Spusteni hry

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Jan-Chin
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. bře 2010 13:28:13

Spusteni hry

Příspěvek od Jan-Chin »

Dobry den, stahl jsem si hru z internetu abych se podival jak vlastne vypada a mam problem se spusteni...

po otereni ikony mi naskoci hlaska "please login to steam"

Steam mam, protoze sem hrac Cs1.6, ale jak zprovoznit tuto hru se mi nedari uz nejakych par dnu...
pokusil jsem se nekolikrat hru stahnout znova a znova, ale porad narazim na stejnej problem, ikdyz stahuju z jinych zdroju. Mohl by prosim nekdo poradit??
Vlastik

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Vlastik »

Dobry den, stahl jsem si hru z internetu abych se podival jak vlastne vypada a mam problem se spusteni...

po otereni ikony mi naskoci hlaska "please login to steam"

Steam mam, protoze sem hrac Cs1.6, ale jak zprovoznit tuto hru se mi nedari uz nejakych par dnu...
pokusil jsem se nekolikrat hru stahnout znova a znova, ale porad narazim na stejnej problem, ikdyz stahuju z jinych zdroju. Mohl by prosim nekdo poradit??
Ahoj,
z tvého příspěvku není jasné jestli jsi si stáhnul legální verzi právě přes steam a nebo nějáký warez?
Pokud tedy ze steamu tak se přihlašuješ loginem tím kterým jsi hru stahoval,po prvním úspěšném přihlášení je možnost si heslo změnit a tím se pak přihlašovat.

Pokud jsi si stáhnul hru někde bokem ,tak většinou je už upravena aby nebylo zapotřebí právě ten stam který si při každém spuštění pc ověřuje pravost RW.
Pokud jsi na seamu přes jinou legální hru a Rw nemáš legálně zakoupen právě přes steam tak jí přes steam nikdy nespustíš i když tam máš jinou legální hru.
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Logan »

Zřejmě hru ale nemáš zakoupenou a přes Steam si to nestahoval. Jinak by to po tobě nechtělo opětovné přihlášení. Zakup si jí a pak se ti v seznamu her na Steamu objeví ke stažení.
Uživatelský avatar
ddusann
Návěstní mistr
Příspěvky: 19
Registrován: ned 22. lis 2009 20:11:53
Bydliště: Vrútky
Kontaktovat uživatele:

Re: Spusteni hry

Příspěvek od ddusann »

Jan-Chin píše:po otereni ikony mi naskoci hlaska "please login to steam"
Rovnaká hláška sa zobrazuje aj mne, mám tam však aj súbor Start_RailWorks.exe (ikona červenej šípky) a cez to sa hra spustí bez používania Steam-u.
ak ma chcete kontaktovať, urobte tak na ddusann7@gmail.com
Jan-Chin
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. bře 2010 13:28:13

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Jan-Chin »

ddusann píše: Rovnaká hláška sa zobrazuje aj mne, mám tam však aj súbor Start_RailWorks.exe (ikona červenej šípky) a cez to sa hra spustí bez používania Steam-u.
jo tak takovou ikonku tu nemam :)
Jan-Chin
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. bře 2010 13:28:13

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Jan-Chin »

Logan píše:Zřejmě hru ale nemáš zakoupenou a přes Steam si to nestahoval. Jinak by to po tobě nechtělo opětovné přihlášení. Zakup si jí a pak se ti v seznamu her na Steamu objeví ke stažení.
samozrejme si nebudu kupovat hru, kdyz ani nevim zda me to chytne... na steamu to stoji pres tisic, coz by mi ani tak nevadilo, ale na druhou stranu nechci kupovat nic zbytecne :)
zkousel jsem i Train Simulator, ten se mi i tak nejak libil, Ceske trate a tak, ale bohuzel nevim jak to vsechno dam do hry, nikdy se mi to nepovedlo a nikdo nechce poradit... takze sem to smazal a ted zkousim Railworks s domenkou ze to bude snazsi :)
Logan
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 04. úno 2010 22:01:47

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Logan »

No co se týče českých addonů tak tě asi zklamu, jelikož do hry RW není hotovo zatím nic až na vyjímku pár vozů a nějakých objektů pro stavitele tratí. Holt je nedostatek příznivců tím pádem práce jdou minikrůčkem. Jinak návody, jak něco dostat do hry, tu jsou.
Jan-Chin
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. bře 2010 13:28:13

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Jan-Chin »

Logan píše:No co se týče českých addonů tak tě asi zklamu, jelikož do hry RW není hotovo zatím nic až na vyjímku pár vozů a nějakých objektů pro stavitele tratí. Holt je nedostatek příznivců tím pádem práce jdou minikrůčkem. Jinak návody, jak něco dostat do hry, tu jsou.
tak ono kdyby se nasel nekdo kdo si udela cas na me aby me naucil vytvareni krajin a tak, tak bych mohl pomoci, cas mam, nervy taky a zajem taky :)
jen uz me omrzelo procitani ruznych navodu ze kterych se nedozvim v podstate nic :)
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Josef72 »

A jak jinak se chceš naučit vytváření krajin, když ne podle návodu ? Přece ti nikdo nebude popisovat , jak používat "zvedání terénu", zarovnání terénu pod kolejema, vytváření náspu apod. , když už to bylo přeložené do češtiny.
Lee
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. dub 2009 19:07:18

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Lee »

Josef72: Asi tuším jak to myslí. Já když jsem laboroval s msts, kde je taky plno návodů, byl jsem ochoten i něco málo zaplatit za to, abych mohl někoho živě sledovat při práci. V závěru to vychází tak, že buď mohu půl dne studovat text a zkoušet to v editoru, nebo mohu sednou s kamarádem k jednomu PC a on mi během hodiny ukáže mnohem víc než text samotný. To mluvíme ale o msts. ;)
Jan-Chin
Příspěvky: 5
Registrován: pát 19. bře 2010 13:28:13

Re: Spusteni hry

Příspěvek od Jan-Chin »

Lee píše:Josef72: Asi tuším jak to myslí. Já když jsem laboroval s msts, kde je taky plno návodů, byl jsem ochoten i něco málo zaplatit za to, abych mohl někoho živě sledovat při práci. V závěru to vychází tak, že buď mohu půl dne studovat text a zkoušet to v editoru, nebo mohu sednou s kamarádem k jednomu PC a on mi během hodiny ukáže mnohem víc než text samotný. To mluvíme ale o msts. ;)
jj tak sem to myslel... jak ve skole prectu si to a vim prd, ale kdyz treba uvidim film, mnohem vic si to predstavim, takhle sem vyzral na mature :D
Odpovědět