pročítal jsem nějaký návod jak počasí vytvořit, ale nejsem z něj moc moudrý. Od všeho tam jsou 4 druhy (weather,cloud,precipitation) a nevím, jestli musím nastavit nějaké hodnoty u všeho, pokud chci vytvořit fixní počasí (silné sněžení). Jak by hra pak poznala, jestli má být zataženo, bouřka,jak intenzivně má sněžit?
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Jak vytvořit BP pro počasí

Příspěvek od kiski »

Myslím, že do počasia sa v RW komunite vŕtal len Roman, popr. Dominik. Treba sa popýtať priamo ich.
Braňo
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Jak vytvořit BP pro počasí

Příspěvek od Subterra »

Dominika jsem se už ptal a ten mi řekl, že tomu sám moc nerozumí a dělal to metodou pokus omyl :D
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Jak vytvořit BP pro počasí

Příspěvek od kiski »

Tak ti potom asi iné nezostáva, len sa opýtať ešte Romana alebo tiež ísť cestou pokus-omyl :)
Braňo
Odpovědět