Nenajíždějící se vagóny

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
BombonCZ
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. kvě 2020 11:08:12

Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od BombonCZ »

Zdravím, po nainstalování vagónů přes program utilities se vagóny vždy ve hře objeví, ale jakmile je musím instalovat přes složku assets, tak je ve hře sice mám, ale když daný vagón chci položit na kolej, tak se vůbec neobjeví. Myslíte si že tento problém může být tím, že nemám zakoupený TS Europan loco & assets pack?
Děkuji a popřípadě se omlouvám za zbytečný dotaz, ale jsem opravdu začátečník.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od Subterra »

Ne, to znamená jen jedinou věc, že to máš blbě nainstalovaný.
BombonCZ
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. kvě 2020 11:08:12

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od BombonCZ »

A mohu se ještě zeptat k čemu je ten european pack dobrý ??
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od Michal »

BombonCZ píše: čtv 07. kvě 2020 0:07:14 A mohu se ještě zeptat k čemu je ten european pack dobrý ??
Některé tratě používají věci obsažené v ELAP. Hlavně cestující na peronech. Bez nich pak nejsi schopen odbavit zastávku.
Subterra píše: stř 06. kvě 2020 17:12:39 Ne, to znamená jen jedinou věc, že to máš blbě nainstalovaný.
Tady bych byl opatrnější. Už jsem se setkal s tím, že nějaký model využíval součásti jiného modelu z ELAP, tuším šroubovku nebo zvuky. Každopádně tato informace by měla být uvedena v readme modelu, který se BombonCZ snaží nainstalovat.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od Subterra »

Michal píše: čtv 07. kvě 2020 9:13:06
BombonCZ píše: čtv 07. kvě 2020 0:07:14 A mohu se ještě zeptat k čemu je ten european pack dobrý ??
Některé tratě používají věci obsažené v ELAP. Hlavně cestující na peronech. Bez nich pak nejsi schopen odbavit zastávku.
Subterra píše: stř 06. kvě 2020 17:12:39 Ne, to znamená jen jedinou věc, že to máš blbě nainstalovaný.
Tady bych byl opatrnější. Už jsem se setkal s tím, že nějaký model využíval součásti jiného modelu z ELAP, tuším šroubovku nebo zvuky. Každopádně tato informace by měla být uvedena v readme modelu, který se BombonCZ snaží nainstalovat.
Pokud se jedná jen o skin a je závislý na jiném modelu, bývá to uvedené (v 99%) v readme = špatná instalace.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od Michal »

Subterra píše: čtv 07. kvě 2020 11:54:07 Pokud se jedná jen o skin a je závislý na jiném modelu, bývá to uvedené (v 99%) v readme = špatná instalace.
Souhlas. Ale ty jsi svým kategorickým "Ne" na jeho dotaz v podstatě napsal, že to nemůže být chybějícím ELAP, což nemusí být tak úplně pravda. ;)
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od Subterra »

Michal píše: čtv 07. kvě 2020 12:08:45
Subterra píše: čtv 07. kvě 2020 11:54:07 Pokud se jedná jen o skin a je závislý na jiném modelu, bývá to uvedené (v 99%) v readme = špatná instalace.
Souhlas. Ale ty jsi svým kategorickým "Ne" na jeho dotaz v podstatě napsal, že to nemůže být chybějícím ELAP, což nemusí být tak úplně pravda. ;)
Nemusí, ale pravděpodobnost je velmi malá (aspoň podle mě) :)
BombonCZ
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. kvě 2020 11:08:12

Re: Nenajíždějící se vagóny

Příspěvek od BombonCZ »

Děkuji za odpověď, ještě jednou si pročtu readme a radši zakoupím radši i european pack ☺️
Odpovědět