Nemožnost otáček se v kabině

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
David
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. říj 2018 16:46:15

Nemožnost otáček se v kabině

Příspěvek od David »

Zdravím, po delší době jsem zjistil, že se nemůžu otáček jen a pouze v kabině lokomotivy. Z venkovního pohybu můžu v klidu otáčet. Zkoušel jsem hledat různé řešení na internetu, ale tam odkazují na nějaký IRtracker, který jsem v životě neinstaloval, jelikož nemám ani webkameru. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neměl stejný problém a jestli se mu ho podařilo vyřešit.

Dky.
krendy96
Příspěvky: 77
Registrován: úte 05. čer 2018 15:33:24
Bydliště: Doma

Re: Nemožnost otáček se v kabině

Příspěvek od krendy96 »

David píše: stř 19. čer 2019 14:00:35 Zdravím, po delší době jsem zjistil, že se nemůžu otáček jen a pouze v kabině lokomotivy. Z venkovního pohybu můžu v klidu otáčet. Zkoušel jsem hledat různé řešení na internetu, ale tam odkazují na nějaký IRtracker, který jsem v životě neinstaloval, jelikož nemám ani webkameru. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neměl stejný problém a jestli se mu ho podařilo vyřešit.

Dky.
A v akej lokomotíve to je?
krendy :lol:
David
Příspěvky: 9
Registrován: ned 28. říj 2018 16:46:15

Re: Nemožnost otáček se v kabině

Příspěvek od David »

krendy96 píše: stř 19. čer 2019 19:45:37
David píše: stř 19. čer 2019 14:00:35 Zdravím, po delší době jsem zjistil, že se nemůžu otáček jen a pouze v kabině lokomotivy. Z venkovního pohybu můžu v klidu otáčet. Zkoušel jsem hledat různé řešení na internetu, ale tam odkazují na nějaký IRtracker, který jsem v životě neinstaloval, jelikož nemám ani webkameru. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neměl stejný problém a jestli se mu ho podařilo vyřešit.

Dky.
A v akej lokomotíve to je?
Právě že ve všech :(
krendy96
Příspěvky: 77
Registrován: úte 05. čer 2018 15:33:24
Bydliště: Doma

Re: Nemožnost otáček se v kabině

Příspěvek od krendy96 »

David píše: čtv 20. čer 2019 14:10:05
krendy96 píše: stř 19. čer 2019 19:45:37
David píše: stř 19. čer 2019 14:00:35 Zdravím, po delší době jsem zjistil, že se nemůžu otáček jen a pouze v kabině lokomotivy. Z venkovního pohybu můžu v klidu otáčet. Zkoušel jsem hledat různé řešení na internetu, ale tam odkazují na nějaký IRtracker, který jsem v životě neinstaloval, jelikož nemám ani webkameru. Chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neměl stejný problém a jestli se mu ho podařilo vyřešit.

Dky.
A v akej lokomotíve to je?
Právě že ve všech :(
Aha tak potom neviem :cry:
krendy :lol:
Odpovědět