VECTRON ZSSK

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

VECTRON ZSSK

Příspěvek od Tomasz.L »

Čauky.
Mam problém s Vectronem ZSSK, kterého né a né nainstalovat správně. :oops: Na uloz.to jsem stahnul soubor Railworks-Vectron.zip ale chybí tam návod jak Vectrona nainstalovat. Maxim. co se mi podařilo bylo že lokomotivy sice vidět byly ale bez textury! Potřeboval bych poradit nebo napsat instalační návod co s tím udělat poněvač já už fakt nevim. :cry: Otázka taky je jestli ten soubor se skinem obsahuje veškeré náležitosti ke správné funkci!? Mám zakoupený oba Vectrony.

Díky
Carfing
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. črc 2017 11:44:33

Re: VECTRON ZSSK

Příspěvek od Carfing »

Tomasz.L píše: ned 23. čer 2019 18:18:33 Na uloz.to jsem stahnul soubor Railworks-Vectron.zip ale chybí tam návod jak Vectrona nainstalovat.
Pokud se jedná o soubor Railworks - Vectron ZSSK.zip, v něm návod je. Jenže v souboru ZSSK 383 101-3.bin je drobná chyba, ale ta způsobuje, že se lokomotiva v Railworks nezobrazí.
Tomasz.L píše: ned 23. čer 2019 18:18:33 Otázka taky je jestli ten soubor se skinem obsahuje veškeré náležitosti ke správné funkci!?
Tento reskin je udělaný méně používaným postupem pomocí reskin blueprintu. To ale umožňuje, aby v balíčku byl pouze soubor s blueprintem a soubor s hlavní texturou. Pomocí Train Simulator Utilitis má ZSSK383101.rwp jen 2,92 MB oproti 113 MB. Kromě toho má hlavní textura reskinu bílý alfakanál.
Odpovědět