Podivné správanie TS [málo pämati, slabý PC?]

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Uživatelský avatar
danPo
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. led 2020 14:32:33

Podivné správanie TS [málo pämati, slabý PC?]

Příspěvek od danPo »

Dobrý deň, mám jeden problém s TS2021, pred týždňom mi ešte normálne fungoval, ale teraz ked ho zapnem tak chvíľu vidím šedú obrazovku ktorá ochvíľu stmavne a celý TS mi hodí do dolnej lišty, toto isté sa stane o 20 sekúnd, a potom ostane na dolnej lište, ked ho chcem zapnúť z dolnej lišty tak tento problém sa zopakuje znova. Niekde som sa dočítal že to môže byť zapríčinené málom pamäti na disku, ale na disku mám voľných ešte dobrých 750GB, niekde zas bolo písané že nestíha grafická karta, ale ešte pred týždnom som veselo jazdil. Niekde sa zmieňovalo aj o vymazaní/vyčistení vyrovnávaciej pamäte, ale dotoho by som nechcel ísť hlavanehlava ale som si nepo*ral celý TS, nebodaj celý PC. Bol by som rád ak by sa dokázal nájsť niekdo kto má s týmto skúsenosti a dokázal by mi poradiť. Vopred dakujem za odpoved
Uživatelský avatar
danPo
Příspěvky: 6
Registrován: ned 12. led 2020 14:32:33

Re: Podivné správanie TS [málo pämati, slabý PC?]

Příspěvek od danPo »

Dobrý deň, tento problém s TS sa mi podarilo viriešiť.
Ak by to niekomu pomohlo, tak sem uvediem rovno aj riešenie: použil som kombináciu kláves Ctrl + Alt + Delete, a otvoril som si správcu úloh a vypol som aplikácie sa pozadí ktoré zaberali veľa miesta. Potom sa mi TS dal znova normálne zapnúť. Vždy po vypnutí PC sa tieto aplikácie znova zapnú, takže ak chcete hrať tak to túto operáciu musíte vykonať vždy pri zapnutí PC.

PS: Nezaručujem že vám to bude fungovať, ale mne osobne to pomohlo, budem rád ak to pomôže aj iným.
PS2: Ospravedľnujem sa za zbytočné založenie novej témy a prosím administrátorov, aby kôli prehľadnosti túto tému uzamkli. Ďakujem.
Odpovědět